A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравейтее <3

4 posters

Go down

Здравейтее <3 Empty Здравейтее <3

Писане by The_Shawol's_Jungle Съб Юни 27, 2015 12:19 pm

Здравейте, оннита и донсенги.
Фенка съм на кейпопа от около 3-4 години. Шайни ми е любимита група, но слушам рядко и дригите. С изключение са ЕХО. След това с SHINee world симпатиите ми към тях изчезнаха. ТааТаа, слушам само бой-банди, естествено.  Здравейтее <3 1527225780
Приятно ми еее!

https://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t1902-topic това е моето фикче. Надявам се да ви хареса!


Последната промяна е направена от The_Shawol's_Jungle на Вто Май 09, 2017 11:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
The_Shawol's_Jungle
The_Shawol's_Jungle

Libra
Брой мнения : 86
Точки : 114
Join date : 14.04.2015
Години : 29

Върнете се в началото Go down

Здравейтее <3 Empty Re: Здравейтее <3

Писане by suicide.is.painlesss Съб Юни 27, 2015 1:08 pm

Здравей ^^ Аз съм Йоана, приятно ми е :3 За голямо съжаление съм ти онни, но какво да се прави :D Честно казано, изобщо не се очудих, когато каза "Шайни ми е любимита група". Имам чувството, че Шайни е любима група на 80% от хората във форума. :D Едно е сигурно - ще намериш много приятели тук ^^
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Здравейтее <3 Empty Re: Здравейтее <3

Писане by The_Shawol's_Jungle Съб Юни 27, 2015 1:24 pm

Благодаря, онни, но пък защо за жалост? Хихи хубаво е да си по-малка понякога. И на мен ми е приятно Здравейтее <3 3737848233 И, сега за Шайнитата. Те са най-добрите поне за мен..

-Джонгхюн- страшно сладък, толкова нежно гласче, което те разтапя. Не, напразно е гл.вокал;

-Минхо- ауу жабок, ама от секси жабоците. И той направил тяло. Леле къде го е крил толкова време.. Ахаха.. И много добър рапър.

- Кий.. Хмм, ами той си е дива- страшно сладък и секси, който пленява и разсмива *в добрия смисъл* със стила си.

-Темин- Амии, той пък е най-готиното макне-танцьорче, вече не е бебеее *Е, за това не знам дали да се радвам. Понякога ми липсва сладкият Те, не че се оплаквам от сексавия*

-Оню- Той е добър лидер, талантлив и забавен. Всички от ШАЙНИ са изключително талантливи и никой да не смее да твърди обратното, окей? Здравейтее <3 1934594558 Здравейтее <3 2921739353
The_Shawol's_Jungle
The_Shawol's_Jungle

Libra
Брой мнения : 86
Точки : 114
Join date : 14.04.2015
Години : 29

Върнете се в началото Go down

Здравейтее <3 Empty Re: Здравейтее <3

Писане by ProudElfHere~ Съб Юни 27, 2015 3:36 pm

О, добре, както почти всички във форума си ми онни тт.тт хдд
Приятно ми е :)
И да - Шайнитата, за съвсем малко и аз бях на тази вълна, но ме отмина, въпреки че са адски талантливи и сексави (няма какво да си кривим душичките хдд)
Опрделено групата е любима на доста хора. Особено пък в яои, където са наистина много обичани хдд


Последната промяна е направена от BTS <3 на Вто Юли 14, 2015 6:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Здравейтее <3 Empty Re: Здравейтее <3

Писане by The_Shawol's_Jungle Съб Юни 27, 2015 3:47 pm

Просто да не ги обиждат. Талантливи са, естествено. Сами си пишат песните... Здравейтее <3 1277956988
The_Shawol's_Jungle
The_Shawol's_Jungle

Libra
Брой мнения : 86
Точки : 114
Join date : 14.04.2015
Години : 29

Върнете се в началото Go down

Здравейтее <3 Empty Re: Здравейтее <3

Писане by YehetAngel Пон Юли 13, 2015 4:28 pm

Хелоу :д разбира се аз с два месеца закъснение решавам, че ще се запозная с теб хд та, накратко съм Ви, защото името ми е дълго и има доста интересни интерпретации на него, с които няма да те занимавам. Онни си ми... както повечето хд
Well, приятно ми е да се запознаем ^^
YehetAngel
YehetAngel
VIP

Брой мнения : 772
Точки : 1736
Join date : 19.04.2014
Местожителство : somewhere in the rainbow

Върнете се в началото Go down

Здравейтее <3 Empty Re: Здравейтее <3

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите