A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Конструкция след 22.12

2 posters

Go down

Конструкция след 22.12 Empty Конструкция след 22.12

Писане by Raixx ;3 Пет Дек 20, 2013 7:32 am


Ииии драги ми people, ще ви съобщя една вест, която е и хубава и лоша.
От неделя нататък времето ми се освобождава, затова ще се правят промени по форума.
Но това значи, че форумът честичко ще е под конструкция :/
Ще се постараем да заемаме минимум от времето, но все пак си отнема доста !
Весели празници!  :rendeer: 


Последната промяна е направена от Raixx ;3 на Пон Дек 23, 2013 8:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Raixx ;3
Raixx ;3
Главен Админ

Virgo
Брой мнения : 135
Точки : 190
Join date : 22.03.2011
Години : 26
Местожителство : София

https://www.facebook.com/dawaylando

Върнете се в началото Go down

Конструкция след 22.12 Empty Re: Конструкция след 22.12

Писане by [ChoOly Kim] Пет Дек 20, 2013 5:49 pm

И аз бих се радвала на някои промени ... не знам дали ще оставиш модераторите да ти помагат, но в момента фoрума е манджа с грозде. Защо преди всеки да добавя каквото си иска, не се обсъдят някои неща ... ? Много е объркващо така изведнъж да се намаляват аватари, някои да се премахват, да се появяват други екстри. Нямам нищо против, съгласна съм, че на форумчето му трябваха някои нови неща, но начина, по който всичко това става, е малко необмислен. Доста сме модераторите и за да няма спорове и караници, е най-добре, според мен да се съветваме за някои неща. Имам доста идеи за форума ... виждам, че някои от тях вече са осъществени от други хора, за което се радвам. Затова давам заявка за помагач в правенето на дизайна и оформлението на форума.
Доста хора се оплакаха, че направените промени не им допадат и се надявам другите модератори да се съобразят. Казвам всичко това с добри чувства, надявам се никой да не се засегне по един или по друг начин.
Ще чакам мненията ви, модератори ;)
Благодаря !! ~~
[ChoOly Kim]
[ChoOly Kim]

Брой мнения : 338
Точки : 42
Join date : 11.07.2012
Местожителство : Kibum's tight hug

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите