A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

AWW [The eternal kid]

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

AWW [The eternal kid]

Писане by onjaezu on Чет Юли 07, 2011 5:06 pm

Вечното дете.. или иначе казано Маги. Приятно ми е да се запознаем. *маха весело с ръка*
    Такааа, какво за мен? Ами, обичам да слушам музика. Не колкото Сез, но все пак. Понякога все още гледам анимета, макар и много рядко. Харесвам азиатската култура като цяло, но клоня повече към Япония.
    Първата японска драма, която гледах беше "Hanazakari no kimitachi e". От там се запалих по Икута Тома, от там - Ямапи, след това Баканиши и от там всички останали. Каменаши Казуя... ще излъжа, ако кажа, е го обичам, защото е нещо много повече от това.
    Първата ми корейска драма беше "You're beautiful". От там си харесах Хонг Ги. После не помня какво гледах, но благодарение на Сез се запознах с корейците и корейските групи. Излишно е да казвам, че DBSK беше първата група, която слушах, то е така почти при всеки. Обожавам гласа на ДжунСу. И обичам ДжеДжонг... ама наистина обичам. Не като луда фенка, а наистина.
    Какво друго?? Ами, любимите ми цветове са сив и лилав. От Пловдив съм, на 16 години. Уча в ПГО "Ана Май" със специалност "моден дизайн" със засилено изучаване на френски език [да, госпожата много добре го знае, ако това ще питате. *гледа към тавана и си подсвирква*]. Знам английски, не перфектно, но достатъчно добре. Поназнайвам малко японски, но не много, само отделни неща, но сега го уча. На корейски знам само две-три неща - буквално.
    Обичам да чета, да пиша и да рисувам, но последното не ми се отдава много. Пиша много, но никога не завършвам, макар че сега има едно досадно нещо [да, за тебе говоря Сез!!], което ме тормози и имам завършен цял фик, но няма да ви го покажа, ако тя не ми даде.
    Надявам се да четете фиковете ми и да пишете коментари, защото за автора мнението на читателите му е много важно.
    Ами, това е. Сега бягам, защото майка ми вече ще ме набие, че я карам да чака. *бяга бързо към вратата*
onjaezu

Gemini
Брой мнения : 26
Точки : 0
Години : 22
Местожителство : I found my own place... the name is 'You'

Вижте профила на потребителя http://dreamyland.alle.bg

Върнете се в началото Go down

Re: AWW [The eternal kid]

Писане by ·٠•YulSeya٠· on Съб Юли 09, 2011 2:15 pm

Айгоооо, да... какво да ти кажа... добре дошла? Защп по дяволите в представянето ТИ моето име минава 3 пъти???? :Д
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Години : 21

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото