A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bangtan Boys: Converse High

+6
Bling`sFOX~
ProudElfHere~
fancy fox
Mell_K~Chu
YehetAngel
Tennousei
10 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Нед Окт 18, 2015 11:52 pm

Не намесвай Библията, чадо! ВиКуг е повече от небиблейско, пък какво остава за Ви/Куг/Джин... това си е направо Содом и Гомор на квадрат...което всъщност го прави библейско, по смисъла на споменаването му във въпросната книга.
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Mell_K~Chu Пон Окт 19, 2015 2:15 am

ОМГ...О МАЙ ГАШ ... MY FEELS :D Искам доста бързичко следващата част. ♥ Малеее... Уникална глава. Чакам некста. ♥ Bangtan Boys: Converse High - Page 3 1747216575
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Kowarenay Пон Окт 19, 2015 6:20 pm

Още снощи прочетох главата, но беше прекалено късно, буквите на клавиатурата ми се размазваха пред очите и общо взето едва гледах, затова ще коментирам сега.
Аз съм търпелив човек, така че развивай сюжета, колкото вече си го развила, хаха. Чакам с нетърпение появата на Джин. Време е мистерията около него да започне да се разплита.
Това с бурята... уоу. Интересна идея. Трябва да си някакъв гений, за да поставиш героите в подобна ситуация и да намериш начин да ги измъкнеш от нея /Няма всички да умрат, нали? Вече си представям декора от песента на Крис Браун и JB и V и Kook, които се натискат на фона на разпадащия се свят. / Определено с всяка глава ме караш да се вманиачавам все повече във фика ти.
Брилянтна история в комплект с талантлив автор, само пуканки ми трябват и нека екшънът да започне.
Чакам с нетърпение следващата/ите част/и. Fighting !


Последната промяна е направена от Kowarenay на Съб Яну 02, 2016 10:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Agent Deer Пон Окт 19, 2015 6:59 pm

Толкова сладко! (да и странно... и забавно хдд) Честно, умирам си от кеф с тоя фик! Не мога да си представя как ще се търпят занапред тези, като още от сега се джафкат... Миличкия Куки... Никой да не му обръща внимание и да не зачита мнението му, толкова познато хдд А накрая... паднах от стола... буквално... Не мога да спра да се смея, колкото и напредната да е ситуацията на определени моменти... Такава съм си по принцип, разпръсквам позитивизъм където и да ида, тъй че дори и в най - тъжната или напрегната глава, която измислиш, мога да намеря нещо положително... И да, чакам некста! <3
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Пон Окт 19, 2015 7:38 pm

Благодаря отново на всички за топлите коментари. Карате ме да се чувствам много щастлива от това, че историята ви харесва и я намирате за приятна и забавна, и интересна.


Последната промяна е направена от Tennousei на Пон Окт 19, 2015 10:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Пон Окт 19, 2015 10:00 pm

!


Последната промяна е направена от Tennousei на Пет Дек 02, 2016 1:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Kowarenay Пон Окт 19, 2015 10:20 pm

Аааааа... това трябва да е Джин, нали !?!?!?! Нещо толкова красиво няма кой друг да е... а и се доверявам на малкия ти спойл.
Честно казано, докато четях предишната глава, останах доста объркана. Той добър ли е... или пък лош... или както винаги нищо не е черно на бяло? Надявам се скоро да разбера. Мъчи ме и изпробвай търпението ми, аз съм непробиваема.
Докато четях горните редове открих един скрит копнеж в себе си - да видя вампир и върколак заедно по "специалния" начин. Нека се дразнят, така апетитът ми ще става по-голям, а интересът ми ще се подклажда. Ако има повече накъде, естествено.
Вече знаеш, чакам следващата глава. С огромно "търпение", разбира се.
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Mell_K~Chu Пон Окт 19, 2015 10:25 pm

Ойй това накрая... Хихи ^^ Bangtan Boys: Converse High - Page 3 2288980008  Bangtan Boys: Converse High - Page 3 3948227343 Знам аз, знам..и ти знаеш, че знам. :D Лилави очички, умирам... Bangtan Boys: Converse High - Page 3 3670069343  Bangtan Boys: Converse High - Page 3 1747216575 Искам много бързо да качиш следващата глава~! Bangtan Boys: Converse High - Page 3 2352066535


Последната промяна е направена от Mell_Taehyung на Пон Окт 19, 2015 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Пон Окт 19, 2015 10:25 pm

О, в предстоящите глави, които обаче трябва да се напишат, а не да се превеждат ( за съжаление, но и за мое лично удоволетворение) ще има много "специални моменти" между вампири, върколаци, лисици.... Изобщо.... "специално" отвсякъде...
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Mell_K~Chu Пон Окт 19, 2015 10:28 pm

I know~! :3 Bangtan Boys: Converse High - Page 3 879653798 Bangtan Boys: Converse High - Page 3 4023788132 :D Чакам с нетърпение.
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Пон Окт 19, 2015 11:23 pm

!


Последната промяна е направена от Tennousei на Пет Дек 02, 2016 1:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Bling`sFOX~ Вто Окт 20, 2015 12:02 am

Аз мисля, че фика си е твои и както ти желаеш да бъде написан, така ще бъде най-добре. Ти сама трябва да си решиш как, кога и какво трябва да се случи. Тук хора много, желания много, но важното е ти да се чувстваш сигурна и да пишеш това, което ти самата желаеш. И макар това аз съм гласувала моето мнение в анкетата.
Но това което пиша тук е мнението, което държа да изкажа над всичко друго
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Вто Окт 20, 2015 12:03 am

Хи, хи.... това е просто подсказка - скелет на местоположението... пълнежът ще си е мой изцяло :) Не бих го оставила други му. :D
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by sadreamer Вто Окт 20, 2015 11:59 am

Като гледам анкетата и повечето избрани отговори към нея, защо ли ми се струва, че въпроса е дали да има смут сега или не?
Ясно е какво отговорих, нали? (๑꒪̇⌄꒪̇๑)
Та най - накрая намерих време да седна и да прочета всичките глави, които си качила ( работа и мързел никога не е било и никога няма да бъде добра комбинация и туй то! хд ) и да. Определено ще се следи. Любимец за сега ми е Джунгкук ( не ме бива с корейски имена на български, затова ще се наложи да ми простите неграмотността )  и нямам търпение да видя как ще се развие с връзката им с Техьонг, честно хд И супер много ми харесва как си представила вампирите и затова че копнеят за кръв, защото им дава топлина.
Последно, какво, по дяволите, е тази буря? Честно като прочетох за нея, се сетих за един роман на Стивън Кинг и обичам такива сюжети.
За накрая, нямам търпение за следващата част~
П.П. Джин като полярна лисици. Аргх, too cute for words (*´︶`*)
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Вто Окт 20, 2015 12:04 pm

Дес, има ли нужда да ти споменавам какъв маратон си правих около седмица-две преди да сътворя бурята? :D Макар, че все още се чудя каква точно предистория да ѝ сътворя. :)
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by sadreamer Вто Окт 20, 2015 12:13 pm

Tennousei написа:
Дес, има ли нужда да ти споменавам какъв маратон си правих около седмица-две преди да сътворя бурята? :D Макар, че все още се чудя каква точно предистория да ѝ сътворя. :)

Не се и съмнявам, че ще ти хрумне нещо хд Ние ще си чакаме търпеливо!
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Agent Deer Чет Окт 22, 2015 6:56 pm

Олеее... страшно е яко! Нее, сериозно нямам думи. Ама това... трябваше ли да свършваш точно на най - интересната част? ТТ.ТТ Леле, сериозно страшно ми харесва поведението на Техьонг, а характера на Чонгкуг... сякаш си описала мен когато имам главоболие хд Едно към едно хд Ама това накрая трябва да е Джин, нали? Май е Джин. Ох, искам бързичко некст!
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Kowarenay Нед Дек 27, 2015 5:33 pm

Последните два-три дни се сещам по няколко пъти на ден за този фик. Толкова много искам да прочета нова глава... каза че напоследък нямаш много време, а и музата си е фактор, но много силно се надявам скоро да качиш нова глава. Вече ми липсва писането ти и фика ти. Ще се опитам да събера цялата си търпеливост, но минаха няколко месеца... Bangtan Boys: Converse High - Page 3 1251937993
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by svetla1412 Вто Апр 12, 2016 9:13 pm

Тъкмо се бях зачела и съвсем бях потънала във въображаемия свят, който си ни предоставила, и.. стигнах до тук. И сега много ми се иска да продължиш историята. Пробуди любопитството ми и съм меко казано заинтригувана, така че се надявам не си забравила съвсем за този фик.
svetla1412
svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Join date : 06.04.2013
Години : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Tennousei Сря Апр 13, 2016 12:13 pm

Наистина много съжалявам, че не съм писала нищо ново във връзка с тази история, но пролетта дойде, след нея ще настъпи лято и с тях навярно ще се върнат положителните чувства и воля, които обикновено ме подтикват да пиша. Все пак успях да напиша цели три кратки разказа и един адски кратичък. Има надежда за мен. :)
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Bangtan Boys: Converse High - Page 3 Empty Re: Bangtan Boys: Converse High

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите