A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12 things i love about k-pop

3 posters

Go down

12 things i love about k-pop Empty 12 things i love about k-pop

Писане by -bloodletter- Нед Дек 22, 2013 1:21 am

Неща които обичам относно....
1) Бойбандите
2) Гърлбандите
3) Соло изпълнителите
4) Компаниите
5) Феновете
6) Шипърите/шиповете
7) Песните
8 ) Клиповете
9) Стайлингът
10) Отношението на хората, които не са запознати с к-рор
11) Начинът по който се държът американските звезди
12) Друго
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

12 things i love about k-pop Empty Re: 12 things i love about k-pop

Писане by 'melshinigamii.mn Нед Дек 22, 2013 4:06 pm

1) Бойбандите- Освен със страхотната си музика ме впечатляват и с визиите си. Тей де... *сексави са* :Д Също така и хореографиите...

2) Гърлбандите - И там са много сексави... Особено в тиара <3 Но шегите на страна... Момичетата могат да пеят и танцуват уникално!

3) Соло изпълнителите - Ейли (само това ще кажа)

4) Компаниите- Създават страхотни групи, но да си признаем И Су Ман е голям боклик! Доста дълго не плаща на Шайнитата.. (надявам се да са само слухове)

5) Феновете - Ее ся... Нали аз съм сред тях бе! :Д

6) Шипърите/шиповете - Яой... ЯОЙ... Я-О-Й...

7) Песните - Това си е музиката все пак... ако не я харесваме можем ли да се наречем фенове?

8 ) Клиповете - <33

9) Стайлингът - Понякога ми, друг път искам да изгоря стилистите живи...

10) Отношението на хората, които не са запознати с к-рор - Големи гадняри сааааа! Шегичка. Въпреки обидите, това си е музика. Не може да допада на всеки.

11) Начинът по който се държът американските звезди - Майли, Бийбър... Правят хубави песни, но местният простак е по-възпитан от тях.

12) Друго - Темин :ДД

'melshinigamii.mn

Aquarius
Брой мнения : 190
Точки : -1
Join date : 12.07.2013
Години : 24
Местожителство : Pleven

Върнете се в началото Go down

12 things i love about k-pop Empty Re: 12 things i love about k-pop

Писане by LuluXBaek Сря Яну 22, 2014 9:25 pm

1 Бойбандите-Имат страхотни хореографии,страхотни песни и са най-сладките неща на света
2 Гърлбандите-Не съм много по момичетата,но мисля,че те също имат страхотен талант
3 Соло изпълнителите- Те също са супер!Възхищавам им се за това,че пеят превъзходно.
4 Компаниите-Успяват да намерят най-големите таланти и успяват да ги превърнат в нещо уникално и страхотно.
5 Феновете-Тези в Корея са късметлии :D
6 Шиповете-И аз така казвам-ЯОЙ!
7 Песните-Все пак това е същността на КПОП-а нали?
8 Клиповете-Обожавам клиповете на бойбандите,когато гледам новоизлязъл за първи път направоо откачам
9 Стайлингът-Не винаги е идеален,но има моменти в който умирам по дрехите им :D
10 Отношението на хората,които не са запознати с к-поп-Някои наистина са идиоти!Нооо гледам да не се засягам :D
11 Начинът по-който се държат американските звезди- one direction......въййй те не могат да стъпят и на малкия пръст на Shinee или която и да е к-поп група,защото единствената им хореография е подскачане и онова движение....ако сте гледали клиповете им знаете за какво говоря.
12 Друго-Обичам си ги всичките и са ми много сладички и..........аах обожавам ги!
LuluXBaek
LuluXBaek

Scorpio
Брой мнения : 207
Точки : 25
Join date : 18.11.2013
Години : 25
Местожителство : Свищов

Върнете се в началото Go down

12 things i love about k-pop Empty Re: 12 things i love about k-pop

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите