A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Всичко от кпоп индустрията ~

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ on Чет Авг 06, 2015 11:28 am

Боже тоя път избора е наистина адски сложен. Има сигурно 4-ма които бих поставила на първо място, но като откачена по Джонгхюн, не мога да не поставя него хд

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4182
Точки : 2638
Години : 24
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by ProudElfHere~ on Чет Авг 06, 2015 11:37 am

Олеле, Донгхе е на първо място >.< на това се и надявах хд въпреки че скоро ми стана любимец /това няма и да се промени/, си е наистина много симпатичен и хубав /нисичък принц хдд/.
Тъки и Шиуон също са заели място в класацията <3 Няма как да пропусна и ТОПчо-също един от любимците ми <3 Всички са големи прекрасници и не е истина, класацията е страхотна :)

Последната промяна е направена от ProudElf~ на Вто Сеп 01, 2015 5:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Nao~hime on Вто Авг 11, 2015 9:21 am

Цъкни тук! ---> Тао се е извинил на Крис. Не знам защо, но след прочитането на тази статия всичките ми ТаоРис чувства се възродиха за нов живот... >..<

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by Nao~hime on Сря Авг 12, 2015 9:26 am

Една от причините, поради която умирам по БТС е, че всички мембъри са върли фенове на Биг Банг и този клип показва това. <3

Джин, Джимин и Техюнг - сладури отвсякъде!!!

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by ~✯Ice Princess ✯~ on Пон Авг 17, 2015 2:03 pm

Една от милион причините да обожавам Викс е, че те никога не могат да ме разочароват! Тази песен, както и целя албум си намериха специално място в сърцето ми и мисля, никога няма да спра да ги слушам! Гласа на Лео е неземен, просто перфектен, а Рави.... Този човек винаги успява да ме изуми с невероятния си рап! Лично мен песента ме разчуства, дори разплака...  Превода на песента можете да намерите ТУК . Желая ви приятно слушане! А ако сте фенове на момчетата, като мен - приятно умиране... Но искам да ви попитам и: 1) Какво мислите за Викс? 2) Ами за песента? 3) А за Рави и Лео като дует?
~✯Ice Princess ✯~

Брой мнения : 47
Точки : 44

Писане by Bling`sFOX~ on Пон Авг 17, 2015 4:08 pm

Съгласна съм. Тотално изкефена от клипа и съчетаването на гласовете на Рави и Лео. Адски ми хареса песента, а клипа беше идеален. Супер замислен и наистина внушаващ.
1. Като цяло много харесвам Викс. Абонирала съм се за каналла им в Ютуб и ги следя и много им се смея. Лео е очарователен с неговия непокизъм и никога усмихнато личице хд.
2. За песента вече казах по-горе..какво друго да добавя хд
3. Идеално съчетани.. идеално

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4182
Точки : 2638
Години : 24
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by fancy fox on Вто Авг 25, 2015 9:58 pm

Хорица, пак ще пиша тук ~

Напоследък се появи това за конфликта м/у Северна и Южна Корея, такива неща обаче не подлежат на коментари из социалните мрежи, макар и във фейсбук да виждам голямо развихряне. Говорило се, че БигБенг нещо предизвикали пропаганда с песента си Bang Bang Bang, при което паднах да се смея :D

Друго от новините, които следя в Корейбо, netizens пак подхванаха Сонг Мино от Winner за това, че използвал помощ от Уай Джи. Аз лично не съм съгласна, тъй като в СМТМ4 Бейсик използва Mamamoo, а Black Nut - Jessi. Имате ли нещо по въпроса да казвате?

Бтв, приятно изненадана съм от малко по-стара песен (не на години :D) . На Чангмина песента, която много ме изуми как вокалите му се открояват <3 прекрасна е и бийта след интрото направо ме кара да се чувствам епично, все едно съм във филм (то кой ли не се е чувствал така с всяка една песен :D)

Иииии другото - Хьона се завърна с нов албум, лично за мен ме очарова адски много, особено когато видях онова младото от Unpretty Rapstars - Джи Дам да участва в една от песните на Хьона.

Лека вечер от мен, не се страхувайте да си казвате мнението по новината, която днес ви е очаровала/разочаровала, БЕЗ да се стига до спорове. Бай ;дд

"they can't touch me,
we break off,
run so fast they can't even catch me.
touch me, I'll show you tricks with my stick stacks quickly"
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 656
Точки : 1409
Години : 15
Местожителство : - някъде там -

Писане by diddiiee on Пет Сеп 11, 2015 4:06 am

Така, скоро не съм вземала някакво сериозно участие във форума, обаче ми попадна едно видео, докато убивах поредната безсънна нощ във фейсбук. Та, мисълта ми беше дали някой случайно е видял денс кавъра, който Мастър ъф Дизастърс са направили на BIGBANG - Bang Bang Bang на тазгодишния Анивенчър? Няма да си кривя душата, грам представа нямам за кво аджеба става дума на тоя фестивал, освен че е посветен на японската култура. (Което мен лично ме хвърля в неведение защо се прави кавър на корейска група. Вероятно, мое лично предположение е, се въвежда нещо и за феновете на кейпопа.)

За тези, които не са го гледали, споделям видеото тук. На мен лично ми стоплиха душичката, че имаме родно участие в подобен вид културни мероприятия от сорта на денс кавъри, косплей и тн
diddiiee

Taurus
Брой мнения : 33
Точки : 2
Години : 20
Местожителство : Козлодуй сити ;д

Писане by fancy fox on Пон Окт 05, 2015 3:02 pm

"they can't touch me,
we break off,