A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Погребана жива

4 posters

Go down

Погребана жива Empty Погребана жива

Писане by Chi-Chan Сря Май 15, 2013 10:32 pm

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат.
Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела :
"Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..."
Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо.
На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива?
Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка.
Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля,
а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите
и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината
и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива!
Chi-Chan
Chi-Chan

Scorpio
Брой мнения : 5
Точки : 0
Join date : 14.05.2013
Години : 25
Местожителство : London

Върнете се в началото Go down

Погребана жива Empty Re: Погребана жива

Писане by *13*Annie*666* Чет Май 16, 2013 12:27 am

Оу... Интересна идея!! Доста крийпи, но предполагам, че точно заради това ми харесва толкова!! :D <333
*13*Annie*666*
*13*Annie*666*

Virgo
Брой мнения : 345
Точки : 25
Join date : 19.10.2012
Години : 26
Местожителство : Пловдиииийв~~

Върнете се в началото Go down

Погребана жива Empty Re: Погребана жива

Писане by Wolf_Taoris93 Нед Сеп 08, 2013 3:53 pm

харесва ми много искам още историй от теб
Wolf_Taoris93
Wolf_Taoris93

Taurus
Брой мнения : 1064
Точки : 120
Join date : 01.06.2013
Години : 30
Местожителство : тук там незнайно къде

Върнете се в началото Go down

Погребана жива Empty Re: Погребана жива

Писане by Nao~hime Пет Май 29, 2015 9:20 pm

Важно съобщение: Това е форум за лично творчество, а за съжаление, тази история, както и другите пуснати в този раздел не са твои. Те са копи-пейст от различни форуми и дори във фейсбук страница и са интерпретация на градски легенди. Смятам, че това не би трябвало да очарова потребителите ни и заключвам тази тема за пет дни, а после ще я преместя в Кошче. Ако имаш възражение, моля не се колебай да изясним този въпрос на лично съобщение. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Погребана жива Empty Re: Погребана жива

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите