A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Photoshop

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Photoshop

Писане by momolynx14 on Пет Ное 13, 2015 7:15 pm

Стана време! За нови неща! Напоследък ми е много интересно да си играя с цветовете на очите на определени хора... Тук ще ви покажа тези, които съм направила засега. Една част от тях измайсторих, защото една приятелка беше леко депресирана и имаше нужда от малко фотошопнати биаси, за да й оправят настроението! хД

ЕХО- Xiumin

EXO- Chanyeol

EXO- Baekhyun

EXO- Suho
1)
2)

BTS- Jungkook

Infinite - L
1)
2)

Seventeen- Joshua

Sevneteen- S.Soups
1)
2)

Това са! Надявам се да ви харесат!      И последно, искам да кача едно нещо, което просто ме уби и нямаше как да не се включа, така че направих едно колажче набързо.. Някой да е чувал за Баекбама?              
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Години : 16
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by YehetAngel on Съб Ное 14, 2015 7:23 am

1. Това с БекБама ме остави без думи и щях да се задавя със вода хдд
2. Оххх какви са станали *з* и аз много обичах да си играя с цветове, но на косите им :3
3. Браво, както винаги ми харесват -з-
YehetAngel
VIP

Брой мнения : 772
Точки : 1736
Местожителство : somewhere in the rainbow

Писане by momolynx14 on Съб Ное 14, 2015 3:55 pm

YehetAngel написа:1. Това с БекБама ме остави без думи и щях да се задавя със  вода хдд
2. Оххх какви са станали *з* и аз много обичах да си играя с цветове, но на косите им :3
3. Браво, както винаги ми харесват    -з-
Хаха, радвам се, че са ти харесали! По принцип аз като видях БаекБама и умрях... Не знам защо, но веднага в главата ми изникна корица и идея за крак фенфик, който една приятелка ме убеди да не пиша... хД
momolynx14

Gemini

Писане by momolynx14 on Съб Ное 14, 2015 5:42 pm

Днес нещо ме е хванала мания по песента на Taeyeon - I. То от доста време е така, но сега просто ми идва в повече... Затова направих два бързи колажа с нея - тя ми е втори биас в SNSD, така че ми беше доста приятно!

Не искам да съм трол, но от сега ще ви кажа, че съм решила да я нарисувам няколко пъти и скоро ще ги кача, заедно с още няколко рисунки. Надявам се да са ви харесали, въпреки че на са нищо особено..
momolynx14

Gemini

Писане by momolynx14 on Нед Ное 15, 2015 6:57 pm

Този уикенд съм много продуктивна! Чак се учудвам от себе си хД...
Направих още няколко колажа в стила на предните с Тейон. Този път са на трима от ЕХО.
Надявам се да ви харесат!

momolynx14

Gemini

Писане by YehetAngel on Сря Ное 18, 2015 6:39 pm

това с беки е много яко /то да беше само то ;д/
YehetAngel
VIP

Писане by momolynx14 on Чет Ное 19, 2015 8:40 am

YehetAngel написа:това с беки е много яко /то да беше само то ;д/

Радвам се, че ти е харесало!
momolynx14

Gemini

Писане by immortalxunicorn on Чет Дек 24, 2015 6:44 am

Всички ми харесват страшно много! *о* С нетърпение чакам още твои творби! *о* Даже си ги изтеглих.. хД Да те питам.. Ще може ли да ползвам някои от тях за в бъдеще в някой фик? х3 хд

They're my spirit animals.♥
immortalxunicorn

Libra
Брой мнения : 115
Точки : 126
Години : 18
Местожителство : In a box

Писане by momolynx14 on Чет Дек 24, 2015 8:26 am

FrozenxHeart написа:Всички ми харесват страшно много! *о* С нетърпение чакам още твои творби! *о* Даже си ги изтеглих.. хД Да те питам.. Ще може ли да ползвам някои от тях за в бъдеще в някой фик? х3 хд

Наистина ли?! Много се радвам, че са ти харесали! Да, можеш да ги използваш - само, ако можеш кажи, че са от мен, но ако не го направиш няма да има проблем - и без това съм ги качвала и в инстаграма си и в weheartit профила си. А за корица за история, можеш да ми пишеш на лично и да ти направя! Но още съм начинаещ, тъй че не очаквай нещо изумително хД
momolynx14

Gemini

Писане by immortalxunicorn on Чет Дек 24, 2015 11:14 am

О, много благодаря! *-* Естествено, че ще казвам, че са твои.. Няма как да присвоя нещо чуждо! :') Добре, благодаря отново! Ще ти пиша за корица скоро! ^-^ хд

They're my spirit animals.♥
immortalxunicorn

Libra
Брой мнения : 115
Точки : 126
Години : 18
Местожителство : In a box

Писане by momolynx14 on Чет Дек 24, 2015 11:57 am

FrozenxHeart написа:О, много благодаря! *-* Естествено, че ще казвам, че са твои.. Няма как да присвоя нещо чуждо! :') Добре, благодаря отново! Ще ти пиша за корица скоро! ^-^ хд
Ок, радвам се! хД
momolynx14

Gemini

Писане by momolynx14 on Съб Дек 26, 2015 1:24 pm

Най-накрая! Таблета ми.... дойде! Не знаех къде да сложа тези две неща - те са рисунки, но в същото време са направени във Фотошоп... И реших да ги сложа тук просто така. Не са много добри, но са ми първите. Рисуването на таблет ми става любимо! Втората рисунка я подготвям за рожденият ден на една приятелка. Първата е на момиче, а втората на Baekhyun от ЕХО.

Чао~    

Последната промяна е направена от momolynx14 на Сря Дек 30, 2015 5:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
momolynx14

Gemini

Писане by YehetAngel on Съб Дек 26, 2015 2:37 pm

Oh my....беки е толкова хубав ;-; и момичето кефи. Но бекьон разбива.
YehetAngel
VIP

Писане by momolynx14 on Съб Дек 26, 2015 6:15 pm

YehetAngel написа:Oh my....беки е толкова хубав ;-; и момичето кефи. Но бекьон разбива.
`Радвам се, че ти харесват! Иначе сега ще споделя едно бързо нещо, което направих за буквално десет минути хД

Не е много хубаво, но реших да го споделя!  Чао~
momolynx14

Gemini

Писане by momolynx14 on Съб Яну 09, 2016 7:11 pm

Три нови дигитални рисунки~ Последните ги качих в другата си тема - Рисунки - но реших, че ще кача тези тук.

Картинка за новия ми профил на едно място, като си има историйка зад картинката хД Една приятелка реши, че ще напише на всеки от приятелския ни кръг на какъв цвят й напомня. Та, оказа се, че в очите и аз съм оранжево като залеза... Та затова ръката е оранжева, а розата е лилава. Един вид ръката е моята - оранжевото символизира мен, розата е лудостта, а оранжевите контури, които изтъняват на места са "здравия ми разум", който държи лудостта вътре, където никой не може да научи за нея. Да, определено нещо не ми е наред с главата

А това са две бързи неща, които направих днес. Theme-a  ми беше червено-черно-бяло, а съвсем случайно стана така, че историите на песните, които слушах леко се въплътиха в картините...

Тази е главно свързана с песента Lynne, изпята от вокалоида Hatsune Miku(аз лично слушам версията на Glutamine - харесва ми повече)

А тази... Еми тя е нещо средно между няколко, но леко ме мързи да изброявам, та няма да ги сложа. Така или иначе, надявам се да ви харесат картинките и да ми дадете мнение - независимо дали похвала, или критика. Всяко мнение ме окуражава да продължавам напред! Чао~
momolynx14

Gemini

Писане by momolynx14 on Вто Мар 15, 2016 1:47 pm

Хей! От доста време не съм качвала - и няма да излъжа, ако кажа, че просто съм супер заета с много неща.... Минавам да постна няколко рисунки - всичките дигитални- защото никой не може да ми даде особено обективно мнение за тях - или поне никой от хората, които познавам... Та да! Надявам се да ви харесат!

Една приятелка ме зариби по Реликвите на смъртните и буквално месец след това намрази писателката.... За радост, нарисувах това преди да стане така, та го оцени, но какво да се прави. Това е главната героиня - Клариса(Клеъри) Фрей. Не ми е точно любимия герой, но не мога да отрека факта, че дълго време исках да я нарисувам...

Не знам защо поствам това - картичката за една от най-добрите ми приятелки е. Тя учи в паралелка с профил рисуване и ми даде обективно мнение - че много й харесва - та точно за тази си знам... хД(пропускам факта, че забравих да оцветя пръстена на ръката й) И момичето със синьо-зелената коса, да съм сигурна, че ще разберете, е Хацуне Мику(Vocaloid)

Това е една youtuber-ка, профилът й е princessmei. По принцип, аз не съм точно типа човек, който оценява грима високо - да, очната линия и спиралата ги хаесвам хД- но тя е просто.... супер сладка! Много ми харесва как се облича и накрая я нарисувах... Уж я тагнах в Инстаграм, за да види, ама явно не я е видяла... е, сега, какво да се прави.

Това няма да остане така... Фонът го направих много набързо и вероятно след известно време ще постна и друг вариант. Също знам, че сърцето не е от тази страна на гърдите, но когато го рисувах не се сетих, а и сърце не ми даваше да го трия. Та, братовчед ми каза просто да си измисля нещо, че това символизирало еди-какво си и нарочно е така, но аз си казвам, че е грешка.

Това, отново, е героиня на една от най-добрите ми приятелки. Честно казано, аз съм и като художник и се подготвям да направя комикс по книгата, която пише хД. Враната, изненадващо, съм я рисувала сама (хД) въпреки че не изглежда така.... Аве, радвам се много на тази героиня, та вероятно често  ще я виждате. На няколко месеца я рисувам наново, ей така, за да обновя wallpaper-a на приятелката...    

Напоследък още повече се зарибих по Seventeen... Абе, то понеже ЕХО не ми стигат, та и още една такава група си намерих.... А тъкмо исках да науча имената на Super Junior!!!(шегувам се, за радост тях преди месец ги научих хД) И понеже да си намериш любимец в такива групи е непосилна задача, в момента се справям с около петима... Засега Уузи ми е най-любим - затова и го нарисувах. Да, знам, че изобщо не си прилича(особено на втората, но там ще се оправдая, че е Хоши на Хелоуин ;) )... Пък от снимки го рисувах и пак не се получи! Ох, ще стане някой ден.. Надявам се!    

А да! И най последната ми рисунка, с която много се гордея в момента!(Знаете ли, че маковете символизират лудостта и вечния сън?)

Надявам се да са ви харесали, знам, че малко дълъг стана този пост, но трябва да бягам да пиша домашни.. И моля ви, дайте мнение! За мен няма значение дали е позитивно или негативно! До следващият път, в който постна!            
momolynx14

Gemini

Писане by Sponsored content

Sponsored content