A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Звездата на деня!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

Звездата на деня!!!

Писане by Nao~hime on Сря Юни 17, 2015 1:00 pm

Обявявам за открита нова спам-тема, в която може да поствате картинки, гифове или клипове на кейпоп - изпълнители, които днес са ви впечатлили с нещо и са ви накарали да се усмихнете или разплачете. Това е фен-база за всеки, който иска да покаже кейпопа като начин на живот и в частност: своя живот...

Аз за начало поставям тези двамата, по които пиша шот. Накараха ме да се усмихна, въпреки че от два дни ми е кисело и нервно! Утре ще е някой друг, но днес звездите за мен са Марк и Джаксън от GOT7!!! <3

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1868
Точки : 1435
Години : 33
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Звездата на деня!!!

Писане by TheSinner on Сря Юни 17, 2015 6:36 pm

Като един изявен шипър на Markson  няма как да пропусна този ден  това са един от моите любими моменти на тез двамата !  <3  Докато търсех гифчетата осъзнах ,че се хиля ,като ряпа защото си спомних какви глупаци са и двамата. За мен те са като витамини- сладки са и са страшно полезни за нас. Страшно талантливи и са толкова човешки настроени имам предвид ... не са някакви надуди звезди  , а са супер печените хора.  Джаксън винаги ме спуква от смях , а пък Марк е такова сладучре !

Spoiler:

ТЕ СА СЛАДКИ
Spoiler:

TheSinner

Gemini
Брой мнения : 177
Точки : 359
Години : 19
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net

Писане by Nao~hime on Сря Юни 17, 2015 7:07 pm

Малки сладурковци! Наистина ми оправиха настроението! Утре ще са някои други, но днес деня не е свършил, а тез' двамцата заслужават страшно много овации!!!

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Nao~hime on Пет Юни 19, 2015 6:50 pm

Днес да обявя звездата /или в случая/ звездите на деня. Сестричките от SISTAR! Сексави каки, с много приятни клипчета, които пуснаха и тийзъра си от предстоящ техен летен проект, който чакаме с нетърпение.

Дупета, клинчета, ярки цветове, сладки и забавни момичета... Чакаме ги с нетърпение.

Аз да добавя и следния клип, който ме зариби към тях, когато скоро им създавах тема във форума:

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Nao~hime on Вто Юли 14, 2015 4:14 pm

Малко ъпдейт на темата! Засякох този клип преди по-малко от половин час и го риплейвам вече втори път. Виждам сцена, усмихнати мембъри и толкова много еуфория, че е заразна. Надявам се да донеса усмивчица на някой, не само фен на УайДжи!

Добавям и следното, че това е свободна темичка и всеки може да покаже с коментар, картинка или шот, или всичко друго, звездата за деня си. Човекът, който го е впечатлил, група или актьор, или... друга звезда!

Всеки, както интерпретира думичката 'звезда'! ;)

Темата има за цел да поднася единствено позитивизъм и добро настроение!

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Kowarenay on Съб Фев 06, 2016 10:49 pm

Харесах момчетата още от дебют, но днес специално изслушах и изгледах страшно много неща с тях и просто съм влюбена. Изключително талантливи изпълнителки.

K.Б
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 354
Точки : 962
Години : 18

Писане by Sponsored content

Sponsored content