A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

* Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: * Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Писане by Ани on Чет Яну 02, 2014 6:18 pm

1..Първя фик,който някога съм чела беше на ДжонгТае..във вбох..От тогава ги обожавам и някак си са ми мнг сладки..*до тук спирам*   
2..Преди няколко години дори не бях обръщала кой знае какво внимание на Кпоп-а..но случайно попаднах на Mblaq-mona lisa...чух я и ми допадна след време чух и други песни на др изпълнители..
3..Не съм конфликтен човек..избягвам кавгите..Дори когато някой ме засегне или нещо такова просто си премълчавам,но след като остана сама..почвам да си го хокам на ум..и понякога пред огледалото..
4..Злопаметна съм...
5..Копирам настроения...Ако някой се държи надуто с мен и мен ме прихваща..На него ще му мине,а на мене нее..

Ани

Aquarius
Брой мнения : 532
Точки : 8
Години : 21
Местожителство : Видин :)

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by _Anny_ on Чет Яну 02, 2014 11:11 pm

Мда и аз да се включа
1. Родителите ми, както виждам и на някой от вас, са разведени. Но аз мисля, че така е по-добре отколкото всяка вечер да им слушам виковете, нали?
2. Срамежлива съм. Не обичам да съм център на внимание. Започвам да се червя и да треперя. Когато се запознавам с някого в началото съм леко стеснителна но после се отпускам. Е зависи и от човека, де.
3. Нямам най-добра приятелка. Единствените хора на които се бях доверила ми забиха нож в гърба и ме изоставиха, точно когато имах най-голяма нужда от тях.
4. Колкото и странно да е за някой хора, харесвам змии...
5. Не съм общителна. Предпочитам да седя отстрани и само да наблюдавам. Не общувам много и с така наречените ми приятелки. Просто нямаме какво да си кажем . Тях ги вълнуват едни неща, мен - други.

Дори и да не можеше да отнесе всички чувства, желания и копнежи със себе си и да живее с тях, искаше да запази това. Когато се завърне в мрака, да носи в себе си тази частица от нея - като единствен светъл лъч в безкрайните си нощи.
_Anny_

Aries
Брой мнения : 528
Точки : 0
Години : 16
Местожителство : Кърджали

Писане by Minzyy on Пет Яну 03, 2014 3:18 pm

Ооо и аз си падам по змии...и по паяци...

1. Мразя зъболекари. Просто това е най-големия ми страх... Като малка една дърта зъболекарка със синя коса вместо един зъб ми извади два и то наведнъж... От тогава имам панически бих казала страх...Вляза ли в зъболекарския кабинет ми става лошо и откачам.

2. Баща ми си е втълпил да ме откаже от всичко азиатско. Втълпил си е, че съм "маниачка" на тази тема и упорито се бори да ме откъсне от азиатската култура. Ама...няма шанс!

3. Общителен човек съм. Обичам да създавам приятелства и бих казала, че имам много приятели...Друг въпрос е кои са истински и кои само ме използват... Обичам хората да ми споделят, но рядко аз мога да се отпусна и да споделям. Само най-добрите ми приятелки за сега са ме предразполагали към споделяне...

4. Имам гадния навик да си хапя устните и когато съм ядосана да обиждам на корейски...Често се случва да извикам " Айшшш секя!" хД

5. Освен кей поп слушам и американски поп, джей рок, метъл понякога, БГ рап... Чалга НЕ слушам, освен когато съм с компания. Тогава искам не искам слушам, защото нямам избор.На доста хора им е странно, когато кажа, че слушам кей поп, но с времето се научих да не ми пука от хорското мнение.
:)

Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1083
Точки : 899
Години : 20
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Писане by Tonny on Пет Яну 03, 2014 6:49 pm

Minzyy и при мен е така ... баща ми жестоко се опитва да ме накара да ги зарежа, но аз него слушам ;д Хиляди пъти ми е казвал че съм няква зарибена и че ги благотворя хд
1. Обичам да слушам музика. Слушам музика повече време от колкото спя. Винаги се зарибявам по една песен и я слушам докато не харесам някоя друга
2. Когато бях по-малка ( преди 4-ти клас) косата ми е била хипер къдрева и съм е обличала меко казано ГРОЗНО и когато си гледам снимките от преди се питам да ли това съм аз хдд
3. Единствения цвят който мразя е червено. Не го харесвам и това е ........
4. Любимия ми час в училище е литературата понеже имам много пекана госпожа. Тя слуша Еминем и гледа корейски сериали. (как да не я заобичаш)
5. Първия ми фик беше хентай, но първия ми яои фик беше Бекйол <333

Tonny

Taurus
Брой мнения : 25
Точки : 0
Години : 17
Местожителство : My dreams ..

