A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Звездата на деня!!!

3 posters

Go down

Звездата на деня!!! Empty Звездата на деня!!!

Писане by Nao~hime Сря Юни 17, 2015 1:00 pm

Обявявам за открита нова спам-тема, в която може да поствате картинки, гифове или клипове на кейпоп - изпълнители, които днес са ви впечатлили с нещо и са ви накарали да се усмихнете или разплачете. Това е фен-база за всеки, който иска да покаже кейпопа като начин на живот и в частност: своя живот...

Аз за начало поставям тези двамата, по които пиша шот. Накараха ме да се усмихна, въпреки че от два дни ми е кисело и нервно! Звездата на деня!!! 2776177948 Утре ще е някой друг, но днес звездите за мен са Марк и Джаксън от GOT7!!! <3


Звездата на деня!!! 8177663l

Звездата на деня!!! 8177672D

Звездата на деня!!! 8177677y
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Звездата на деня!!! Empty Re: Звездата на деня!!!

Писане by TheSinner Сря Юни 17, 2015 6:36 pm

Като един изявен шипър на Markson  няма как да пропусна този ден Звездата на деня!!! 1055446139  това са един от моите любими моменти на тез двамата !  <3  Докато търсех гифчетата осъзнах ,че се хиля ,като ряпа защото си спомних какви глупаци са и двамата. За мен те са като витамини- сладки са и са страшно полезни за нас. Страшно талантливи и са толкова човешки настроени имам предвид ... не са някакви надуди звезди  , а са супер печените хора.  Джаксън винаги ме спуква от смях , а пък Марк е такова сладучре !


Spoiler:
 ТЕ СА СЛАДКИ
Spoiler:

Звездата на деня!!! Tumblr_ndv04rc27M1u1ihxto1_500
TheSinner
TheSinner

Gemini
Брой мнения : 177
Точки : 359
Join date : 31.03.2015
Години : 25
Местожителство : София

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Звездата на деня!!! Empty Re: Звездата на деня!!!

Писане by Nao~hime Сря Юни 17, 2015 7:07 pm

Малки сладурковци! Наистина ми оправиха настроението! Утре ще са някои други, но днес деня не е свършил, а тез' двамцата заслужават страшно много овации!!! Звездата на деня!!! 1779854893
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Звездата на деня!!! Empty Re: Звездата на деня!!!

Писане by Nao~hime Пет Юни 19, 2015 6:50 pm

Днес да обявя звездата /или в случая/ звездите на деня. Сестричките от SISTAR! Сексави каки, с много приятни клипчета, които пуснаха и тийзъра си от предстоящ техен летен проект, който чакаме с нетърпение.




Дупета, клинчета, ярки цветове, сладки и забавни момичета... Чакаме ги с нетърпение.

Аз да добавя и следния клип, който ме зариби към тях, когато скоро им създавах тема във форума:


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Звездата на деня!!! Empty Re: Звездата на деня!!!

Писане by Nao~hime Вто Юли 14, 2015 4:14 pm

Малко ъпдейт на темата! Засякох този клип преди по-малко от половин час и го риплейвам вече втори път. Виждам сцена, усмихнати мембъри и толкова много еуфория, че е заразна. Надявам се да донеса усмивчица на някой, не само фен на УайДжи!


Добавям и следното, че това е свободна темичка и всеки може да покаже с коментар, картинка или шот, или всичко друго, звездата за деня си. Човекът, който го е впечатлил, група или актьор, или... друга звезда!

Всеки, както интерпретира думичката 'звезда'! ;)

Темата има за цел да поднася единствено позитивизъм и добро настроение! Звездата на деня!!! 63501060
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Звездата на деня!!! Empty Re: Звездата на деня!!!

Писане by Kowarenay Съб Фев 06, 2016 10:49 pm

Харесах момчетата още от дебют, но днес специално изслушах и изгледах страшно много неща с тях и просто съм влюбена. Изключително талантливи изпълнителки.


Звездата на деня!!! INmx0IG
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Звездата на деня!!! Empty Re: Звездата на деня!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите