A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Всичко от кпоп индустрията ~

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime on Чет Юли 23, 2015 6:19 pm

Аз няма да си върна думите назад, нито онова, което прозира в моите думи от-до. Твое право, Дес, е да решиш какво да публикуваш и къде да си активна. Бих се радвала да отстоиш твоя собствена позиция, а не тази на някой друг...

Аз изразих мнение, че не харесвам фенсървиза в кейпопа и дадох свои аргументи за това. Всеки имаше право да ме опонира, защо не. Приемах всичко до момента, в който ми се наложи мнение и точно това ме обиди. Моите извинения преди да ми кажете: ''Аз напускам, защото така и така стана...'', ами няма да е довод, който ще ме накара да променя моята позиция. Ако беше твой аргумент, а не нечий друг, щях да се почувствам виновна.

Сега обаче чувствам огорчение от решението ти. Каквото и да решиш да направиш си е твое право и решение.

За всички останали подемам друга дискусия. За БТС, разбира се! :)

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1868
Точки : 1435
Години : 33
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Bling`sFOX~ on Чет Юли 23, 2015 6:21 pm

Единственото важно което виждам до тук с обсъждането на тая тема е че точно двама потребителя вече се отказаха от форума.
Скоро може и да са трима.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4125
Точки : 2517
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by sadreamer on Чет Юли 23, 2015 6:25 pm

Извинявам се.

Вече ще си знам гьолчето и няма да коментирам неща, за който не съм веща. Ще си пускам и ще чета.

Да не е спам :)

sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1146
Точки : 637
Години : 26
Местожителство : Where The Dreamers Go

Писане by Asami on Чет Юли 23, 2015 6:28 pm

Приключваме с шиповете.
Темата не съм искала да я пускам тук с лоши намерения и винаги, когато се надявам да не стане скандал,ей на - става.
Казах, че тук може да се обсъждат всякакви неща от кей попът, вече щом Вио онни предложи и като цяло Корея да се обсъжда - напълно съм съгласна.

Ако стане още един скандал /админ-ним, прости ми/ ще трия темата незабавно и това е.

Asami
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 638
Точки : 1375
Години : 14
Местожителство : - някъде там -

Писане by ProudElfHere~ on Чет Юли 23, 2015 6:36 pm

Аз лично се надявам никой да не напуска, дори момичето, което изказа мнението си....
Мир и любов, както казахте хд

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 666
Точки : 963
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Nao~hime on Чет Юли 23, 2015 11:04 pm

Та така да подхвана друга тема - този път за денс пракисите на отделни хореографии. Гледала съм тези на ЕХО, Шайни, БТС и мога да кажа, че единствените денс практиси, които са ми на сърце са тези на БТС. :) Никога няма да забравя, когато за първи път видях Boy in Luv в тренировъчната зала на Биг Хит. Толкова ми харесаха всички и сега, ако някой ме попита кой най-много ми харесва в БТС, няма да мога да му дам име... Това е единствената група, която ми харесва като текстове, звучене, хореография, визия и сценично присъствие след Биг Банг!

Е, спомени, спомени...

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by ProudElfHere~ on Чет Юли 23, 2015 11:35 pm

БТС-една от любимите ми групи. Невероятни са и все още дъха ми спира, когато гледам клиповете на по-старите им песни... изобщо на всички песни >.<

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo

Писане by Nao~hime on Пет Юли 24, 2015 6:41 am

Заглеждала ли си се в Boy in Luv. Имаше една сцена в тоалетната с Джимин и Куки. Първо я видях като гиф във форума. Беше аватар на една потребителка и дори знам коя е тя - pcdludafenka! Няма начин да не си попадала на нейн коментар някъде из форума. Тя е момиче, което е много активен читател и коментира всички фикшъни без значение дали си нов или стар потребител. Всъщност аз съм много впечатлена от нея, понеже е много стимулиращ човек и се радвам, че е сред нас.

Та на въпроса... Видях, че тя първа сложи този гиф. Не знам дали не бе аватар или сигнатура, но тогава припаднах от кеф като го видях. Гифът беше като този:

без надписите обаче. И не знам защо, но страшно го харесах. Макар да не представляваше нищо кой знае какво. Само две момчета, които използват писоарите по предназначение. >..< Ама моя извратен мозък видя нещо друго, та за това и много ми допадна.

Поздравявам ви с още един парктис от миналите им клипове. Невероятни са тези деца! <3

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Bling`sFOX~ on Пет Юли 24, 2015 10:41 am

И на всичко отгоре те са единствените които не се страхуват от това, кое ще е правилно и кое не-един вид, защото нито се съобразяват много с това което говорят, нито с това което вършат. Например с играта им с танците. Правят си на всеки танц, някаква пародия която е супер забавната.
Или например имаше един клип, където Джимин казва beach, но се чува тотално bitch и Ви го повтаря някъв изненадан и бяха супер сладките, щото физиономията н Джимин бе покъртителна, а тая на Ви направо ме разсмя. Ще го сложа.
А аз например обожавам да гледам crack-ове, а тези на Бтс са егати забавните. Умирам от смях с тях. Ще предоставя едно от любимите ми, за да видите колко всъщност са забавни.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius

Писане by Nao~hime on Пет Юли 24, 2015 10:53 am

Bling`sFOX~, между другото да добавя следното, което ми направи впечатление преди няколко месеца. В Корийбо попаднах на някаква класация или мнение за най-сложната хореография в кейпопа. Беше класация, но ми се набиха следните имена: Warrior /B.A.P/, Catch me /TVXQ/, Mirotic /TVXQ/ и разбира се на първо място ето тези сладури:

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Bling`sFOX~ on Пет Юли 24, 2015 11:05 am

Съгласна съм с класацията. На Catch me беше адски сложна с толкова много неща. Клипа направо ме остави изненадана, честно. Беше си бая сложничко. Mirotick..няма какво да обсъждаме... тотално златна песен и всичко с нея... не зн вие какво мислите, но TVXQ си бяха едни от най-известните...много гадно че се разпаднаха. B.A.P все още ми е криво..как можаха да разпаднат толкова яка група. Имаше толкова добри рапари и вокали вътре..да не говорим за денс машините..всяка следваща песен беше хит... тотално разочарована от компанията. Винаги съм се чудела и сам се надявала, някоя друга компания да не изпусне тези талантливи хора, но за сега е пълно мъртвило. Наскоро бях чела, че Банг Йонг Гук(лидера) е пуснал соло песен. Но нищо повече...не се сещам дори дали я слушах, но съм убедена че го прочетох някъде.
За Lucifer наистина е адски трудна, защото има някои движения, които се учат много трудно. Тъкмо свикнеш с едни стъпки и идва нова част с съвсем различни стъпи и ти си туш. Преди година или 2 бях решила, че ще науча тая песен и я научих.. Цялата, отне ми месец и най-много ме затрудни движенията с ръцете в началото на песента. Все още ги бъркам.
Ако скоро решат да направят нова класация мисля че вътре трябва да се добавят и Бтс и Екзо, защото имат мн добри хореографии. Поне според мен.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius

Писане by Nao~hime on Пет Юли 24, 2015 11:33 am

И едно ЕХО-вариантче на Миротик от времето, когато Лухан, Крис и Тао бяха в групата! Златни времена, сега като видя голата ЕХО и ми се реве!

На Банг се сещам само за ей тази песничка. Много, много хубава със секси Банг и плот стори!

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Bling`sFOX~ on Пет Юли 24, 2015 12:44 pm

Дааа...тая песен на Банг Йонг Гук е просто..страхотна. Има още една, която мисля че също много ще ти хареса, ако не си я слушала. Ще я постна накрая.
Наистина харесвах тая група.... не вярвах, че биха е разпадали толкова бързо. Дано ни изненадат и изведнъж се появят с нов къмбек в нова компания хд. Мечти.
Бту коя ви е любимата тяхна песен. На мен Badman

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius

Писане by ProudElfHere~ on Пет Юли 24, 2015 12:49 pm

Аз наскоро започнах да ги слушам, но много ми харесват >.<
И аз се надявам да подпишат с друга компания и да ги видим отново :3
Badman наистина кефи, но на мен ми е любима 1004 (Angel)...

Поздравче :3

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo

Писане by Nao~hime on Съб Юли 25, 2015 7:58 pm

Т'ва ме тресна по главата все едно с бухалка:

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by ProudElfHere~ on Пон Авг 03, 2015 3:19 pm

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo

Писане by nana_99 on Пон Авг 03, 2015 3:53 pm

Обикновено не влизам в тази тема, но бях сигурна, че днес ще се спомене поне веднъж B.A.P ...и останах изненадана, че сте ги обсъждали малко повече...дам..момчетата ни се завръщат и то отново с ТС...не знам какво да мисля. Щастлива съм, притеснена, малко уплашена..надявам се само всичко да тръгне наред и да са изгладили отношенията с компанията. Вярвам в момчетата ми повече от колкото вярвам на себе си и хората около мен.. (колкото и странно да звучи за някои може би..) ...Наистина те са герои за мен и все още не знам какво да мисля около завръщането..освен, че това е техния избор и за добро или лошо като техен фен аз ще ги подкрепя..
Да изясним...никога не са се разпадали! Напротив, заедно, като едно цяло, се изправиха срещу компанията, която наистина ме разочарова..но това е друга тема. Същност не съм се съмнявала, че те ще се върнат..ехоо..те са UNBREAKABLE!!! Да...просто не знаех кога, как, с кого...
Обичам ги, обичам ги..просто ги обичам...!!!
Ааа..относно песента на Гуки, казва се "AM 4:44" и говори повече за това какъв човек е и през какво е преминал (той и другите..) повече от всичко друго.. Да. Другите също не бездействаха през тези месеци. Може би само за Him Chan и Youngjae не се чу много, но и те ни радваха с някое друго селфи..
Надявам се същност всичко да се оправи вече и да няма повече сълзи (освен от радост, разбира се..)
Съжалявам ако думите ми са прозвучали остри или нещо такова..същност в момента съм шокирана и още приемам новината за завръщането им..
И имах една молба..отправям се към модераторите..може ли в чест на завръщането им да сложите тяхна снимка на корица или не знам като реклама (както преди се мяркаше на exo..)..за няколко дни? Моля?

Be yourself ~        
nana_99
VIP

Libra
Брой мнения : 1748
Точки : 596

Писане by ProudElfHere~ on Пон Авг 03, 2015 3:56 pm

Аз съвсем наскоро започнах да ги слушам и когато разбрах, че са се разпаднали (не че са се разпаднали, а че вече не са в компанията де) бях о.О и сега като виждам, че ще се завърнат и скачам от радост, макар че много-много не ми харесва че е в същата компания, но ще ги подкрепям каквото и да са решили ^^
Надявам се всичко от тук нататък всичко да е наред с тях :)

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo

Писане by nana_99 on Пон Авг 03, 2015 4:00 pm

Определено споделям мнението ти за завръщането... смесени емоции като цяло XD адреналина ми се покачи стократно... + че днес ми се случиха някои не особено хубави неща в личен план..но определено тази новина ми подейства добре.. Но само времето ще покаже какво ще стане, но ще гледам да съм позитивна максимално и да се мисля само за хубавата страна на нещата....

Be yourself ~        
nana_99
VIP

Libra
Брой мнения : 1748
Точки : 596

Писане by Nao~hime on Чет Авг 06, 2015 1:00 am

http://top10for.com/top-10-most-handsome-korean-male-idols-2015/ ---> Очаквах да е Ким Джеджунг на първо място, но и така подредена класацията пак ми харесва! Моят ТОП-и на десето място! Вия от кеф в момента!!!

Вие кого бихте поставили на първо място?

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

Създайте нова тема   Напишете отговор