A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Седмото изкуство в Азия ~

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

Седмото изкуство в Азия ~

Писане by Nao~hime on Чет Авг 06, 2015 2:38 am

Създавам тази тема по идея на модераторките ни ProudElf~ и -fsurrexits-!  Форумът е насочен преди всичко към кейпоп-културата, но съм убедена, че има хора, които се вълнуват не само от музиката, но и от киното. Лично ще споделя, че съм се захласвала от не една дорама или филм, и съм търсила актьорската изява на определен типаж. Смятам, че на този етап една подобна глобална тема тук ще е от полза на всички фенове на седмото изкуство...

Подчертавам изрично: темата тук не е поле за препирни и дрязги!

Всеки е свободен да изкаже мнение относно филм или сериал, но нека бъде внимателен с другите потребители! Препоръки и линкове са разрешени. Гифове, клипове или просто изказване - също!

Пожелавам ви приятно изкарване тук!

Последната промяна е направена от Nao~hime на Вто Авг 25, 2015 9:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1868
Точки : 1435
Години : 33
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Седмото изкуство в Азия ~

Писане by ProudElfHere~ on Чет Авг 06, 2015 8:01 am

Такам, ще започна аз с мнение, а може и да добавя нещичко към сериала.
И тъй като наскоро разбрах, че Seo In Guk снима отново - сериалът "I Remember You". Започнах да го гледам и съм изумена от актьорската игра и на главният и на главната актриса-както винаги прекрасен каст и добър замисъл. И тъй като съм опряла до шести епизод, се надявам до края на сериала мнението ми да не се измени и да си остане положително. Ще се радвам, ако някой споделя мнението ми ^^
И накрая за Seo In Guk - за първи път го гледах в Reply 1997-сериал, който съвсем отказвах да гледам. Не знам къде ми е бил акълът хд След време се реших да го гледам и останах очарова:причини - безброй. И химията между главните актьори бе една от тях. Комедията и романтиката сляти в едно ми дойдоха много добре. След това започнах да гледам и останалите сериали на Seo In Guk и останах отново впечатлена колко добре върши работата си.
Надявам се мнението ми за него да не се променя за в бъдеще и винаги да ни изненадва приятно с ролите си :)
И сега, макар тук да не е мястото, искам да благодаря на админ-ним /Nao~hime/ за дадената възможност. Мисля, че останалите благодарности ще изкажа по-късно и то където му е мястото.

Има още много сериали, които бих искала да коментирам, но ще оставя в това да се включите и вие :)

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 666
Точки : 963
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Nao~hime on Пон Авг 10, 2015 5:28 pm

Последният корейски филм, който гледах бе ''Обсебен''. Имаше сценка, в която главния целуваше страстно партньорката си. Бе гиф във фейс група за Азиатски сериали и филми и аз понеже съм с развратна природа /каква изненада, боже!/ бързо го намерих и свалих от Замунда.

Е, не! Страшно ми хареса! Голяма еротика, която ми допадна, имаше си секс-сцена в колата, на легло, дори орален секс... Изтекоха ми очите и доволно напълних душичката си толкова хентай моменти, които да опиша, че самия филм ми подейства като муза.

В началото го изтеглих заради откровената еротика, но след края разбрах, че съм харесала и драмата, особено края, който донякъде си бе напълно предвидим, но не ме разочарова никак. Силно го препоръчвам на любителите на еротиката, като мен.

Днес изтеглих първия еп на ''Маската''. Пак в същата група го бяха похвалили, че актьора, играещ отрицателна роля е перфектен. Ще видим дали не са ме излъгали нагло! ;)

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Nao~hime on Съб Авг 22, 2015 9:12 pm

Не знам дали някой гледа ''Опасностите на Банкок'' по Нова ТВ. Но филмът ме подсети за този, чиито пикантни сцени пускам и предупреждавам: ''Банкокска любовна история'' е много, много яои. Това е първата сцена, а втората е дори още по-красива, но ще се въздържа да я пусна току-така. :) Слагам клипа в спойлер за всеки случай.

Spoiler:

Друг е въпроса обаче, че самия филм е много реалистичен и разплакващ. Краят ме трогна и ме разтърси така, както не го бе правил филм от много време насам. Препоръчвам го на всички, които си падат по яои и които искат да бъдат развълнувани и зашеметени. Линк за теглене ---> http://zamunda.net/banan?id=200015&hit=1

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Asami on Съб Авг 22, 2015 9:27 pm

Сега се сетих, че наскоро гледах един неверояяяяяяяятен филм! Филмът е Scarlet Innocence - "Невинна младост" и горещо го препоръчвам! Сюжетът е толкова добре замислен, всичко си пасва идеално, а еротичните сцени бяха сладки и едновременно присъщи за подобен жанр!

Резюмето е следното, което намерих във фейсбук:

След секс скандал със своя студентка професор е преместен в малък град.Тук той среща невинно момиче,с което изживява бурен любовен роман.Възстановен на работа,той я изоставя и се връща в Сеул.Осем години по-късно те отново се срещат. Той - губещ зрението си и затънал в дългове, тя - готова на всичко за отмъщение.Много хубав,но и много тежък филм.Прекрасна актьорска игра и адски съм впечатлена от моделът Esom за ролята й <3

- П.С. Може да го намерите във Vbox7 с български субтитри <3
Spoiler:

айайайа сладуриии♥♥♥

Asami
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 638
Точки : 1375
Години : 14
Местожителство : - някъде там -

Писане by ProudElfHere~ on Съб Авг 22, 2015 10:19 pm

Аз последно гледах шоу и се попиках от смях, както винаги на техните шоута. Беше SNL Korea /Saturday Night Live Korea/.
Гледах епизода със Супер Джуниър и както споменах беше много смях-няма да навлизам в подробности за техния епизод. Лично аз съм навита да изгледам и другите епизоди на предаването-изумявам се как винаги ме карат да се усмихна. Няма интриги и караници-обикновени бъзици, които обаче ме карат да се усмихвам от сърце ^^
Препоръчвам го горещо на всички, които обичат да се смеят или са тъжни-това ще ви оправи настроението на 100%.
Мернах някъде във вбокс, че някои от епизодите са с български субтитри, но повечето са с английски. Който може и иска да го гледа-там би могъл да го намери :)

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 666
Точки : 963
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Sponsored content