A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Всичко от кпоп индустрията ~

+7
Park-Ni-Chan
~kim sunny~
Agent Deer
ProudElfHere~
sadreamer
Nao~hime
fancy fox
11 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Чет Юли 23, 2015 2:57 pm

Относно темата за шиповете - защитавам админ-ним >.<, но просто както сега пак съм с емоционални 'сривове' не мисля да се включвам в точно тази дискусия и ще стоя настрана само като защитник.
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Чет Юли 23, 2015 3:10 pm

О, добре, не мислех да се включвам, а само да видя какво ще се случи, но адски ме издразни това, което беше казано "щом Джонгкий се харесва, това ще се пише" и веднага ми хрумна, че ако сайта беше за ДжонгКий той нямаше да има секции хентай, драма, романтика, йури, а щеше да си бъде буквално и само за тях....
Вярно-новите потребители виждат, че само това се е писало и харесвало най-много и това ги подтиква и те да го направят, за да бъдат забелязани. Но това не оправдава стари потребители, които нон-стоп са писали за това. На мен вече ми станах еднотипни ДжонгКий фиковете и заради това не посещавам толкова често яои....
На този етап и в този случай се радвам, че Bling'sFOX се намеси и един вид защити мнението и на двете страни.
Коментара ми няма за цел да обиди или накърни достойнството на когото и да било, защото наистина има автори в яои, които пишат адски увлекателно, но просто двойката вече ми е толкова омръзнала и се надявам на нещо различно... Надявам се да сте ме разбрали и никой да не се чувства обиден....

За модата, онзи ден бях мернала нещо във фейсбук за дрехите на Техюнг от БТС, че изглежда че стрували 5$, а всъщност са доста по-скъпи.... Модата им е наистина леко откачена, но в същото време донякъде радва хддд А модата на момичетата там винаги съм я харесвала хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Чет Юли 23, 2015 3:32 pm

Park-Ni-Chan написа:Не ми дреме за коментарите и за видяното, защото, мамка му, не пиша за себе си и да задоволявам егото си, а пиша за тези, които ще четат и точка... Разбирайте ме както искате, но според мен това е целта на сайта и щом ДжонгКий се харесва, ДжонгКи да бъде, точка по въпроса...

Аз мисля, че виждате само това, което искате и не вниквате в същината на думите. И да знаете това обижда...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Чет Юли 23, 2015 3:46 pm

Аз видях, каквото трябваше да видя и съм огорчена. Не искам и да крия разочарованието си от тези думи. И като гледам не съм единствената, която е видяла нещата така... :/

Щеше да е разбираемо, ако само аз бях видяла иначе смисъла, но да го разберат още и още хора по начина, по който аз го виждам, значи или ти си се изразила неправилно или ние сме в грешка...

И в двата случая онези, които трябва да бъдат обидени сме ние, но не и ти! ;) От тук нататък всяко изказване е грозно, особено ако не приемеш, че си сгрешила, ако не публично, то поне пред себе си.

Приятен ден желая на всички. Днес имам повод за радост и не възнамерявам да обръщам внимание на дребнавости... Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 3705491433
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юли 23, 2015 3:47 pm

Да, всъщност дрехите които носят може да изглеждат евтини, от типа на някакъв бял потник с няква емблема(пример), но когато се оказва, че всъщност повечето са маркови, които струват сигурно 6 заплати на майка ми..а тя не взима средната заплата в бг.. Значи смятайте.. Хд. Имаше даже нещо като тема в нета където бяха показани различни кпоп звезди с дрешки или аксесоари, които на пръв поглед може да си ги купиш и от някой битак в Бг, но отдолу бе показано снимка на същата снимка и цената, която бе..уоу... Лично аз си харесвах адски много едни кецове с много дълги езици(ще сложа снимка) и проверих цената. Оказа се че са дизайнерски или нещо подобно и цената им беше до небето.
Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 32232m050001_3_1
Струват 1355$
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Чет Юли 23, 2015 5:05 pm

Park-Ni-Chan написа:
Park-Ni-Chan написа:Не ми дреме за коментарите и за видяното, защото, мамка му, не пиша за себе си и да задоволявам егото си, а пиша за тези, които ще четат и точка... Разбирайте ме както искате, но според мен това е целта на сайта и щом ДжонгКий се харесва, ДжонгКи да бъде, точка по въпроса...

Аз мисля, че виждате само това, което искате и не вниквате в същината на думите. И да знаете това обижда...

Слагай точки точно, когато и където си поискаш, но не мисля че тук е мястото, където можеш да сложиш точка. Или аз съм тъпа или не знам какво, както искаш го разбирай, но не мога да видя друг смисъл на думите ти, така че ако искаш да обясниш по-простичко (като за тъпата мен), давай, за да не оставаме с грешно впечатление и оттам да се получават грешки... И още веднъж не целя да те обидя, а само да разбера какво всъщност си искала да кажеш, защото препрочитайки това, което си написалаю не виждам друг смисъл....

За кецовете-наистина адски кефят, ама ценара е направо до небето, тва не знам колко заплати на майка ми ще трябват, за да ми ги купи хдд
Определено обаче стилът им кефи и в песните и въобще навсякъде, защото е нещо различно и рядко (да не кажа, че не се среща) се среща при нас хд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юли 23, 2015 5:14 pm

Да адски са яки. Има абсолютно същия модел, но е дълъг до коляното почти и езика стърчи нагоре...много ми харесват, но нито ги има в Бг, нито цената е достижима за мен
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Чет Юли 23, 2015 5:19 pm

О, мен адски много дрехи ме кефят в Корея, ама просто няма как да си ги позволя хдд
А иначе какво ще кажете за отношенията между мъж и жена-в смисъл такъв, че за тях и да се докоснат леко е толкова важно. Значи ако някой не ме е разбрал, говоря за тия дребните неща между тях хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Чет Юли 23, 2015 5:28 pm

Спокойно хора. Много обидени изведнъж. Не мисля, че Park Ni Chan каза, че форума е за ДжонгКий, а за това, че ако на някой му се пише за тази двойка, няма причина поради, която да не го прави. Все пак е сайт за fanfiction и наистина е създаден за това, да се пускат фенфикове.




sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юли 23, 2015 5:32 pm

Они знаеш че съм съгласна с теб.
Сега към отношенията на момчетата и момчетата в Корея.
Ако дойдат за 2 дни в България ще ни линчуват и заколят хд. В смисъл там са толкова внимателни с всяка проява на близост извън дома. Не мисля, че в действителност в дома си са такива, но съм убедена че навън са като един вид монахиня и свещеник. Никкви докосвания. Всичко повече от държане а ръка е престъпление хд.
Дори в драмите..всички са забелязвали как всяка близост е като все едно са се награбили.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Чет Юли 23, 2015 5:36 pm

Да, разбира се, всеки има право на мнение и явно ние го изтълкувахме грешно, но то просто така прозвуча и да...
Но както вие защитавате вашата страна, така и ние защитаваме своята и така...
Отново казвам, че не целя да обиждам някой...
Далеч съм от мисълта в момента да се караме заради това... Фенове сме на едно и също и според мен вече е безсмислено да дискутираме за това, след като всеки изказа каквото има и защитава своята страна, все пак, всеки както реши....

И за близостта, определено за това говоря хдд Там ако се прегърнат на публично място и всеки, който ги види и се спира, едва ли не това е престъпление хд В моя град, ако дойдат и минат покрай някаква беседка и видят, сигурно наще ще са мъртви на място хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юли 23, 2015 5:40 pm

Да. Момичето може би просто не се е искала като хората, но наистина мисля че всички прибързаха и я нападнаха, преди дори да е успяла да се поправи. Тя написа че не е искала това да каже, но все още не се приема казаното от нея. Това малко ме натъжава, защото аз наистина прочетох няколко пъти това и не видях тоя смисъл които виждат повечето коментирали тук. Сега сигурно заради едно недоразумение и се развали целия й ден. Това е наистина ужасно.

Иначе да..мисля, че няма място за сравнение относно възприетите принципи в България и Корея. Там всичко е адски затворено от към обсъждане и показване на прекалено много близост, докато при нас е начин за печелене на известност.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Чет Юли 23, 2015 5:41 pm

Spoiler:
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Чет Юли 23, 2015 5:52 pm

Поправи ме, ако греша Мим, но мисля, че пишеш, цитирам
но според мен това е целта на сайта и щом ДжонгКий се харесва, ДжонгКи да бъде, точка по въпроса...
. И да най - лесно е да се извъртат думи, които лесно могат да се разберат погрешно и да се поведе тълпата.

За виновна? За какво? Че защитавам 'джонгкий' феновете?

Съжалявам, ако някой разбрал така, но аз защитавам правото да качваш, това, което  ти е на сърце. Дали е джонгкий, джонте, Сузи и Донгхе, Съни и Сугмин... Какво значение? Нали е форум за споделяне на фикове? Или греша. Вярно има повече джонгкий, но какво от това? Който му харесва чете, който не не. Изведнъж стана толкова лошо да се пише за тях.        
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Чет Юли 23, 2015 5:57 pm

Не е лошо да се пише за тях, никой не сме спрели или аз поне не прочетох такова нещо.... Работата е там, че повече на това се набляга и другото остава някак си настрана и има двама-трима, които се интересуват от различното, а всички други са залепени по ДжонгКий... Спирам да коментирам, който и за какво си иска да пише....
Лично аз не искам да се стига до скарване на потребителите...

А между България и Корея наистина няма място за сравнение. Корея е къде къде по-развита страна, а държанието им според мен е на ниво, а ако дойдат тук сигурно ще ни изколят хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юли 23, 2015 5:58 pm

Не знам дали нас ще изколят, ама Азис мисля, че ще е на чело място хд.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Чет Юли 23, 2015 5:59 pm

Spoiler:
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Чет Юли 23, 2015 6:08 pm

Спирам. Защото ясно, нещо друго освен ние сме грешните няма да се приеме. Ами честно казано и ми писна да пиша неща, който се пренебрегват, защото съм 'виновна' и си 'извъртам думите' или си 'чеша гърба като котка'. Естествено, че ще застана до нея, като виждам как се въртят нещата.

Благодаря на всичко, които са ме подкрепяли във форума. Аз го напускам. Ще пиша в wattpad и archiveofourown .

Не само ти си огорчена Nao hime. Не само ти.

Успех на всички писатели и приятна вечер.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юли 23, 2015 6:08 pm

Точно в момента пак са дразнете. Направо нямам думи. Момичето бе разбрано грешно бе хора, спрете да се джафкате. Ако някой друг не е разбрал това което е искала да каже тя, може да й пише на лично и да й поиска обяснение, не тука публично да излагате какви ли не доводи. Момичето е на път да се откаже от публикуването в форума, само защото българския народ е такъв че все бърза да са изкаже и после осира нещата отвсякъде...вари оправяй такива неща. Ето до къде се стигна.
Много ясно, че всеки са признае за този с правилнотоо мнение..никой няма се отклони от своето становище и ще каже. Така е..прибързах, не разбрах правилно..или Да..не написах правилно това което исках да кажа и не бях разбрана правилно.
Но не....трябваше всичките да се изпокарате. Давайте, продължавайте..за кво е тоя форум и без това..всеки да си пише с които си иска и никои да не държи сметка на другия. Бахти работата. Ми да вземем всичките да се съобразяваме с желанията на другите, няма ли да е по-хубаво.
Направо съм бясна вече... Зареди едно недоразумение превърнахте тая тема в скандално поле.
Няма нужда да ми казвате, че не сте искали това или онова... щом сте го написали значи сте го искали.
Спрете вече с тия тъпотии и пишете за нещо по-важно в тая тема, като например какво мислите за корейското кино, за тенденциите в прическите, такива неща..не за шипове, нито за това кой каква група харесва, защо не харесва другата и да стават такива неща, каквито станаха сега.
Това е последното което ще напиша тук по ТАЗИ тема. Ако някои реши все пак да смени темата с друга, по-интересна и не касаеща нечии чувства, веднага ще се включа.
Мир и любов....ако е възможно
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Чет Юли 23, 2015 6:14 pm

Уау какво съм изпуснала в четиричасовият си сън уау...

Хора, моля ви успокойте се! Изрично споменах да не стават скандали. Ако Park Ni Chan се е изразила неправилно, не е лошо да поиска извинение, не е нужно да е в темата, а лично съобщение.

Темата с шиповете май стигна твърде далеч. Това е в сферата на личните предпочитания и вижданията на един човек към хомосексуалните. Няма да разтягам локуми, разбирате ме какво искам да кажа.

Всичко обаче си има граници.
Вярно е, ДжонгКий пише всеки втори, за да бъде забелязан, даже първият ми яои фик го опитах с ДжонгКий, за да получа повече коментирания и гледания.

Лошото е, че както Мими онни каза, форумът много лесно може да се преименува на ДжонгКий фенфикшън България.

Искам и другите потребители, които не ги предпочитат върло, да пишат с любимите си групи смело.

Добре спирам дотук.
Първия път беше на косъм да стане скандал, но тук се разтегна широко тази тема.

Преминете на темата която сте избрали след тази за шиповете и нека повече да не се случват подобни неща.

/започвам да се чувствам виновна, че я отворих/
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 5 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите