A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennousei Asylum

4 posters

Go down

Tennousei Asylum Empty Tennousei Asylum

Писане by Tennousei Сря Сеп 14, 2016 4:49 pm

Последни минути до края на работния ден. Най-хубавото време за писане на постове, най-доброто за хрумване на причудливи идеи. Все пак, именно това са минутите, в които нетърпеливо предвкусваме свободата.

Тъй като вече имам блог, към който подобаващо се отнасям с пълна немарливост и в който рядко публикувам, сметнах за напълно нормално да поставя основите на един дважди по-обречен проект, а именно малко клюкарско дневниче, чието име да бъде "Слабости & Сладости". С него няма да тормозя посетителите с мисли за днешния, утрешния или който и да било ден или момент от живота ми. Ще ви тормозя с информация за онези малки неща, които ни правят това, което сме, в частност мен самата, които ни радват, карат ни да се усмихваме и ни разоряват напълно финансово. Защото не знам за повечето от вас, но в моя портфейл вечно не остава любов за оппа. Не че който и да е от любимците ми ми е оппа, но това са едни малки, направо незначителни подробности.

Следва продължение...
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Tennousei Asylum Empty Re: Tennousei Asylum

Писане by jbadass Нед Сеп 18, 2016 9:58 am

Звучи толкова интересно с това оригинално име. Успех!
jbadass
jbadass

Брой мнения : 19
Точки : 21
Join date : 17.09.2016
Местожителство : у нас

Върнете се в началото Go down

Tennousei Asylum Empty Re: Tennousei Asylum

Писане by svetla1412 Нед Сеп 18, 2016 10:26 pm

Прикачвам се да следя съдържанието на дневника, блога, или каквото решиш да се води тази тема, твърде заинтригувана, за да подмина.. както при всеки друг твой пост.
svetla1412
svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Join date : 06.04.2013
Години : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Tennousei Asylum Empty Re: Tennousei Asylum

Писане by Kowarenay Сря Сеп 21, 2016 4:55 pm

Както винаги, когато става дума за теб... чакам продължението.
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Tennousei Asylum Empty Re: Tennousei Asylum

Писане by Tennousei Чет Сеп 22, 2016 9:26 am

Добро утро,

Тъй като времето ме притиска, а в работата се заформиха съкращения на крайни срокове, се опитвам трескаво да съчетавам тях, рисуването и писането. Странно, но явно напрежението се отразява удивително добре на блог дейността ми, не тук, а в действителния ми блог. За съжаление същота влияе зле на други едни крайни цели, като готова глава на края на всяка седмица, но пък време имам, замисълът е готов, бележките нахвърляни, макар и крайно хаотично. Финал и на този проект ще има. До тогава обаче, ми се ще да споделя с вас нещо над което усилено работя през последните дни...


Tennousei Asylum Giveaway
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Tennousei Asylum Empty Re: Tennousei Asylum

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите