A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Целувчица за Здрасти ♥

3 posters

Go down

Целувчица за Здрасти ♥ Empty Целувчица за Здрасти ♥

Писане by BlackRamWhisky Съб Дек 07, 2013 2:31 pm

Здравейте малки и големи ''кексчета'' името ми е Мадлен :heart: Обичам да чета,да пиша и да си фантазирам когато разбира се ми остане някакво свободно време.Пиша историйки(фенфик) от много малка общо взето всичко беше пълна тъпотия,но след дълга пауза ми дойде куража и реших да се регистрирам тук поради факта че обожавам Корейските мъже.

BlackRamWhisky

Capricorn
Брой мнения : 1
Точки : 0
Join date : 29.11.2013
Години : 32

Върнете се в началото Go down

Целувчица за Здрасти ♥ Empty Re: Целувчица за Здрасти ♥

Писане by Minzyy Съб Дек 07, 2013 6:18 pm

Хей ^^ Добре дошла в нашето огромно семейство! Аз съм Светослава, но може и Светла, приятно ми е! Надявам се тук да ти хареса :)
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

Целувчица за Здрасти ♥ Empty Re: Целувчица за Здрасти ♥

Писане by gmlto Чет Дек 12, 2013 8:51 pm

Добре си ни дошла :) и аз маха победоностно с две ръце и вика .....има ли тука някой, който да не харесва корейциииии.... <3 или японци ..... или ...омоооо ...това си е в кръвта ни <3 Мариета Бургас 31 ...ако се разведа ще, за да зема някой бияс под венчилото за повторение :)
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Целувчица за Здрасти ♥ Empty Re: Целувчица за Здрасти ♥

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите