A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

ЕХО: Той ме завладя

Предишната тема Следващата тема Go down

ЕХО: Той ме завладя

Писане by ivet_korea on Нед Май 15, 2016 6:15 pm

Жанр: yaoi, romance
Главни герои: DO, Kai, Baekhyun, Sehun
Поддържащи герои: Chanyeol  и други
Резюме:Това е история за две момчета, който нямат нищо общо, но един ден се оказва, че са идеални един за друг. Някои хора казват – „ Колкото по- различни, толкова по- идеални.“Ще видите как едно момче, което е отчаяно от живота и едно момче, което мисли, че света е негов, стават най- прекрасната двойка.
Дата на публикуване на първа глава:15.05.2016
Сравнително годишно ограничение: няма

15 септември.. Всички започват училище.

Ето го и прословутия 10б клас. Този клас е бедствие за цялото училище. В него има много богаташи, малко не толкова богати деца и няколко, които са доста зле откъм финансово положение. Ето ги и главните ни герой от историята...

Ким Джонг Ин( Кай) – Той е най- богатия в училището и се разпорежда, като цар. Обича да се подиграва с хората или по- точно с ДО.

ДО – той е най-умният в училището и всички искат помощ от него. Дори му дават пари, за да им направи домашните. ДО няма против, тъй като майка му е болна от рак и скоро ще и дойде края. Баща му само пие и ако го ядосаха, той ги бие. ДО е мил и чувствителен. Има тайни чувства към Кай. Естествено той не можеше да повярва, че е влюбен в това чудовище.

Бекхюн – най- добрия приятел на ДО. Много мил и умен. Обичаше купоните и често кара  ДО да ходи с него някъде. Всички го знаят като клоуна на класа.

Сехун – гадже на Бекхюн. Обича да излизат с Бек вечер и да се разхождат на лунна светлина. Добродушен и забавен. Той също е богат, но не и колкото Кай. Нито Бек, нито Сехун, понасяха Кай.

Надявам се да ви хареса. ^^ Съжалявам, ако има грешки. Скоро ще пусна първата част.... :)
ivet_korea

Cancer
Брой мнения : 3
Точки : 27
Години : 17

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: ЕХО: Той ме завладя

Писане by ProudElfHere~ on Нед Май 15, 2016 6:24 pm

Пуснала си фика си в секция "Библиотека". Ще го преместя в яои в "Write stories" и моля да бъде добавено в заглавието групата, с коята ще пишеш.

Админ: ProudElfHere~

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Yuno~ chan on Нед Май 15, 2016 6:48 pm

От толкова малко все още не мога да кажа нищо, но със сигурност ще следя и ще се радвам да прочета историята ти. Скоро да качиш първа част! :3

Yuno~ chan

Scorpio
Брой мнения : 77
Точки : 278
Местожителство : Свищов

Писане by svetla1412 on Нед Май 15, 2016 8:38 pm

С класа ми сме известни като проблемните 10б клас сред учителите, хаха.
Ще чакам историята, но имам един съвет към теб. Когато пишеш в минало време, нека всичко останало да е в минало, същото и със сегашно. Нека не бъде едно изречение в минало и едно в сегашно, защото се получава объркване и неприятно смесване на времената. Просто държах да спомена това като насока.
Засега не мога да изкажа кой знае какво мнение, затова ще изчакам да качиш първа глава. Пожелавам ти много муза и дано скоро пуснеш нещо.

svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Години : 18
Местожителство : Бургас

Писане by Bling`sFOX~ on Нед Май 15, 2016 11:51 pm

На мен също ми е рано да кажа дали фика ще ме грабне, тъй като държа повече на това как ще ни вкараш в историята от това да прочета инфо за героите. Бту такива инфота винаги са ми били странни и нерационални, тъй като представени в глава с всяко описание добиваш много повече представа, но аз уважавам начина за изразяване на всеки. Ще изчакам първата глава, за да ти кажа със сигурност какво мисля за историята ти.:)

И последното което искам да кажа, е че тази история съм я чувала вече. Не знам дали си го направила нарочно или случайно, но има фик с името The Bet и историята ти е почти същата като тази на този фик.
Би трябвало да те предупредя, че е доста грубо ако наистина си взела идеята от чужд фик и че в форума не се толерира плагиатстването.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4144
Точки : 2559
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by Escapism on Съб Май 21, 2016 12:01 pm

Заинтригува ме. Очаквам с нетърпение да прочета историята за този легендарен клас XD Вярвам, че ще е дори по-чудесно, отколкото звучи ^^

People will break your heart and won’t even feel bad about it.

Escapism

Taurus
Брой мнения : 44
Точки : 38
Години : 22
Местожителство : Някъде из Токио

Писане by ProudElfHere~ on Пон Май 23, 2016 2:20 pm

Относно коментара на Bling'sFOX искам да упомена нещо.
Тъй като явно е забелязала прилика между двата фика /"EХО: Той ме завладя" и "ЕХО: The Bet"/, желая да спомена, че около десетина минути след качването на фика "ЕХО: Той ме завладя" се свързах с авторката поради някои непопълнени неща по темата. След около час-два бях помолена темата да бъде изтрита, тъй като авторката преди това не беше прочела "ЕХО: The Bet", но съответно след прочита на фика явно е забелязала прилики и дори тя каза, че това е причината да изтрия фика. Именно заради тези прилики.
Грешката, че фика не беше преместен в Архива е моя, тъй като имах проблеми, а след това форума бъгна.
Темата ще бъде заключена всеки момент и ще престои в яои до утре.

Админ: ProudElfHere~

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Местожителство : somewhere in the army xD