A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

За коментарите под фиковете!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: За коментарите под фиковете!!!

Писане by Asami on Съб Юли 11, 2015 7:56 pm

Напълно съгласна съм с теб!

И аз ще ти кажа, да правиш каквото си знаеш. Най-добре е така както си го решила, а гостите ако искат да пишат и четат, трябва да се регистрират. #sorrynotsorry Това е.

Ако още някой ще се включва или се противопоставя - свободно ще го обсъждаме тук без хабене на излишни нерви.

Asami
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 638
Точки : 1375
Години : 14
Местожителство : - някъде там -

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Nao~hime on Съб Юли 11, 2015 9:20 pm

Ако до утре съм още под афект и съм гневна на всички гости, ще изместя датата на заключване на форума веднага...

В момента виждам в Кой е онлайн?, че имаме гости, които са се забили в Яои раздела и едва ли ще коментират нещо или някого! Възползват се на аванта без да им пука, че авторите тук искат нещо толкова минимално от тяхна страна. Между другото проверих в няколко сайта за лично творчество как стои въпроса с гледаемостта и разбрах, че единствените, които коментират и виждат историята са регнати потребители. После осъзнах и кардиналното, че достъпът гарантира авторските права и дава на авторите един вид защита от кражба на творчеството им, идеите, сюжетите...

Т.е. отключването на форума е нож с две остриета. Не знаеш дали някои недобросъвестни хора не плагиатстват твоят труд! И може би бих пренебрегнала всичко това, ако сега не се чувствах оскърбена от отношението на всички гости. Боли ме за всички автори, които се отказаха да пишат. Боли ме от онези, които се възползват и не правят нищо за развитието на форума...

И смятам, че мярката, която взимам сега може би в крайна сметка е необходима.

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 33
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by Bling`sFOX~ on Съб Юли 11, 2015 10:57 pm

Админке прави каквото трябва, макар че дори да е заключен за гостите по всякакъв начин, след като си направят регистрация(ест ако толкова много държат да четат нещата тук) не гарантира, че пак ще пишат коментари. просто ще има повече потребители и пак едни и същи коментари. От където и да го гледаме нищо няма се промени, затова другия ми съвет е към вс активни. Бъдете по-широко скроени,четете и с други групи, гарантирам ви че пак ще ви хареса защото личния пример съм аз. Четях само с Шайни, вече чета и с Екзо и с Бтс и всякакви други експерименти. Ще се радвам тези които са активни да се подкрепяме взаимно.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4127
Точки : 2520
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by Asami on Съб Юли 11, 2015 11:14 pm

Ми че то направо да няма форум.

Телефонът ми е включен и постоянно се изписва, че съм онлайн, но не чета и не пиша. Почти нямам време, макар че сега уикенда се поуспокоиха нещата при мен.

По-широко скроени?
Тук трябва да се съобразяваш с всички. Аз например, споменах, че харесвам яой и нямам нищо против хомотата като цяло. Но просто на мен ми е странно да чета, а и вече се опитвам да го пиша, макар че нямам много увереност в това.

Идеята ти е добра, защо направо яой любителите да не се изселят по другите раздели? Не целя да засегна някого, но това са лични интереси и предпочитания, трябва само да се съобразяваме с тях.

Мисълта ми е, че тези, които ги е грабнало, поне те да драсват по нещо или да кажат в какво трябва да се усъвършенства автора /колко пъти го повтарям нз/ .

Преди се оплаквахме, че трябва да е повече от "некст" тоя коментар, а сега обратното - нека да е ПОНЕ некст.
Аз съм напълно "за" с админката да заключим форума за гостите.

Да кажем, че може би ще има някаква промяна. Само да го кажем, ей-така като предположение. Окей, няма да се задълбавам надълбоко в размишления, но вече един гост се отказа от фикшъна си, което е жалко и ужасно.

Накрая да не вземем да станем около 10-15 души и взаимно да си коментираме по разделите. Разберете, че дори и активни да има, трябва нещо да се направи.

Телефонът ми е включен, защото често съм извън вкъщи и трябва да съм в Месинджър или Скайп, не за друго. Във форума не вися толкова много, само вечер съм от компютъра или понякога през деня.

Да не си даваме предположения как ще се развият нещата. Nao~hime, заключваш форума /оле това прозвуча като заповед миане тт.тт / и да видим какво ще се случи. Трябва да мине даден период. Ако не стане, вече и аз не знам какво трябва да се прави.

Познавам доста хора, които се отказаха от форума тук и почнаха във Вибокс да пишат, понеже там били по-активни хората.

Дано някой не се е засегнал от коментара ми.

Asami
VIP

Sagittarius

Писане by Bling`sFOX~ on Съб Юли 11, 2015 11:22 pm

Казваш че не целиш да обидиш никого с това, но точно в момента се чувствам малко обидена. Просто изказах мнението си, а ти малко или много направо се подигра с казаното от мен.
Да няма форум?
Никой не е задължен да стои ако не му харесва.
До тук бях с мненията, правете каквото искате. Аз съм си в форума, коментирам, чета и пиша и нищо друго не ми трябва. Понякога сериозно се чувствам, като в затвор..прекалено много ме натоварват някои неща вече...
Сбогом жесток свят, здравейте яой фикчета.
Просто не беше нужно това.

Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4127
Точки : 2520
Години : 23
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Писане by Asami on Съб Юли 11, 2015 11:28 pm

И аз като теб изказвам мнение.
Това, че съм казала да няма форум, не значи, че искам така да стане. Въпреки това, дължа ти извинение, щом съм те обидила, осъзнавам го и ти се извинявам, тъй като не съм като другите и веднага да ти скоча.
Няма да коментирам повече, защото не желая да има скандал отново, както с правилата на бившата администраторка /-code name B-/, макар и да не съм взела страна в спора.
Явно съм те разбрала погрешно, за което пак ти се извинявам, но всеки има право на глас, а малко или много всеки би се обидил, дали ще е от моето или не.
Каквото си реши администраторката да прави - това ще е. И аз се оттеглям от тази тема.

Asami
VIP

Sagittarius

Писане by Nao~hime on Съб Юли 11, 2015 11:34 pm

Спокойно, хора, няма нужда от натягане на атмосферата! Всеки както му е приятно, нека да стои в който раздел си харесва да пише и коментира. Аз да спомена ей-така между другото, че в началото предпочитах Яои и цялото ми творчество бе насочено към него раздел. Обаче поех форума и осъзнах, че другите раздели са толкова важни, колкото и Яои и прекратих изявите си в раздела до минимум. Повече коментирам и пиша в другите раздели и то главно, защото вярвам, че те са важни толкова, колкото и едно Яои. :) Осъзнавам също така, че автори, които пишат в яои-уклон не влизат в другите раздели, но всеки си решава какво да прави с полето на изява, което дава форума.

Истината е следната. Ще пишем и коментираме само онези, които са регистрирани и които са активни така или иначе, просто трябва да се подкрепяме взаимно и да уважаваме труда си. :)

Другото ще дойде впоследствие...

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 33
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by gmlto on Вто Сеп 29, 2015 12:49 pm

*запрята ръкави да пише* Е те тука не съм се обадила още и аз. Такамм проблема с коментарите ни е до болка познат мили мои на всички, но и съм сигурна сте наясно, че то е видно кой в крайна сметка изобщо се и интересува като цяло от всичко. Гранция, че само ние тука си пишем, а на никой не му дреме. Влиза убива си там времето, четейки, кефи са или обижда на ум или глас, но не и да го напише в коментар и се изнася. Всички, които са писали тук са все хора, които малко или много коментират, но пак липсват онези другите дето само четат. Адски е надъхващо за писателя да получи коментар ... какъвто и да е!! Дори и да се разрази спор пак има смисъл. Надъхан си да покажеш, че си искал нещо друго да дадеш. И мене все си мислят всички, че се заяждам и споря, а аз само си споделям прямо квото ми е на сърцето. Никога, никой не съм искала да обидя. Много често автора го познавам и си му говоря както си му пищя и по телефона докато го питам как е ... и е адски забавно някой с никаква идея в главата кат ми напише да не нападам авторката. Случвало ми се е! Обвиниха ме, че си нападам йобото.... ЙОБОТО освен на ЛЮБОВ на друго не бих нападнала <3 отнесох се. ЗА КОМЕНТАРИТЕ .... като се замисля за коментарите на мен са ми споделяли, че някои си не коментирал, защото се притеснявал от мен ... ам дам ДЪРТАТА ще ви се скара и ша ва опищи, че сте драснали два реда ... така излиза, НЕ ХАПЕМ БЕ .... казвала съм го хиляди пъти ... обичам да пиша, основно за приятелите си и за да се отърсвам от сивото ежедневие, но когато написаното повлияе емоционално на някой е страхотно да го усети и автора. Много често си коментират на лично ако се познават и аз винаги казвам да се прави и във форума, така ще се престрашат повече хора да споделят. Аз коментирам ... и са ми мрънкали и сърдити е имало, и да ... общо взето КОМЕНТАРИТЕ са важно и хубаво нещо. Проблема не е само в един раздел. Навсякъде го има. И е факт, че много спрени фикове са поради тази причина, а да не говорим, че много деца пишат и не качват точно от страх, че ще се случи това. Във всичко, което прочетох нагоре има резон и Ви разбирам всички и аз минавам през всички тези емоции по един или друг начин, дано прочетат и тези дето се крият и се раздвижи ситуацията. Хубав ден мили мои.

gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1128
Точки : 1078
Години : 35
Местожителство : Бургас

Писане by Sponsored content

Sponsored content