A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

* Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: * Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Писане by Bling`sFOX~ on Нед Мар 15, 2015 2:39 am

Уааа толкова отдавна не бях писала тука(не че някои ще го види де хд). Ами не знам има ли какво още да кажа за себе си(скучка личносттттт). ама май се досещам някои дребни нещица.

1. Обичам да си купувам калъфчета за телефона. Не знам какво е. Мания, необходимост....просто обичам. Имам доста, а майка ми постоянно ми вика, че пръскам пари за глупости и тук идва моето "Само 3 лв са де" хд.
2. Обожавам да влизам в магазин за козметика и да оглеждам с часове. Мога да пипна всяко едно нещо, а колкото по-голям е магазина, толкова по-трудно е да ме измъкнеш от там(което вече знае фр ми ест хд). Купувам си постоянно нещо, дори да не се гримирам постоянно(добре де, 1-2 пъти в месеца.). Но пък имам... "за всеки случай"
3. Имам някаква фобия от плетени блузи или каквото и да е плетено(добре това ще прозвучи странно, но), винаги когато ми подарят, или си купувам блуза с подобна материя я слагам между зъбите си и ги раздвижвам в противоположна посока. Ако блузата изскърца амсолютно никога няма да я нося. Знам..лудоооооооооо. Цялата изтръпвам и ме дразни.
4.Обожавам да си играя с Фотошопа. Обичам да правя разни, различни(или поне се опитвам) едитчета, наред с постери и такива неща. Тотално ме забавлява и отклонява от всичко друго.
5. Мразя спорта, в даскало госпожата ми по физическо ми се молеше да пробягам или извървя 300 метра. По нейни думи "Моля те Виолета, колкото искаш ги върви, ама ги върви" и ест аз бях "НЕЕЕ" хд.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4144
Точки : 2559
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: * Пет неща за мен, които не знаехте... до този момент! *

Писане by ivi on Пет Мар 20, 2015 6:25 pm

Bling`sFOX~ и аз също правя това с някои дрехи, но пак мога да ги нося, дори и да ме дразни :D

ivi
VIP

Брой мнения : 297
Точки : 359

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото