A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Флудерландия~~~

Предишната тема Следващата тема Go down

Флудерландия~~~

Писане by -bloodletter- on Нед Дек 01, 2013 10:39 pm

Здравейте :3 Както сте забелязали - нямаме си спам зона -.- А понякога в темите на фиковете, разговорите стават повече, отколкото фик-ът .-. За това сметнах, че ще е добре да си имаме една тема, в която да разговаряме *о* А секцията "Да се запознаем" ми се стори най-доброто място, хехе.
Приятен спам и флууд ;33
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 622
Точки : 888
Години : 18
Местожителство : Варна

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Флудерландия~~~

Писане by Nao~hime on Пон Дек 02, 2013 10:48 am

Идеята е супер, а откриването на темата я приветствам с две вдигнати ръце. И аз съм на мнение, че флуудът в темите на фиковете е в повече и една спам зона е решение на този проблем. :)

И понеже съм първа, поздрав за всички:

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 33
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by -bloodletter- on Пон Дек 02, 2013 11:12 am

Ооо, благодаря ;р Поздрав и от мен ^__^

Ако админите бяха редовни, най-вероятно щяхме да си имаме такава зона. Като администратор на форум, мога да потвърдя, че този форум просто плаче за spam zone, но обикновените потребители не можем да направим нищо ><"
-bloodletter-
Winner

Libra

Писане by 'melshinigamii.mn on Пон Дек 02, 2013 6:28 pm

Такааам... Мисля, че темата е интересна. И освен за поздрави, можем да я ползваме и за други цели... Таа наскоро (преди няколко часа) излезе тийзъра на нашите любимци ЕХО. :Д Предполагам, всички сте го гледали, но няма да е излишно ако го постна нали? Ето го и него юхуу !

'melshinigamii.mn

Aquarius
Брой мнения : 190
Точки : 0
Години : 17
Местожителство : Pleven

Писане by Minzyy on Вто Дек 03, 2013 10:37 am

A-FanFiction Bulgaria Chat по принцип и този чат беше създаден точно с тази цел, но и една такава темичка във форума няма да навреди :)
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1083
Точки : 899
Години : 20
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Писане by Nao~hime on Сря Дек 04, 2013 10:42 am

И аз знам за чата, но той не е толкова раздвижен. Може би поради това, че няма директен линк в началната страница... $uho :33, ще се радвам да споделиш линк към твоя форум, за да се регна. Коментарите ти, които съм чела, ме впечатлиха. Надявам се това да не те стряска или да ти прави лошо впечатление. :)

Едит: ако ти е по-удобно, може да ми пратиш линка с лично съобщение!
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by -bloodletter- on Сря Дек 04, 2013 11:42 am

О, благодаря ^^ Сега ще ти пратя на лично линк към форума~ Не е точно мой, но съм един от администраторите :D :]
-bloodletter-
Winner

Libra

Писане by Nao~hime on Пет Дек 06, 2013 8:22 am

Харесва ми форума ^. Наистина. Но в последно време не ми остава време да седна на компютъра, а толкова ми се иска. Отделно от седмица у дома имаме гостенин, който тези дни очаквам да си тръгне за Англия и аз да мога най-сетне пълноценно да напиша поредната глава на фика си. Друго?

Не се чувствам много комфортно в последно време, но предполагам това се дължи на сезона. Винаги по време на празници се чувствам меланхолично настроена, колкото и странно да звучи. И понеже днес е празник, честит имен ден на всички съфорумци и хапвайте днес повече риба. Дали е празник или не, аз не ям риба. Просто не я обичам. :)
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by ^Kim Mimi^ on Пет Дек 06, 2013 9:22 am

Така.. Да се изкажа и аз.
Според мен тази тема е излишна и е спамер, тъй като за тази цел има чат стая, в която да се спами на воля без някой да прави забележки.
Не ме мразете. Не искам да ви се карам или нещо, но според мен е наистина излишна темата.
A-Fan Fiction Bulgaria <--- Кликнете на белият надпис и директно влизате в чата.
Надявам се, че не ми се сърдите.
^Kim Mimi^
FanFic Writers

Aries
Брой мнения : 1617
Точки : 295
Години : 22
Местожителство : Родом: Враца; В момента: Пловдив

Вижте профила на потребителя http://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t356p45-topic#14387

Писане by Nao~hime on Пет Дек 06, 2013 12:27 pm

Миме, то е ясно, че е спам, но съгласи се с мен, че в чат-стаята, не е толкова посещаемо. Не знам каква е причината, може би, защото потребителите не разполагат с директен линк в началната страница, която да ги насочи. Т.е. самия форум не разполага с тази опция. Понеже съм запозната с подобен род форуми, съм напълно наясно, че администраторът/администраторите напълно за занемарили работата си или оформлението му, което е странно. Аз би се радвала да имам толкова много регнати потребителя  и форумът ми да е посещаем толкова много.

Не искам да обиждам никого, нито да сея дрязги. Определено искам да запазя добри приятелски отношения със всеки един от вас - настоящи или бъдещи регистрирани потребители.

Миме, преди време бе споменала, че щеше да говориш с админът. Нахално ли е да попитам какво е станало? А още по-нахално ли е да предложа настоящия админ не би ли се съгласил да остави правата си на някой, който иска да развие настоящия форум?

Извинявам се още веднъж, ако съм нарушила правата, но след като няма тема с правила, няма как да знам дали съм го направила или не. :)
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by ^Kim Mimi^ on Пет Дек 06, 2013 9:58 pm

Опитах се да се свържа няколко пъти с една от админките, но проблема е, че тя не влиза в скайп, а във форума не са влизали повече от година-две. Ще опитам пак тези дни.
^Kim Mimi^
FanFic Writers

Aries
Брой мнения : 1617
Точки : 295
Години : 22
Местожителство : Родом: Враца; В момента: Пловдив

Вижте профила на потребителя http://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t356p45-topic#14387

Писане by Minzyy on Съб Дек 07, 2013 12:05 pm

Аз откакто съм се регнала админ не съм засичала...Не че нещо ама и не искам. Толкова много правила съм/сме нарушили от гледна точка на писането и публикуването на фиковете, че ако влезе един админ.....майко мила
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1083
Точки : 899
Години : 20
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Писане by gmlto on Чет Дек 12, 2013 8:43 pm

Админ не ми трябва и на мен честно казано... в смисъл свикнах с всичко, което ме дразни и се привързах към всичко, което харесвам .... Бога ми даже спаменето по темите ми харесва... а и както писа донгсенг-а minzyy толкова мног правила не спазваме / и аз в тва число /, че по - добре да няма админ :) Няма откажа обаче един линк по фрапиращ за чата :) аз лично сефте чувам за това :) и там можем си го раздвижим ние сами тоя чат :) хайде аз отива да твори, че ще ме бият скоро ... обичам ви диванета мои сладки <3
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1128
Точки : 1078
Години : 35
Местожителство : Бургас

Писане by gmlto on Чет Дек 12, 2013 8:45 pm

омо пропуснах адмирации за заглавието на темата вече обича флудерландия ахаххаххах :)
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1128
Точки : 1078
Години : 35
Местожителство : Бургас

Писане by Sponsored content

Sponsored content