A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Всичко от кпоп индустрията ~

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ on Чет Авг 06, 2015 11:28 am

Боже тоя път избора е наистина адски сложен. Има сигурно 4-ма които бих поставила на първо място, но като откачена по Джонгхюн, не мога да не поставя него хд

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4138
Точки : 2550
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by ProudElfHere~ on Чет Авг 06, 2015 11:37 am

Олеле, Донгхе е на първо място >.< на това се и надявах хд въпреки че скоро ми стана любимец /това няма и да се промени/, си е наистина много симпатичен и хубав /нисичък принц хдд/.
Тъки и Шиуон също са заели място в класацията <3 Няма как да пропусна и ТОПчо-също един от любимците ми <3 Всички са големи прекрасници и не е истина, класацията е страхотна :)

Последната промяна е направена от ProudElf~ на Вто Сеп 01, 2015 5:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Nao~hime on Вто Авг 11, 2015 9:21 am

Цъкни тук! ---> Тао се е извинил на Крис. Не знам защо, но след прочитането на тази статия всичките ми ТаоРис чувства се възродиха за нов живот... >..<

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by Nao~hime on Сря Авг 12, 2015 9:26 am

Една от причините, поради която умирам по БТС е, че всички мембъри са върли фенове на Биг Банг и този клип показва това. <3

Джин, Джимин и Техюнг - сладури отвсякъде!!!

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by ~✯Ice Princess ✯~ on Пон Авг 17, 2015 2:03 pm

Една от милион причините да обожавам Викс е, че те никога не могат да ме разочароват! Тази песен, както и целя албум си намериха специално място в сърцето ми и мисля, никога няма да спра да ги слушам! Гласа на Лео е неземен, просто перфектен, а Рави.... Този човек винаги успява да ме изуми с невероятния си рап! Лично мен песента ме разчуства, дори разплака...  Превода на песента можете да намерите ТУК . Желая ви приятно слушане! А ако сте фенове на момчетата, като мен - приятно умиране... Но искам да ви попитам и: 1) Какво мислите за Викс? 2) Ами за песента? 3) А за Рави и Лео като дует?
~✯Ice Princess ✯~

Брой мнения : 47
Точки : 44

Писане by Bling`sFOX~ on Пон Авг 17, 2015 4:08 pm

Съгласна съм. Тотално изкефена от клипа и съчетаването на гласовете на Рави и Лео. Адски ми хареса песента, а клипа беше идеален. Супер замислен и наистина внушаващ.
1. Като цяло много харесвам Викс. Абонирала съм се за каналла им в Ютуб и ги следя и много им се смея. Лео е очарователен с неговия непокизъм и никога усмихнато личице хд.
2. За песента вече казах по-горе..какво друго да добавя хд
3. Идеално съчетани.. идеално

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4138
Точки : 2550
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by Asami on Вто Авг 25, 2015 9:58 pm

Хорица, пак ще пиша тук ~

Напоследък се появи това за конфликта м/у Северна и Южна Корея, такива неща обаче не подлежат на коментари из социалните мрежи, макар и във фейсбук да виждам голямо развихряне. Говорило се, че БигБенг нещо предизвикали пропаганда с песента си Bang Bang Bang, при което паднах да се смея :D

Друго от новините, които следя в Корейбо, netizens пак подхванаха Сонг Мино от Winner за това, че използвал помощ от Уай Джи. Аз лично не съм съгласна, тъй като в СМТМ4 Бейсик използва Mamamoo, а Black Nut - Jessi. Имате ли нещо по въпроса да казвате?

Бтв, приятно изненадана съм от малко по-стара песен (не на години :D) . На Чангмина песента, която много ме изуми как вокалите му се открояват <3 прекрасна е и бийта след интрото направо ме кара да се чувствам епично, все едно съм във филм (то кой ли не се е чувствал така с всяка една песен :D)

Иииии другото - Хьона се завърна с нов албум, лично за мен ме очарова адски много, особено когато видях онова младото от Unpretty Rapstars - Джи Дам да участва в една от песните на Хьона.

Лека вечер от мен, не се страхувайте да си казвате мнението по новината, която днес ви е очаровала/разочаровала, БЕЗ да се стига до спорове. Бай ;дд

Asami
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 638
Точки : 1375
Години : 14
Местожителство : - някъде там -

Писане by diddiiee on Пет Сеп 11, 2015 4:06 am

Така, скоро не съм вземала някакво сериозно участие във форума, обаче ми попадна едно видео, докато убивах поредната безсънна нощ във фейсбук. Та, мисълта ми беше дали някой случайно е видял денс кавъра, който Мастър ъф Дизастърс са направили на BIGBANG - Bang Bang Bang на тазгодишния Анивенчър? Няма да си кривя душата, грам представа нямам за кво аджеба става дума на тоя фестивал, освен че е посветен на японската култура. (Което мен лично ме хвърля в неведение защо се прави кавър на корейска група. Вероятно, мое лично предположение е, се въвежда нещо и за феновете на кейпопа.)

За тези, които не са го гледали, споделям видеото тук. На мен лично ми стоплиха душичката, че имаме родно участие в подобен вид културни мероприятия от сорта на денс кавъри, косплей и тн
diddiiee

Taurus
Брой мнения : 33
Точки : 2
Години : 19
Местожителство : Козлодуй сити ;д

Писане by Asami on Пон Окт 05, 2015 3:02 pm

Asami
VIP