A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

* Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: * Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Писане by ·٠•YulSeya٠· on Сря Яну 01, 2014 2:41 am

Бих те поканила в темата Лафче в Спам зоната, за да си продължим там.
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Години : 21

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by gmlto on Сря Яну 01, 2014 6:17 pm

идеята е много вълнуваща дано и други хора да я открият и да започнат да говорят една идея по - открито за себе си!
1. много рядко сънувам и когато се случи се радвам като малко дете, започнах да си мисля, че е защото твърде много фантазирам /дейдрийминга ми е ад/
2. обичам по - малкия мъже /омъжих се за по - малък даже/ колл ме педо нуна ... пасва ми перфектно :)
3. синът ми казва на дже джунг втория мъж на мама
4. много съм търпелива, но падне ли ми пердето по - добре на голямо разстояние от мен да си, който и да си
5. мразя превзети и престорени хора, не мога да дишам народ със самочувствие върху нищо

gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1128
Точки : 1093
Години : 35
Местожителство : Бургас

Писане by Wolf_Taoris93 on Сря Яну 01, 2014 6:48 pm

1 Много съм затворена в себе си,много много не обичам да говоря,защото ако почна веднъж няма спиране,и затова се опитвам по малко да говоря.
2.По характер съм срамежлива,но както казват тихите води са по дълбоки,всъщност съм много опасна но него показвам,само на тези който наистина ме дразнят.
3.Писането за мен е страст или удоволствие,просто ме отпуска и не мисля толкова за проблемите си,който ги имам.
4.Мога да се нарека щастлив човек ,но всъщност никак не съм такава,крия се зад невидими прегради,поне откривам частица щастие
5.Туркиня съм,знам как се отнасят към различната раса някой хора,но на мен въобще не ми пука какво мислят хората за мен,Това което съм аз не касае други.

"Такава една чудна и толкова хубава бъркотия е животът!"

"Всичко, което те заобикаля, е плод на избора, който правиш във всяка житейска ситуация, и е уникално също като теб и пътя, който си избрал да следваш." .

Wolf_Taoris93

Taurus
Брой мнения : 1055
Точки : 70
Години : 24
Местожителство : Някъде там незнайно къде.

Писане by gmlto on Сря Яну 01, 2014 7:36 pm

фъстъче важен е човека не цвета..расата..годините..пола или каквото и да е там <3

1. имам много познати и малко приятели
2. едно дете съм и това ми е едно от най - тъжните неща в живота ми, винаги съм искала брат или сестра
3. имам 3 годишен син и съм омъжена от 4 г. / в деня в който се запознах с мъжът ми знаех, че един ден ще е баща на децата ми/
4. на 1вия ден се запознахем ,,,на втория ден прекарах целия ден с него ...на третия ден спах с него ... от тогава той е моята причина да живея до преди 3г. и половина когато се роди синът ни
5. мразя котки, страх ме е от тях.../дано не ми се налага да имам, за да угодя на синът ми/

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by Wolf_Taoris93 on Сря Яну 01, 2014 8:06 pm

1.Може и да си права,но аз от малка съм си изградила стена,около себе си,допускам много малко хора до мен.
2.Викат ми,че съм всякаква,но не обръщам внимание какво мислят за мен,в училище ме мразиха ,но може би ми завиждаха ,защото бях умница,да се каже направо зубър,преместих се в училище ,и късмета ми се отвори.
3.Сега съм студентка и започвам малко по малко да излизам от черупката си
4.Може би като теб ще намеря човека с който да прекарам живота си,но все още ми рано
5.Сега приоритета ми е да си взема сесията успешно и практиката,след години може би най-накрая ще се нарека щастлива.

"Всичко, което те заобикаля, е плод на избора, който правиш във всяка житейска ситуация, и е уникално също като теб и пътя, който си избрал да следваш." .

Wolf_Taoris93

Taurus

Писане by Cosima125 on Сря Яну 01, 2014 8:16 pm

1. Имах някакви комплекси относно теглото. От малка бях по-пълна (направо дебела). В училище не ми са се подигравали особено. Леля ми обаче много ме тормозеше. Тя живее на правилото ,, по-вида посрещат" и постоянно ми натякваше за килограмите, както и за други неща (примерно ако прическата ме ми е добре или подобни). Това доста ми повлия до такава степен, че в 4-ти и 5-ти клас отказвах да ходя на басейн, защото хората щяха да ме видят по бански. Сега вече не разсъждавам така. Няма го това всяка нова година или на всеки рожден ден да си пожелавам да  отслабна. (тази година си пожелах любимите лесбийки от едно детско да са канън хддд). Още се влияя от мнението на другите, но знам, че в крайна сметка важното е аз да съм доволна от себе си.
2. Обичам животните ^^. От малка! Направо ми е хоби да храня гълъби ХДДдд. Става голям сеир когато цялата плевенска популация гълъби и гарги накацат около мен и приятелите ми.
3. Обичам да гледам романтични филми и комедии. Бонус точки за романтичните комедии ХД. По едно време помня, че исках да ставам филмов режисьор или сценарист (сценарист вместо писател, защото се описва по-малко и предимно се набляга на диалог ХДД). Сега обаче не отделям много време на гледането на филми. Едни от любимите ми представители на това изкуство обаче са D.E.B.S, Princess Mononoke, Welcome to the Rileys, The Runaways (не съм сигурна дали всички заглавия са верни :Дд)
4. Първото ми влюбване беше в детската градина. В един прекрасен младеж на име Пепи. Пепи беше много мил с мен и имаше някакъв приятен, лежарски характер. Не ми правеше проблеми, че съм момиче и ми даваше да си играя с количките му. Най-интимния момент , който сме имали беше онзи път когато ядохме заедно пясък на площадката. После ядох и много бои от леличките, но хей той беше моят Ромео нямаше как да му откажа. За жалост така и не му разкрих чувствата си :(.
5. Ненавиждам полите. Винаги отказвам да нося такива. За рокли съм по-склонна, въпреки че пак ще трябва малко да ме поубедиш преди да се вмъкна в такава. В пола обаче абсурд!
 :x :x :x

Cosima125

Virgo
Брой мнения : 127
Точки : 50
Години : 17
Местожителство : Плевен

Писане by 'melshinigamii.mn on Сря Яну 01, 2014 8:20 pm

Oще няколко (5 :д) факта за мен.
1. Аз и приятелката ми - Cosima125 сме едни от най-големите простаци, които можете да срещнете. Пример - ходим си по улицата, като леко се побутваме една друга, казвайки ''падни!; падай вечно!; падни, ама с любооов"
Обичаме да се забавляваме и да се самоиронизираме. *много...* Доста често се събираме на партита с приспиване и правим всевъзможни идиотщини.

2. Аз съм мазохист. Обичам тъпата болка и особено много - грубите масажи. Както преди съм споменавала или не съм, падам си психопат. Понякога доста :ДД

3. Мъжкарана съм. Обичам да дружа с момчета и да играем различни игри. Най-вече бойни, с ''пистолети'' и много екшън. До колкото е възможно да има екшън в една игра.

4. Гледам кеч. Направо го обожавам (не колкото кпоп, но..). Знам, че  е глупаво, но никого не питам дали му харесва или не. Любимият ми кечист е СиЕм Пънк, наричан още Пънкииии от мен.

5. Вехтошар съм. (като си гледам стаята съм направо гюмаджия, ама айде :Дд) Събира всякакви небивалици. Ако имам 2 или 3 неща, които са еднотипни започвам да си правя колекция. Преди събирах камъни за бога! Събирала съм още салфетки, гердани, опаковки от дъвки, карти на кеч, маниста, статуетки иии списания Браво. ~~

'melshinigamii.mn

Aquarius
Брой мнения : 190
Точки : 0
Местожителство : Pleven

Писане by Ани on Сря Яну 01, 2014 8:32 pm

Ах..има доста интересни хора тук..и това ме радва..   

1..Преди когато бях малка в детската градина съм се движила се с момчета..Там ми бе и първата целувка..ужас...Мнг не обичах да посещавам градината,заради леличките..
2...Пак когато бях по малка,възраст не помня..Бях в детската и ни караха да пеем,дойде и моя ред и една лелка..ми каза : "Спри да пееш,защото грачиш,като гарга"..тогава много плаках,но с времето ми спря да ми пука за това,което ми е казла..Но болката си остана..
3.Обожавам мъжки парфюми и суичъри..това ми е някаква мания..
4..Имам 4 папагала,който са способни да изкарат човек извън релси..
5..Обичам много плюшки...те са ми някаква мания..

Ани

Aquarius
Брой мнения : 532
Точки : 8
Местожителство : Видин :)

Писане by gmlto on Сря Яну 01, 2014 8:41 pm

хихиихихик определено е забвано :) и се радвам, че успяваме да провокираме да се лее откровение <3

1. подесетихте ме за детската градина :) била съм точно там когато съм се прибрала и съм заявила, че ще се женя :) ахахах милата ми майка как не е получила удар
2.учила съм в руска гимназия в клас с 20 момичета и 1 момче
3. последствията от точка две са, че първите ми интимни отношения бяха с жена ...докато не дойде момента, в който не ми стигаше
4.нещото, за което не съжалявам е, че съм сбъднала много от нещата който съм пожелала
5. обожавам да пуша цигара след секс :)

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by Bling`sFOX~ on Сря Яну 01, 2014 9:59 pm

Хахха...не знам защо ама много ме разсмяхте..ахх както и да е..тъй и тъй се почна за детската градина
1. Не съм ходила на детска градина...Нашите явно са решили че нямам нужда и като гледам добре че не са ме пратили иначе да съм побъркала всички вътре хд.
2. Отгледана съм предимно от баба си, затова и адски много я обичам..Както казва тя "Виках майка ти само да те накърми и пак я гонех"
3. Имам брат които е 1 год по-малък от мен...на 18 е и обожава да ме дразни и критикува...
4. Тъй като много се чудех дали да спомена това и видях че вече е споменано си казах че няма да е проблем. Родителите ми са разведени от ...ъм..5год. а първи път говориха преди месеци по тела ми и то зареди мен. Мога да кажа че винаги съм знаела че така ще стане, но не ме е било страх че ще са разделени..дори сега ми е по-добре сякаш..странно е
5. Мразя когато някои на когото нямам доверия ми баря телефона..особено ако прословутия телефон струва шибаните 1000лв...

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4144
Точки : 2559
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by SilverLibra on Сря Яну 01, 2014 10:28 pm

Добреее....хайде аз пак да се включа :D 
1.На детска градина не съм ходила, така че спомени от там нямам :D 
2.Обичам дъжда.Обичам да си правя дълги разходки докато вали.Всъщност въобще обожавам водата.Да седя под душа два часа вече ми е станало навик хД.Може би една от причините за тази моя мания е това че живея близо до морето.....и по цяло лято съм във водата.
3.Голям съм мързел :D Не обичам да правя нещо което не искам освен ако не е наистина задължително.Това включва и ученето.Въпреки че рядко отварям учебник съм отличничка, не че се хваля де.Причината за това е че винаги внимавам в час и слушам какво говори учителя.... и понеже имам мноооого добра памет лесно запомням.
4.Обичам да слушам музика.Когато не съм пред компа се разкарвам навсякаде със слушалки.Ако една песен ми хареса я слушам докато не ми омръзне което отнема около 4-5 дни.
5.Имам батко доста по голям от мен( на 25) с който постоянно се караме....
Друго, друго май няма за сега :D
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Местожителство : В средната земя

Писане by Ани on Сря Яну 01, 2014 11:17 pm

1..Харсвам зимата,като сезон и най обичам,когато вали сняг..
2..Ах..много мразя т.н ми приятели,като ми хванат тела и да почнат да ровичкат из него.Влизат в снимки и "Ти пак с тия!!..Айш..просто ме влудяват..Като не им харесват корейците да не бърникат там..
3..Обичах,като по малка да прекарвам времето си на село..
4..Не си падам по алкохола и не пуша...Пробвала съм цигари,но не ми харесва достатъчно в къщи пушат...
5...Мразя да ме трсят,когато само имат нужда от мен...или да им дам нещо..Иначе през другото време съм невидима за тях..

Ани

Aquarius

Писане by Tonny on Чет Яну 02, 2014 12:50 am

Емм  реших и аз да се включа. Интересно ми стана ;д
1. Много обичам да вали . Много ме радва дъжда, но още повече се радвам когато вали сняг.
2. Мързелива съм, но обичам да си оправям стаята, когато ме накарат го правя иначе няма да се хвана. хдд
3. Много съм срамежлива, но обичам да завързвам нови приятелства. Просто ми е някак неудобно  други хора да навлизат в личното ми пространство нещо такова не знам как точно да го обесня .....
4. Мразя да гледам страшни филми с някакви духове и тем подобни, но обичам когато се колят или нещо от този род само да има кръв. (пфф странна съм)
5. Имала съм 3 хамстера и сега имам 1. Много са сладки някакви малки и аввввв. Сегашния ми хамстер се казва Баози и е черничък. Много си го обичам <3

Tonny

Taurus
Брой мнения : 25
Точки : 0
Местожителство : My dreams ..

Писане by Cosima125 on Чет Яну 02, 2014 1:40 am

1. Сега за втората ми любов Хддд. Мони (Симеон, ама всички му викахме Мони) беше добро момче. Той беше индивидът, който в 3-ти клас открадна сърцето ми след нещастието с Пепи ХДД. До ден днеше съм се влюбвала два пъти (развратница ХДД). Но на Пепи така и не му признах чувствата си, с Мони беше различно. Даже доколкото помня той пръв се обясни в любов. За жалост връзката ни така й не стана реална, тъй като един-два дена след признанията класна ни размести и вече не седяхме заедно. Та невидени очи, лесно се забравят и сърцата ни вече не принадлежаха един на друг ХДДДд.
1.1 (сега забелязвам тенденцията момчетата, в които съм са влюбвала да са с имена, ставащи и за женски - Пепи, Мони  ХДДдд)(*моля погледнете интересен факт 5, от първото ми включване :D :D )
2. Имах двойка във втори клас по четене ХДДДДД. Но не е както изглежда! Всъщност във втори клас си четях на подобаващо ниво... просто не бях наизустила едно стихотворение и класната беше голяма гаднярка (затва ме размести с гаджето ХДД).
3. Това е единствената ми двойка! (пу, пу да не ми е на уроки) Иначе ми пука за оценките, не е да кажеш, че съм някаква незаинтересована в образованието си (въпреки че имам такова излъчване ХДД). Засега единственият предмет, който що-годе ми оказва трудности е физическото. :(:(:(. Нищо не съм мразила толкова в живота си! Въпреки чее...
4. Трудно мразя. Просто съм мързел и не ми се занимава. Освен когато става на въпрос за поли и спорт. Да за тях намирам сили.
5. Обичам официалното облекло. Костюми, елегантни прилепнали рокли(но не на мен ХД), ризи, папионки.... ДА МОЛЯ!  :D

Cosima125

Virgo
Брой мнения : 127
Точки : 50
Местожителство : Плевен

Писане by Nao~hime on Чет Яну 02, 2014 2:10 am

Накарахте ме да се усмихна, наистина. Пускам още пет факта за мен, които определено ме забавляват, когато се сещам за тях.   

(1) Ходила съм на детска градина и много често участвах в театралните постановки, които се организираха по всякакви поводи. Сега не знам как е, но тогава предполагам имаше повече креативност у педагозите и повече желание да се занимават с децата. И да, винаги са ми давали доста негативни роли, ако мога така да се изразя. Помня, че една от тях бе да изиграя Лисицата от ''Житената питка''.

(2) Обожавам руски детски песнички. Една от любимите ми, които майка ми пееше, е тази:

(3)И като заговорихме за Русия, обожавам всичко руско, дори езика. Случвало ми се е на моменти, когато пиша да обръщам словореда, типичен пример за това, че ми е по-добре да се изразявам на руски, отколкото на български. Обожавам руската музика, руската литература, дори руската природа...

(4) Един от първите ми спомени е този, в който си играех на един от ескалаторите на терминал в Шереметиево. Не помня подробности, но май имахме изчакване на самолета няколко часа и мама бе заспала до багажа, а аз се чудех какво да правя. Била съм на три или четири години. Тогава за първи път виждах ескалатори и ми се стори забавно да се возя първо на единия до втория етаж, после да спускам обратно по другия. И така... много пъти, до момента когато мама се събуди и ме видя на втория етаж и чух крясъка й: ''Миме, веднага слез долу!''. Наложи се да натовари група етиопци, вероятно студенти на обмен да ме наблюдават тогава.

(5) Имам сексуален фетиш към мъжки ръце, гръб и изобщо едра структура на тялото. Смятам един мъж за сексуално привлекателен, ако е физически по-силен от мен и може да ме носи на ръце. В този ред на мисли не понасям кльощави и слаби представители на мъжкия пол.   

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by Ани on Чет Яну 02, 2014 2:23 am

Мими онни,ако мога така да те наричам :) Песничката ме радва много..и те подкрепям за 5 твой факт :)

1..Ах..песничката ме връща в пети клас,когато за пръв път учихме руски език..беше доста забвно..езика доста ми допадна,но с времето се забрави и като не съм учила системно стана така,че знам няколко неща..ХД
2.Ах..първата ми двойка беше по история..айш..ужас..и от тогва разбрах,че не са чак толкова лоши оценки,колкото и ги изкарвах.Ще си речете,че не ми пука и до някъде е така...Сега за двойка няма да търнга да рева има хора,където спроят за 4 да не им се пише..
3..Ах..падам си по мъже с дрезгави гласове..слабост..
4..Ненавиждам розовото..пх..
5..Не ми допадат обувките на висок ток,но пък за сметка на това умирам за кецове *платформи* аааа и винаги,когато забележа някоя мъжка кпоп звезда да е обул някакви обувки или облякъл някакъв суичър и става някаква истря в нас...

Ах..мнго съм се разприказвала...
П.П.: Има факти,който ме карат да се смея..*не се засягайте :)*

Ани

Aquarius

Писане by Wolf_Taoris93 on Чет Яну 02, 2014 3:38 am

1.Ходила съм на детска градина беше много забавно,там със една приятелка,бяхме луди за връзване и правихме бели,аз пък флиртувах със едно две момчета.Сега като се сетя ми става смешно.Там учителите ме харесваха,все още е така след толкова години все още ме помнят,коя съм и това ме прави щастлива.
2.Обичам дъжда,направо го благотворя,ако не ме спираха моите родители бих танцувала под дъжда без да ме страх,че ще ме помислят за луда.
3.Обичам годическия стил на обличане,но въобще няма да пасва на имиджа на университета,искам стаята би да прилича на приказка на ужасите,направо си падам по духове вампири,тем подобни същества.
4.Обичам котки,кучета,дори помагам на бездомните животни с каквото ми под ръка,дори имам черна котка,която обожавам със цялото си сърце.
5.Брат по малък със седем години от мен,понякога ме дразни,обичам лъскавите неща,а за сладко си умирам

Wolf_Taoris93

Taurus

Писане by gmlto on Чет Яну 02, 2014 10:02 am

хахахха открих неща, които важат и з амен :)

1. като руски въззпитаник и аз съм със слабост към всичко руско :) първото ми сериозно гадже беше руснак ...още ми подкосява краката :) снощи синът ми донесе книжка на руски " мамо почети ми " казвам: но мамо това е на руски той : нищо мамо, превеждай ми, но първо ми чети на руски
2. Мале ескалатор .. смейте ми се 31г жена преди няколко месеца лудата ми глава падна на ескалатор и защо ... бях във Варна в един Мол с детето и мъжа ми и те изостанаха да гледат нещо и ме повикаха и аз реших, че мога да надбягам ескалатора .. ефекта беше многооо синин..
3. Обожавам мъже с красиви ръце /длани и пръсти/ Високи мъже с добре оформени тела, но не много мусколисти/ Омо и фетиш към гласа на ултимейта ми колкото и да е странно Ким Джае Джунг мога и да не го гледам ама да ми говори и пее и се подмокрям ... сутрин ме буди той вечер заспивам с неговия глас и не ми омръзва :) тембъра в гласът му ме побърква до степен на неузнаваемост ... и не ме интересува на какъв език и на японски и на корейски все ме докарва до емоционален оргазъм. Ох отнесох се...
4.Не обичам дъжд, сняг, ветрове ...обичам меко и топло време :) прохладно лято е моя сезон ама де късмет :) обичам морето /може би защото съм морско чедо/ всяка сутрин преди работа сядам на парапета до пясъка и пуша там цигарата си с първото си кафе и чак тогава тръгвам.
5. по повод т.4 се сетих за нещо свързано с морето бях на 3г когато баща ми ме хвърли от моста в Бургас в морето и скочи ест. след мен. Идеята му беше да ме научи да имам страх от морето, а после ме научи и да плувам :)

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by -bloodletter- on Чет Яну 02, 2014 1:49 pm

1. Първата ми детска любов в детската градина беше негър. Ама страшно красив беше! И сега е красив. Фактически, това ме научи да не бъда расистка. Сега мога единствено да му благодаря за този безценен урок, защото независимо от цвета на кожата, африканците и азиатците са хора. И те носят душа, макар с различна гледна точка относно живота.

2. Имам мания по корсети, която не мога да си обясня. Говоря за онези, които са се носели с роклите по времето на Ренесанса. Обожавам ги и това е. Не знам от къде датира тази моя мания. Откакто се помня се радвам като малко дете, когато видя корсет. Да, може да са чупели ребрата си и да са умирали заради тях, ама ми харесват.

3. Корейската традиционна музика на практика ми спаси живота, за което съм адски щастлива. От съвсем мъничка страдам от сърдечни проблеми ( майка ми е със същото ). Опериращите не веднъж са щели да ме изгубят на операционната маса с целия си акъл. След операцията ми през 2009, бях в кома в продължение на един месец. Докторите не са давали никакъв шанс, че ще отворя очи, но благодарение на брат ми и идиотизма му, в момента пиша тези пет неща за мен. Точно така! Пуснал си човека корейска традиционна музика и съм се събудила.

4. Изключително колеблив човек съм, заради което ми е изключително трудно да взимам важни решения. Колебанието ми е пряко свързано със зодиакалния ми знак - Везни. Започвам да се чудя дали ще направя добре или не. Заради това още не съм се решила да си продупча ушите. Започвайки с въпроса: "Дали няма да хукна в момента, в който видя иглата?" до "Какви обеци ще си слагам?"... Мисля че ви стана ясно накратко. За абсолютно всичко съм така! Дори и за ученето.

5. Супер затворена съм в себе си. Мога да не говоря с дни, а след това съм като водопад от думи ( госпожата ми по БЕЛ така ме нарича qwq ). Нямам най-добра приятелка. Супер трудно ми е да се доверя на някого дотолкова, че да си знаем и двете кирливите ризи, както се казва. Не обичам и да споделям. Крия всичко в себе си. Предпочитам да си изказвам чувствата в нещо написано, отколкото да ги кажа словесно. Доста странна птица съм. Това е и причината да бъда някаква forever alone в училище. А и начинът, по който изглеждам ( телосложението ) си казва и тежката дума върху самочувствието ми. Много хора мислят, че съм изключително надута, защото рядко се случва да разговарям с някого.

If you kill all my demons, my angels might die too

-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 631
Точки : 899
Години : 18
Местожителство : Варна

Писане by Bling`sFOX~ on Чет Яну 02, 2014 6:09 pm

Лол това ме потресе...надявам се вече да си добре :)
1. Обичам да гледам Дискавъри..Задължително когато съм на компа си пускам и тв-то.. и винаги на Дискавъри..
2. Ако пътувам с автобус или нещо друго, задължително си слагам слушалките..просто така спирам неща които не искам да чуя, убивам времето и се наслаждавам на кпоп-а. Ако някак си съм забравила слушалките си се упреквам цял ден и умирам от яд.
3. Мисля че имам повече фр пред компа от колкото на живо.. Дори вече се убеждавам ..Това ме кара да се замисля...
4. Любимата ми двойка са Джонгхкий.. Именно затова и пиша предимно за тях.. Не знам как мислите, но аз винаги се питам.. "СЛЕПИ ЛИ СА ЧЕ НЕ ВИЖДАТ ЧЕ СА ЕДИН ЗА ДРУГ?!!"
5. Мразя да ходя на заболекар, лекар, болница ..абе всичко медицинско мразя..

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4144
Точки : 2559
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by Sponsored content

Sponsored content