A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Рисунки >W<

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Рисунки >W<

Писане by Bling`sFOX~ on Нед Яну 10, 2016 4:09 pm

Човек с какъв таблет ги рисуваш?

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4138
Точки : 2550
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by momolynx14 on Нед Яну 10, 2016 4:34 pm

@Bling`sFOX~ написа:Човек с какъв таблет ги рисуваш?

Не съм абсолютно сигурна, но мисля, че е Wacom Intous Pen and Touch. А защо?
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Години : 16
Местожителство : София

Писане by Bling`sFOX~ on Нед Яну 10, 2016 7:08 pm

Ами мн добре се справяш. Аз мн искам да си вземя но се страхувам че няма да мога да рисувам както трябва.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius

Писане by momolynx14 on Пон Яну 11, 2016 11:14 am

@Bling`sFOX~ написа:Ами мн добре се справяш. Аз мн искам да си вземя но се страхувам че няма да мога да рисувам както трябва.

Благодаря! И по принцип, много зависи от човека. Баща ми мислеше, че ще ми отнеме поне седмица преди да свикна с чувството на таблета. Но сгреши - аз го усещах просто като по-странна форма на лист, затова си рисувах свободно. Да, разбира се първоначално ми беше малко трудно - линиите, които правех излизаха по-различно от както биха излезли на лист, или поне така ми се струваше, но с времето, рисуването на таблет започна да ми доставя голямо удоволствие. А и някак, след като си опитал и традиционния начин, и новия, оценяваш простото рисуване с молив много повече. Защото на таблет е много по лесно - просто създаваш файл и започваш - а и има много повече опции, които определено не можеш да използваш, когато рисуваш на листа. Някак имам чувството, че все едно мамя, когато рисувам на таблет- мога лесно да премествам разни части на други места, а и да рисувам върху някаква картинка. Примерно, наскоро ми потрябва образец за роза - просто свалих една картинка, рисувах отгоре, за да придобие нужната форма и след това си я дооправих сама. Но определено си струва да си купиш - много е интересно!
momolynx14

Gemini

Писане by Bling`sFOX~ on Пон Яну 11, 2016 3:15 pm

Да знам че има много повече опции и ти дори мн добре се изрази с това лъжене в рисуването. Искам мн да си вземя такъв таблет, така, че..мерси

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius

Писане by momolynx14 on Вто Мар 15, 2016 3:07 pm

'Елло! Днес ще пусна на бързо няколко неща, повечето от картините ги постнах във Фотошоп темата си, така че, ако искате да ги видите отидете там.
От известно време - няколко дни- се интересувам от цветя. И така си поставих за задача всеки ден да си рисувам на ръката по едно цвете. Една приятелка ме убеди все пак, да ги рисувам на лист, защото не искам да умра от рак на кожата, така че от утре или в други ден започвам на лист.. За жалост, вчера - на първия ден- цветето се изтри преди да мога да го снимам. Беше мак, в момента любимото ми цвете . Днес е маргаритка - на ръката си съм написала и какво символизира, но не знам дали всички тук учат английски като мен, така че ще напиша на български тук - според сайта, в който гледам, тя символизира чистотата, невинността.

(Не е супер красива, ама какво да се прави)

Покрай цветята, нарисувах и едни момичета с цветя вместо едно от очите. По принцип, съм виждала подобен тип рисунки на няколко места и доста ми харесват, така че скицирах няколко свои набързо

Еми, какво да кажа, какво да кажа?! Дано ви харесат, дайте мнениея, може и да предложите какво да рисувам, ако искате де, и да. Това е общо взето... ЧАОО~                  
momolynx14

Gemini

Писане by fr3sHhUniCorn on Вто Мар 15, 2016 4:43 pm

Всичките ти рисунки са уникални. За първи път влизам в Арт раздела и оставам изумена колко талантливи хора има. Сега съм абсолютно убедена, че не мога да рисувам..хд
Не чакай някой да ти казва какво да рисуваш. Просто остави музата да те води. Чакам с нетърпение следващото ти творение...<3

Sky above me. Earth below me. Fire within me.
fr3sHhUniCorn
Winner

Libra
Брой мнения : 110
Точки : 315
Години : 17
Местожителство : Пловдив

Писане by momolynx14 on Вто Мар 15, 2016 5:21 pm

@fr3sHhUniCorn написа:Всичките ти рисунки са уникални.  За първи път влизам в Арт раздела и оставам изумена колко талантливи хора има. Сега съм абсолютно убедена, че не мога да рисувам..хд
Не чакай някой да ти казва какво да рисуваш. Просто остави музата да те води. Чакам с нетърпение следващото ти творение...<3

Много се радвам, че са ти харесали! Честно казано, аз започнах от тук, така чее... Иначе, това, което имах предвид е по скоро, че ако някой има request, спокойно може да го остави тук. Аз си рисувам докато слушам музика и повечето ми картини са вдъхновени от нещо, така че спокойно - винаги оставям музата си на мира. Не знам колко скоро ще е следващото ми творение, но ще се постарая да не е след хиляда години ;) А и не се разочаровай - знаеш ли, аз всеки ден по няколко пъти се убеждавам, че не мога да рисувам добре, но после се сещам, че не трябва да се отказвам и продължавам да опитвам.
momolynx14

Gemini

Писане by Sponsored content

Sponsored content