A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Bangtan Boys: The Red Forest

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Bangtan Boys: The Red Forest

Писане by Kowarenay on Чет Сеп 08, 2016 12:58 pm

Хм... честно, останах без думи. Не съм чела яои от много време, да не говорим за смут... и сега тройка. Първо, трябва да те поздравя за писането ти, защото това е първия "нетипичен" смут, който не ме отврати. Напротив, погледът ми летеше по редовете, а думите, които се превръщаха в картини в главата ми, дори не ме смущаваха. Някак цялото това нещо беше красиво. Дори много красиво. Представях си не просто действието, но и обстановката, в която се извършва. Неподвижните, величествено издигащи се дървета, ниската трева, червените листа, една застинала природна картина на фона на толкова бурни и горещи... събития?!

Все още не разбирам какво се случва и това не ми харесва... мразя да ме държат в неведение. Първо реших, че по някакъв начин това ще са родителите му... боже, защо съм си помислила подобно нещо. А може ли всъщност да са... ох, не съм добра в догадките, затова качи по-скоро следващата част. Надявам се нейният размер да е по-задоволителен. Вярно е, че качеството е по-важно от размера, но при толкова добро качество няма как да не искам още... Чакам да ме изненадаш приятно!

K.Б
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Години : 19

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Tennousei on Чет Сеп 08, 2016 1:15 pm

Ех, че ще е изненада, ще е. Не мога да гарантирам обаче до колко ще е приятна. Добре, че така и не седна да четеш английската версия. Там е... как да кажа, не е толкова изискано написано.

Наистина се радвам, че ти допада. Все пак не мога да си помисля дори, да разочаровам фен номер едно, нали?
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Години : 35
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Писане by Tennousei on Пет Сеп 09, 2016 5:26 pm

!

Последната промяна е направена от Tennousei на Пет Дек 02, 2016 1:25 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Tennousei

Libra

Писане by Kowarenay on Пет Сеп 09, 2016 7:27 pm

Ти разби всичко детско в мен... Иди сложи едно огромно 25+ в описанието на фика...

Харесва ми необичайната идея, харесва ми осъществяването й... определено не могат да се прочетат много такива истории тук, където основно авторите са на възраст между 14 и 20 години. Креативно, странно... много странно. Малко извратено... или не чак толкова малко... Със сигурност това е най-шантавият фик, който някога съм чела. Но твоите главно са такива.

Остави ме с доста смесени чувства. Не се отвратих, но и не останах във възторг от последната час... или пък това е възторг, а не стъписване... Определено обаче съм объркана. Какви бяха тези същества, защо Кук беше толкова специален за тях... дали той оживя или по-скоро не... според мен в крайна сметка го...ъм... изядоха...

Най-фрапиращата част за мен определено беше края. В първа част Кук се ужасяваше от мисълта да бъде разкъсан от тези същества, бягаше с всички сили и дори се надяваше да умре преди да са го достигнали, а сега изпита удоволствие, когато те впиха зъбите си във врата му.

Въпреки всичко, радвам се, че го довърши. Също така се радвам, че не разбрах почти нищо, когато се опитах да прочета английската му версия...  Свършила си страхотна работа и съм горда да бъда твой фен номер 1.  

K.Б
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Години : 19

Писане by Tennousei on Пет Сеп 09, 2016 8:16 pm

Благодаря ти, Криси. Навярно не съм имала по-голям привърженик от теб и съм страшно горда, че те има. Не защото изсипваш куп хвалебствия, а най-вече защото казваш какво те е впечатлило, какво не (макар и да не е директно тук), какво те е объркало и т.н. Истината е, че този разказ трябва да се чете на екс и без прекъсване, защото е прекалено кратък и не е замислен като отделни части. Но уви, мързел съм. До голяма степен това е зле, от друга страна е хубаво. Не просто преведох историята, а на места я обогатих, преработих и ликвидирах доста грешки или недомислени сцени и изречения.

Наистина се радвам, че ти е харесало. И Smuth не беше ли поставено в червено, като предупреждение в началото на фикшъна? Не помня вече. Имам навика да се разписвам покрай рождения ми ден и се надявам и тази година, мозъка ми да роди още нещо, което да ти хареса като това, по-малко, а защо не и повече. :)
Tennousei

Libra

Писане by Mell_K~Chu on Пет Сеп 09, 2016 10:36 pm

Омг, това ми хареса много и чакай с нетърпение следващата глава. Плс, по-бързо го качи. :33

Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Години : 23
Местожителство : Русе

Писане by Tennousei on Пет Сеп 09, 2016 10:59 pm

Каква следваща глава? Това беше краят. :D
Tennousei

Libra

Писане by Mell_K~Chu on Съб Сеп 10, 2016 12:06 pm

Не мислих за такъв край . . . Горкият Куки. ;дд

Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Години : 23
Местожителство : Русе

Писане by Tennousei on Съб Сеп 10, 2016 12:43 pm

Съжалявам, че ще те разочаровам, но по тази история, толкова. В момента работя над друга вече.
Tennousei

Libra

Писане by svetla1412 on Пон Сеп 12, 2016 9:16 pm

Аз съм си покварена от край време и с извратеност не можеш да ме изненадаш.. само да ме удовлетвориш. Чела съм английския вариант, така че имах възможността да се насладя на цялата история наведнъж и може би заради това не се появяват толкова въпросителни сега, след като прочетох и българския, но определено мога да кажа, че преведената.. или по-точно адаптираната версия ми хареса повече. Друго си е да пишеш на родния си език, предполагам.
Добре ми дойдоха две части наведнъж. Тъкмо след като прочетох втората се бях изплашила, че дотам ще си и спре, но за моя огромна радост не ми се наложи да чакам дълго - само докато премина на втората страница.
Повече от доволна съм, че довърши превода на The Red Forest, защото сега вече мога да посветя интереса си изцяло на новия ти проект, с който съм сигурна, че няма да ме разочароваш.

svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Години : 18
Местожителство : Бургас

Писане by tanq_me4kova on Вто Сеп 13, 2016 10:19 am

Искам да коментирам вечеееее. 100 пъти не мога да го постана тоз не важен коментар, че ми харесал фика. Ще очаквам още неща от тебе.

tanq_me4kova
VIP

Aries
Брой мнения : 911
Точки : 486
Години : 32

Писане by Tennousei on Вто Сеп 13, 2016 12:51 pm

Радвам се, че ти е допаднало. Аз имам и по-стари неща от тази година, не знам дали си ги чела, а също така стартирах и участие в новото есенно предизвикателство.
Tennousei

Libra

Писане by tanq_me4kova on Сря Сеп 14, 2016 10:45 am

Бих се радвала ако ми пратиш линкове на нещата който си писла и който пишеш в момента

tanq_me4kova
VIP

Aries
Брой мнения : 911
Точки : 486
Години : 32

Писане by Sponsored content

Sponsored content