A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Седмото изкуство в Азия ~

Създайте нова тема   Напишете отговор

Go down

Седмото изкуство в Азия ~

Писане by Nao~hime on Чет Авг 06, 2015 2:38 am

Създавам тази тема по идея на модераторките ни ProudElf~ и -fsurrexits-!  Форумът е насочен преди всичко към кейпоп-културата, но съм убедена, че има хора, които се вълнуват не само от музиката, но и от киното. Лично ще споделя, че съм се захласвала от не една дорама или филм, и съм търсила актьорската изява на определен типаж. Смятам, че на този етап една подобна глобална тема тук ще е от полза на всички фенове на седмото изкуство...

Подчертавам изрично: темата тук не е поле за препирни и дрязги!

Всеки е свободен да изкаже мнение относно филм или сериал, но нека бъде внимателен с другите потребители! Препоръки и линкове са разрешени. Гифове, клипове или просто изказване - също!

Пожелавам ви приятно изкарване тук!

Последната промяна е направена от Nao~hime на Вто Авг 25, 2015 9:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Седмото изкуство в Азия ~

Писане by ProudElfHere~ on Чет Авг 06, 2015 8:01 am

Такам, ще започна аз с мнение, а може и да добавя нещичко към сериала.
И тъй като наскоро разбрах, че Seo In Guk снима отново - сериалът "I Remember You". Започнах да го гледам и съм изумена от актьорската игра и на главният и на главната актриса-както винаги прекрасен каст и добър замисъл. И тъй като съм опряла до шести епизод, се надявам до края на сериала мнението ми да не се измени и да си остане положително. Ще се радвам, ако някой споделя мнението ми ^^
И накрая за Seo In Guk - за първи път го гледах в Reply 1997-сериал, който съвсем отказвах да гледам. Не знам къде ми е бил акълът хд След време се реших да го гледам и останах очарова:причини - безброй. И химията между главните актьори бе една от тях. Комедията и романтиката сляти в едно ми дойдоха много добре. След това започнах да гледам и останалите сериали на Seo In Guk и останах отново впечатлена колко добре върши работата си.
Надявам се мнението ми за него да не се променя за в бъдеще и винаги да ни изненадва приятно с ролите си :)
И сега, макар тук да не е мястото, искам да благодаря на админ-ним /Nao~hime/ за дадената възможност. Мисля, че останалите благодарности ще изкажа по-късно и то където му е мястото.

Има още много сериали, които бих искала да коментирам, но ще оставя в това да се включите и вие :)

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Nao~hime on Пон Авг 10, 2015 5:28 pm

Последният корейски филм, който гледах бе ''Обсебен''. Имаше сценка, в която главния целуваше страстно партньорката си. Бе гиф във фейс група за Азиатски сериали и филми и аз понеже съм с развратна природа /каква изненада, боже!/ бързо го намерих и свалих от Замунда.

Е, не! Страшно ми хареса! Голяма еротика, която ми допадна, имаше си секс-сцена в колата, на легло, дори орален секс... Изтекоха ми очите и доволно напълних душичката си толкова хентай моменти, които да опиша, че самия филм ми подейства като муза.

В началото го изтеглих заради откровената еротика, но след края разбрах, че съм харесала и драмата, особено края, който донякъде си бе напълно предвидим, но не ме разочарова никак. Силно го препоръчвам на любителите на еротиката, като мен.

Днес изтеглих първия еп на ''Маската''. Пак в същата група го бяха похвалили, че актьора, играещ отрицателна роля е перфектен. Ще видим дали не са ме излъгали нагло! ;)

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Nao~hime on Съб Авг 22, 2015 9:12 pm

Не знам дали някой гледа ''Опасностите на Банкок'' по Нова ТВ. Но филмът ме подсети за този, чиито пикантни сцени пускам и предупреждавам: ''Банкокска любовна история'' е много, много яои. Това е първата сцена, а втората е дори още по-красива, но ще се въздържа да я пусна току-така. :) Слагам клипа в спойлер за всеки случай.

Spoiler:

Друг е въпроса обаче, че самия филм е много реалистичен и разплакващ. Краят ме трогна и ме разтърси така, както не го бе правил филм от много време насам. Препоръчвам го на всички, които си падат по яои и които искат да бъдат развълнувани и зашеметени. Линк за теглене ---> http://zamunda.net/banan?id=200015&hit=1

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by fancy fox on Съб Авг 22, 2015 9:27 pm

Сега се сетих, че наскоро гледах един неверояяяяяяяятен филм! Филмът е Scarlet Innocence - "Невинна младост" и горещо го препоръчвам! Сюжетът е толкова добре замислен, всичко си пасва идеално, а еротичните сцени бяха сладки и едновременно присъщи за подобен жанр!

Резюмето е следното, което намерих във фейсбук:

След секс скандал със своя студентка професор е преместен в малък град.Тук той среща невинно момиче,с което изживява бурен любовен роман.Възстановен на работа,той я изоставя и се връща в Сеул.Осем години по-късно те отново се срещат. Той - губещ зрението си и затънал в дългове, тя - готова на всичко за отмъщение.Много хубав,но и много тежък филм.Прекрасна актьорска игра и адски съм впечатлена от моделът Esom за ролята й <3

- П.С. Може да го намерите във Vbox7 с български субтитри <3
Spoiler:

айайайа сладуриии♥♥♥

"they can't touch me,
we break off,
run so fast they can't even catch me.
touch me, I'll show you tricks with my stick stacks quickly"
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 656
Точки : 1409
Години : 15
Местожителство : - някъде там -

Писане by ProudElfHere~ on Съб Авг 22, 2015 10:19 pm

Аз последно гледах шоу и се попиках от смях, както винаги на техните шоута. Беше SNL Korea /Saturday Night Live Korea/.
Гледах епизода със Супер Джуниър и както споменах беше много смях-няма да навлизам в подробности за техния епизод. Лично аз съм навита да изгледам и другите епизоди на предаването-изумявам се как винаги ме карат да се усмихна. Няма интриги и караници-обикновени бъзици, които обаче ме карат да се усмихвам от сърце ^^
Препоръчвам го горещо на всички, които обичат да се смеят или са тъжни-това ще ви оправи настроението на 100%.
Мернах някъде във вбокс, че някои от епизодите са с български субтитри, но повечето са с английски. Който може и иска да го гледа-там би могъл да го намери :)

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Sponsored content