Писане by Bling`sFOX~ on Пет Яну 03, 2014 11:11 pm

1. Баща ми веднъж чу какво слушам и каза "Каква пък е тая музика..странна е" ..нищо друго, за което съм му благодарна хд.
2. Когато кажа че слушам кпоп се притеснявам какво ще кажат другите, защото много малко се знае за него в България и другите не го възприемат така като рапа, хип хопа и естествено гнусната чалга. И аз се налага да я слушам когато съм в компания, защото друго не се слуша.
3. Радвам се че говоря с приятелките си (които са две...чудо хд) свободно за кпоп и те го приемат. Дори се базикат с мен като ме видят със слушалките .." Кпопъра...насам " хд
4. Ужасно се притеснявам да говоря пред момчета...паникьосвам се и ставам тотален шаш.. Да не ви казвам какво става когато трябва да се запозная с някого.. :Х
5. В момента най-голямата ми мечта е да отива в Корея... Признавам преди дори не знаех за страната..не съм се и интересувала но сега е огромна част от живота ми. Бих дала всичко да съм там поне за ден и ако е възможно да съм на концерт на Шайни и с най-голямото си нахалство да съм зад кулисите хд. Ах мечти..но поне да ги имам нали хд

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4127
Точки : 2520
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by Minzyy on Съб Яну 04, 2014 5:18 pm

tonny_panda моят е същият! хД Ужас... Като види азиатец...а то на телефона, компютъра ми и цялата ми стая е в тях откача. :D

1. Обожавам БЕЛ и предимно литература. Умирам си да пиша есета, ЛИС и т.н. ...

2. За приятелите си правя всичко...е за истинските! Била съм се заради тях, зарязвала съм момчета заради приятелките си, влизала съм в спорове и скандали... Готова съм на всичко, за да ги подкрепя и защитя.

3. Имам куче. Казва се Chokolate. хД Чоко накратко. Кокер шпаньол е и е мноооого сладък. Има едни дълги пухкави ушички и едни големи очи... <33 Е пък перчемчето над очичките му е подстригано :( Дело на сестра ми....

4. Понякога много забивам. Просто се умислям и да ми говорят, да ме бият, гъделичкат няма да обърна внимание. Отнасям се в облаците и сякаш просто се изключвам.

5. И аз мечтая за Корея...Пък даже и да не е Корея...Мечтая за Азия. Не ми пука дали ще видя накоя известна личност или не... (Кого залъгвам ако мога ще направя всичко, за да видя Теминннн) Мечтая за Азия, за културата, за красотата, за хората... Просто искам да живея там където хората са на съвсем друга висота...и икономически и духовно...

Minzyy
VIP

Leo

Писане by Ани on Сря Яну 08, 2014 11:06 pm

Реших отново да напиша нещичко...колкото и да му е ХД
1..Спя с плюшена играчка..която е куче..колкото и да звучи странно..
2..Имах куче,което бе с 10 дни по-голям от мен...Проходила съм с него.
3..Като малка мечтаех да бъда ветеринарен лекар,но се отказах..
4..Половин видинчанка и ямболийка съм..
5...Имам страх от тъмното..заради чувството,че някой ме наблюдава..Ужас..

Ани

Aquarius
Брой мнения : 532
Точки : 8
Местожителство : Видин :)

Писане by QueenTy on Сря Яну 08, 2014 11:34 pm

Хеейй^^ най-накрая и аз се престраших да напиша нещо за себе си.

1. Моите родители също са разведени. Не поддържам контакт с баща ми и живея с майка си и втория си баща, който е супер голям пич. Обичам си го като истински баща.
2.Имам не страх, а фобия от тъмното. Не знам как започна всичко, преди нямах проблеми но от няколко години насам просто не мога да седя в тъмно помещение. Направо откачам, паникьосвам се и искам да изляза на секундата (за това и спя на включен телевизор като малките дечица -.- ;дд)
3. Имам страхотни приятели, за което съм страшно благодарна. Цялата групичка слуша кпоп, като се разприказваме и става едно истинско кпоп мазало ;дд. Много си ги обичам <33.
4. (сега това ще прозвучи много странно и жалко, you've been warned ;d) Понякога, когато съм страшно депресирана единственото, което ми дава сили е най-голямата шматка на кпоп индустрията Chanyeol. Нищо друго не може да ме ободри, но видя ли идиотската му усмивка и ми става малко по-добре. Даже на скоро трябваше да претърпя операция през, която трябваше да съм напълно будна и честно казано имам чувството, че ако не беше мисълта за него да ме успокоява сигурно щях да се разкрещя и да се разбягам из цялата болница обляна в кръв (щях да съм fabulous ;33 ;DDD)
5. Аз съм просто ненормално висока -.- сериозно, сигурно съм извършила нещо много лошо в миналия живот за да съм наказана така. Смисъл, 1.80 на 15 години не е особено нормално. А като прибавим факта, че имам супер бебешко лице...перфектно просто. Ама какво да се прави, генетика ;Д (само се моля да не порасна повече, че вече не знам...)  :D
QueenTy

Pisces
Брой мнения : 93
Точки : 2
Години : 19
Местожителство : Permanently in Tomorrowland

Писане by LuluXBaek on Чет Яну 09, 2014 12:02 am

Да взема и аз да напиша нещо....
1.За да ме привлече момче трябва да има коса,която стига минимум под ушите.Не мога да харесам момче с много къса коса.
2.Имам фобия от жаби.Като видя жаба и ми става лошо.
3.Рисувам постоянно.Обожавам рисуването.
4.Не харесвам хора,които не полагат никакви усилия за облеклото си.Не съм модна маниячка,но все пак гледам да съм в крак с нея.
5.Живея в свой собствен свят.Когато се замисля за нещо изключвам всичко около себе си.

All I need is a little love in my life. All I need is a little love in the dark. A little, but I'm hoping it might kick stars,
 ME AND MY BROKEN HEART
LuluXBaek

Scorpio
Брой мнения : 207
Точки : 25
Години : 18
Местожителство : Свищов

Писане by Кръвожадна мида on Пон Яну 27, 2014 7:21 pm

Реших и аз да се включа с надеждата, че няма да ви отегча прекалено много.

1. Безкрайно чувствителна съм, но никога не плача пред хора. Самата мисъл, че някой ще види изблик на негативни емоции от моя страна ме ужасява.

2. Вярвам, че съм много дружелюбна личност, но в интерес на истината не обичам да общувам с хора. Намирам това за загуба на време. Хората, които наистина обичам се броят на пръстите на едната ми ръка.

3. Срамувам се да казвам на колко години съм, защото хората моментално решават, че съм просто едно глупаво детенце. След това ме слагат под общия знаменател "пикла".

4. Няма нещо, което да обичам повече от музиката. Влюбена съм в симфоничния метъл. Слушам основно японски изпълнители.

5. Мисля, че най-силната ми страна е въображението, но то не винаги ми помага. Понякога ми е трудно да различавам кое е реалност и кое - не.

Кръвожадна мида

Брой мнения : 307
Точки : 312
Местожителство : Варна

Писане by ·٠•YulSeya٠· on Пон Яну 27, 2014 7:49 pm

Тааа, днес съм на настроение 'самопризнания' и за това ще пиша, та реших да са наистина неща, които повечето хора не знаят.

1. Мога да урчасам някого много силно без дори да го съзнавам. Давам примери - миналата година когато приятелката ми дойде с нова чанта, която отговаряше идеално на моя вкус я огледах и казах, че ми харесва и в следващото междучасие ми съобщи, че се е скъсала. Майка ми реже торта и й казвам как трудно изчаквам да ям и парчето пада. Една от двете ми най-близки приятелки е зелено-ока, а понякога като си говорим очите й имат адски красив нюанс и аз се заглеждам несъзнателно и тя получава главуболие. Предният ден съученичката ми дойде с нов пръстен, на който само казах че е адски готин и той се счупи в същия ден. Да давам ли още такива примери? Гадно е до една степет, хората го талкуват като урука, не по лошия начин, а защото го казвам чисто-сърдечно.

2. Фобии, фобии... имам цели 3! Тъмното, паяци и клаустрофобия. На моменти клаустрофобията ми прави адски проблеми, като например като правех практика в лекарският кабинет трябваше да седя с пациента в тясна стая до края, но едва издържах и после ме пратиха вкъщи, защото имах главоболия и на моменти не можех да дишам.

3. Имам мигрена, генетично от майка ми. Слава Богу не е като нейната редовна болка, но като стане ме заболява изведнъж едната част на главата; изтръпват ми крайниците, схваща ми се езика и не мога да говоря правилно и виждам петна и не мога да чета. Последно толкова лошо стана преди 2 години и се радвам,и надвам и в бъдеще да не получавам подобни пристъпи. 

4. Това е интересно :Д Имам ниско кръвно или с други думи сърцето ми бие малко по-забавено от на другите хора. Много пъти като съм на лекар и когато трябва да ми чуе пулса, а не го намери, лекарите са се учудвали, а дори веднъж ме питаха "Да не си вампир, че нямаш пулс?". О , да! На третия или четвъртия път успяват да го хванат :Д

5. Ммм... ако ви кажа, че съм танцувала хард и издържала на 13 сантиметрови токчета (не платформи, тея бяха stilleto heels) цели, повтарям, цели 12 часа. :Д Да, май съм вампир :Д
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22

Писане by Only :3 on Пон Фев 03, 2014 3:33 pm

Леле,не съм посещавала тази тема от доста одавна...от както спрях да посещавам и сайта.

1. Станах на 17 и света ми вече се промени доста.

2.Въпреки,че ме е срам от този факт,ще кажа,че вече все по-малко слушам и следя азиатското.Нямам никакво време за каквото и да било
3.Роулплейвам от една година
4.Пиша истории и фикове постоянно,но не мисля,че ще излезе нещо и ги зарязвам още в началото.
5. Напоследък следя инкогнито няколко фика и си мисля,че хората трябва да четат повече книги и да бъдат по-осведомени за това ,което пишат. Някои неща са физически невъзможни и за мен е странно да чета фик,който не е достоверен. Имам предвид секс сцените. Всичко е толкова объркано понякога. Дотягат ми и елементарните грешки в правописа(там където си личи,че не е от недоглеждане) . Чета фрапиращи изречения с три думи,които са написани с пълен член. Просто вече не мога да срещна нещо,което да ме завладее. Другия проблем е,че историите и сюжета са прекрасни,но поради невъзможността човека да разгърне потенциала си стават като историйки писани от 9-годишни. Няма как целият ти фик да е в някакъв разговорен и елементарен стил и изведнъж да сложиш някаква дума,която малко хора биха използвали в ежедневието си. Набива ми се на очи. Тъй като и аудиторията не казва нищо,аз няма да изтъквам всеки недостатък на фиковете повече. 

Написах прекалено много и се извинявам.

О, знам: не ще съм същият тогава - 
очите ще останат без искри,
сърцето ми докрай ще се разнищи,
във него ще пресъхне песента
и то ще заприлича на огнище,
в което ровят с пръчка пепелта...
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 303
Точки : 35
Местожителство : Пловдив

Писане by WhiteXxFoxie on Вто Мар 04, 2014 12:26 am

Ами аз чак сега видях темата, но ми хареса и реших и аз да напиша нещо.

1.По принцип съм доста срамежлив човек, защото съм доста неуверена в себе си може би.
2.Обичам да разговарям за всичко, но понякога просто ми харесва тишината.
3.Нямам много приятели, но ги ценя, защото знам какво е да те предадат.
4.Обожавам да чета, не съм сигурна какъв е любимият ми стил.Може би е различен.
5.Може би си падам по гърбовете на хората, няма значение мъжки или женски.(Това сигурно звучи странно. :) )

Ами това е от мен.

WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo
Брой мнения : 279
Точки : 320

Писане by WhiteXxFoxie on Вто Мар 04, 2014 1:39 am

Явно днес просто искам да кажа каквото ми е на сърце.Сигурно щото не съм излизала от 2 дена с приятелките и ми е тъпо.

1.Обичам да плача.Няма значение за какво, ревла от класа.Всичко може да ме разчувства.Например ми иде да ревна като чуя Лунната соната.
2.Обичам да говоря за себе си,нужно ми е да споделя какво чувствам и мисля.Нещо, което хората сигурно биха сметнали за много досадно.Имам си една приятелка, която винаги ме изслушва и съм и благодарна.

3.Нямам проблем с това да изслушвам хората, приятно ми е да знам неща за близките ми хора.И ако е нещо, с което не могат да се оправят да им помогна.
4.Страх ме е от тъмното.На 17 съм и съм като бебе, ако не спя със сестра ми в една стая не знам какво бих правила просто.Мразя ужаси и такива неща.Карат ме да сънувам кошмари, а след това не мога да ги забравя с години, и не изобщо не прекалявам, просто не мога да забравя.
5.Пиша защото ми харесва, но въпреки това ми харесва, когато хората го оценяват.Знам, че не съм добра колкото искам да съм и, че допускам грешки и правописни и пунктуационни(запетайките са ми слабост). Не обичам да пиша есета, а само разкази и въпреки всичко се чувствам добре, когато някои ми каже, че есето ми се е получило.И госпожата ми по литература постоянно ми се кара, защото пиша много кратко.Просто почеркът ми е дребен и маймунски.

Ами дано не съм ви досадила.Просто откривам доста сходни качества с другите във форума.

WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo

Писане by gmlto on Вто Мар 04, 2014 11:56 am

1. на моменти се чудя какво точно правя тук и колко добре ми беше когато всички беше на хартия;
2. мисълта ми твърде често изпреварва думите и тогава никога не излизат верните думи;
3. пиша от любов към  приятелите си, чиито души  вълнувам;
4. колкото и да ми се сърдите и упреквате времето ми е кът и за да кача изобщо нещо крада минути между мъж, дете и работа ...
5. не ми пречи как и с колко грешки пише някой тук. Радвам се, че споделяте и изливате душите си и ми е много болно когато прочета нещо от сорта на " Да го почвам ли  изобщо? " . Ако ви се пише ... пишете. Не съзнателно по тази начин някои успяват да се отърсят от проблеми, други да избягат от реалността трети да изживеят мечтата си.

ПС: Обичай те се и обичайте, за да бъдете обичани <3

gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1128
Точки : 1078
Години : 35
Местожителство : Бургас

Писане by shineexgirl on Сря Мар 05, 2014 2:57 pm

И аз ще се включаа. ^_^

1. Изпитвам панически страх към кучета, но същевсеменно ги обожавам, а ме е страх и от височини, но полседния път на панаира се качих на гондолата и едва не си умрях от страх.

2. Успях да зарибя майка си по k-pop и осъзнах каква сила имам чак когато и казах: "ОМО SHINee World 3 е излязло!" А тя ми отговори: "Тази вечер пропускаме епизод (на драма) и сядаме да гледаме."

3. Имам сериозно намерение да следвам кореистика след 12 клас.

4. Постоянно променям "фамилията" на котката си. В момента е Елизабет Ким.

5. Имам комплекс заради височината си и постоянно се меря. 170см съм и се притеснявам да не взема да порасна още и да стана дългуч...За мое щастие от 2 години не съм се променила дори със сантиметър.
shineexgirl
FanFic Writers

Aries
Брой мнения : 101
Точки : 100
Местожителство : K-world

Вижте профила на потребителя http://shineexgirl.tumblr.com/

Писане by Forbidden Wonderland on Сря Мар 05, 2014 8:43 pm

Решавам и аз да се включа!
1~ В интерес на истината нямам много приятели. За да ми се хареса един човек трябва да отговаря на всичките мои изисквания. Затова може би имам само една единствена приятелка, а другите са просто познати. Не се и опитвам да завържа нови приятелства, не съм общителен човек и трудно показвам емоция, когато не съм с приятни хора. 
2~ Страхувам се от тъмното и от това да съм сама. Вече няколко дена сивите облаци хвърлят сянка върху града и всичко е толкова мрачно! Вкъщи е тъмно, дори и през сутринта. Бягам из стаите и където мина святвам лампите. Всеки ден се чувствам като някакъв герои, щом оцелявам сама вкъщи за около 5 часа.
3~ Нещо, наистина странно, е че обожавам вкуса на кожата. Това обяснява защо често кожата ми около пръстите на ръцете е оскъдна, а на места съм стигала дори и до ''мръфка''. :DСъщо така обикновенно устните ми са сцепени.
4~ Нямам абсолютно никакъв талант. Не мога да танцувам, нито да пея, да рисувам и определено не съм спортна натура. Не съм от умните деца, но не съм и от малоумните. Никога не съм печелила награди или подобни. Просто съм скучно, нищо-можещо детенце.
5~ Не ми я приятно да извършвам физически контакт. Сега съм с нов клас, нови съученици, ново училище. Момичетата идват, прегръщат се, целуват се и така. Няколко пъти пробваха и с мен, но всичко, което получиха от моя страна е отегчено изражение и въздишка. Но все пак си получиха прегръдката, не съм чак такъв звяр. Минаха месеци, но все ще се намери някой, който ще ми каже ''Гушни ме''. Иначе, когато аз реша, нямам нищо против. Но тези моменти са наистина рядкост.
Forbidden Wonderland

Scorpio
Брой мнения : 216
Точки : 15
Години : 17

Писане by Minzyy on Чет Мар 06, 2014 1:47 pm

Олееееееееее аз пък обожавам мириса на кожата О.О

1. Не си падам по спорта. Винаги съм искала да започна фитнес или нещо подобно, но само при мисълта да ходя сама ми се отщява. Ако ще е спорт да е с приятели.
2. Имам се за грозна. Няма едно нещо в мен, което наистина да харесвам!
3.  Пълна комплексарка съм, но пък не го показвам :Д
4. Често меня вкуса си. В един момент откачам по всичко що е черно, с черепи и шипове, а в следващия примирам по топлите цветове и "кифленските" неща!
5. Луда съм по ключици!! (може и да съм го казвала вече..) Премирам по тях, но за жалост моите не са кой знае какво!

Minzyy
VIP

Leo

Писане by WhiteXxFoxie on Чет Мар 06, 2014 3:04 pm

1.Така, аз по принцип мразя часовете по физическо, но сама през лятото ходя да бягам сутрин.Просто не правя нещо, когато някой ме кара, а когато аз искам.
2.Преди имах огромни комплекси за външния си вид, но вече знам, че това не е толкова важно. Пък и съм все още дете, така да се каже.
3.На мен пък не ми харесва, че съм ниска.Поне съм от момичетата, които обичат високи обувки, така че това не е голям проблем.
4.Досега съм си запазила стила на обличане като цяло, но има и някои промени.Просто обожавам поли и рокли.
5.Не знам какво да уча, въпреки че съм в 11 клас.

Последната промяна е направена от asian_fan на Съб Мар 08, 2014 2:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo

Писане by Only :3 on Чет Мар 06, 2014 4:08 pm

Ето ме и мен пак^^

1. Имам фетиш към вени на ръцете(на мъже).

2. Имам 7 кпоп албума,всички са на Шайни.
3. Обожавам мечетата 'Me to you'

4. Предпочитам Япония пред Корея
5. Пиша истории,повлияни от някаква случка в живота ми или даден човек.

О, знам: не ще съм същият тогава - 
очите ще останат без искри,
сърцето ми докрай ще се разнищи,
във него ще пресъхне песента
и то ще заприлича на огнище,
в което ровят с пръчка пепелта...
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 303
Точки : 35
Местожителство : Пловдив