A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Желателно е да прочетете!

Go down

Желателно е да прочетете!

Писане by Nao~hime on Пет Май 29, 2015 12:09 pm

Да се похваля в този пост, че модерирах целия раздел хентай. Уаншотите и завършените фикове, преместих в подраздела Завършени. Редактирах всички заглавия поред правилата на форума, добавяйки групата или изпълнителите. Имаше аниме-фик, който преместих в раздела за анимета...

И да си призная мозъка ми завря... Уж си имаме админи от няколко години, а никой не е администрирал другите раздели. Не че е упрек. Това означава да упрекна и себе си в немарливост.И сега съм доволна от свършената работа.Като дете държа да се похваля, макар да не чакам бонбонче за награда. >...<  

Ще започна да каталогизирам завършените фикове едва след като свърша с другите раздели. Може би след няколко дни и ви моля за търпение.

Ако някой има оплаквания относно модерацията, съм готова да го изслушам с готовност тук. :)

Последната промяна е направена от Nao~hime на Нед Юли 12, 2015 2:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 35
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Желателно е да прочетете!

Писане by exophil on Пет Май 29, 2015 12:23 pm

Благодаря за свършената работа! :) Оплаквания не би трябвало да има.
exophil

Gemini
Брой мнения : 101
Точки : 10
Години : 20

Писане by ProudElfHere~ on Пет Май 29, 2015 3:59 pm

Тъй, не бях комемтирала за суматохата, която скоро беше настанала в сайта. Да не кажа мразя, но не ми е особено приятно да коментирам спорове и да давам мнение, като всеки си знае неговото (не всеки, но почти всички са на този принцип). Та, това бе една от причините поради които си стоях кротко и наблюдавах какво се случва с форума. Регистрирана съм тук от... не знам, октомври-ноември месец миналата година и се влюбих във форума. Вярно е, че не коментирам, за което нямам оправдание, а и няма смисъл да си търся такова. Не обещавам, но ще се постарая да поправя тази грешка. Наистина имаше времена, в които беше адски пусто, както и такива, в които беше пълен хаос. Надявам се сега нещата да се оправят.
Та, за оформлението - нямам никакви претенции, харесва ми. Също така наистина беше време да се смени фона, който мисля стоеше от декември месец? Както и да е, няма да навлизам в подробности и се надявам сега форумът да живне малко.
И последно - искам да честитя на Мимарин-чан за детето, което очаква. Да ти е живо и здраво.

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 18
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by Nao~hime on Нед Май 31, 2015 9:20 am

Почти съм готова с каталога на раздела. Имам около петнайстина теми и край. Недоумявам защо някои са заключени и това понижава шанса да бъдат коментирани и съответно авторите не могат да се абмицират да пишат. :/

Важното, че го забелязах и след като приключа с каталога ще отключа всички теми в раздел Завършени. :)

Този пост ще стои два дни за инфо и после ще го преместя в Кошче, където му е мястото, след като си е изпълнил задачата. :)

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by gmlto on Нед Май 31, 2015 9:36 am

Това е страхотно, най - накрая някой да обърне внимание и на този раздел, а не само на Яой раздела. И този раздел е обладан от моите шотове .... чувствам се странно, сякаш само аз обичам да пиша хентай. Отнесох се!! Основното ми беше!! БЛАГОДАРЯ за положения труд да се поработи върху хентай раздела <3 Хубав ден на всички

gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Години : 36
Местожителство : Бургас

Писане by Nao~hime on Нед Май 31, 2015 10:00 am

Ети, току-що свърших. Отключих всички теми, които бяха заключени, за да могат читателите да коментират свободно, нищо, че фиковете са завършени. На мнение съм, че някои заслужават да бъдат препрочитани и съответно редовно коментирани. Така се повишава самочувствието ан автора и той се амбицира да пише.

Ако някой забележи грешка, моля да не се колебае да ме уведоми, за да я поправя веднага. Сбъркала съм заглавие, или линк, или автор - ще се коригирам. Още повече, че темите тук не бяха пет, а над сто.

Искам да благодаря на писателите, които редовно пускат тук и ви толерирам да продължавате да го правите. Само едно уточнение, което после ще прибавя към правилата на раздела - моля ви, ако завършите фика си, да едитнете заглавието му с finished или край, или уаншот, за да мога да го прехвърля в раздел Завършени и той да влезе в каталога. :)

Друго?Като че ли няма. Настоящата тема ще стои максимум два дни, после я прехвърлям в Кошче.

Желая ви слънчев и усмихнат ден!

П.П. Ети, в каталога влязоха любимите ти кученца! >...< Смея да твърдя, че раздела се превърна в лаеща, космата топка, благодарение на Топп Клас България! :) Поздравления за вашата любов към групата! Поздрав за всички фенове на Топп Догг:

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by gmlto on Нед Май 31, 2015 2:09 pm

Многоо сладко казано, но ще залае още, засякох още 15 заглавия, които са завършени. Мои, на Tottie, на Erebus_hansol, mia_koluchi/качено от нея иначе е мой шот/ и на ^Kim Mimi^ един шот. Да ти направя ли списък, за да те улесня.

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by Nao~hime on Нед Май 31, 2015 2:11 pm

Моля направи ми списък. Явно заглавието им с нищо не показва, че са завършени! Благодаря ти за помощта! Златна си! :)

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by gmlto on Нед Май 31, 2015 2:22 pm

Така е не личи, за което се извинявам. Поне за моите. В последните глави съм писала само, че е финал, а принципно пиша, че е шот в дискрипшъна, но явно съм пропускала някъде. Ето пълен списък на тези , за които съм сигурна.
Gmlto:

1. In Love with my Teacher
2. Снимай ме в B&W /шот/
3. From trainee to Idol/ Между стените на Стардом
4. Lets play that game /шот/
/тези са с ToppDogg/
5. My noona. My madness / EXO и SuperJunior/
6. Дай му единтичност научи го на стил /BTS/

Tottie:

7. Най-добрата ми приятелка сватовницата.
8. Моето незабравимо моминско парти
9. Проклета реалност /шот/
10. Танцувай за мен /шот/
11. Follow the lead
12. Обърни ми внимание
/тези са с ToppDogg/

Erebus_hansol:
13. Topp Dogg / Влакът /шот/

^Kim Mimi^:
14. Урок по еротични танци /шот/ - Topp Dogg

Mia_koluchi /качено от нея, но писано от мен gmlto/

15. Американо /шот/ - BAP

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by Nao~hime on Нед Май 31, 2015 2:27 pm

Заемам се да ги преместя и каталогизирам. Благодаря ти още веднъж!!!

Аз вече добавих правилото автора да уведомява в заглавието на фика си, щом го завърши, за да мога максимално лесно да подреждам темите. Започнах масов ъпдейт в останалите раздели, а в любимия ми яои не съм влизала от два дни. Главите на мои фикове ме чакат да ги пускам, но все ги бавя, само и само да оправя темите и да приведа в приличен вид форума.

Силно се надявам, че вече няма да изглежда запуснат и на всеки ще му е приятно да се забавлява в него! :)

Постнах тема на Топп Догг. Сега ще пусна на БТС и всички групи, които липсват по някакъв начин тук. Ако някой има желание да пуска, нека не се притеснява! Страшно ще съм му благодарна за това! :)

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by gmlto on Нед Май 31, 2015 2:36 pm

В Топп Догг темата има фактологически грешки. Seogoong вече не е част от тях и те са само 12 на брой, той е част от не дебютиралата Under Dogg, дебютния им стейдж не е на 25.10 на Music Bank, а на 23.10.13 в Show Champion

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by Nao~hime on Нед Май 31, 2015 3:12 pm

Свърших с фиковете от твоя списък. Данните ги взех от азиатски сайт и предполагам може да има грешка. Ще едитна темата на Топп Догг и благодаря за всичко! :)

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by gmlto on Нед Май 31, 2015 3:37 pm

Днеска ще те измъча, но два поста си изтървала и не са преместени Tottie: Topp Dogg Follow the lead и Проклета реалност / с лидера Пигун на Topp Dogg/ докато ровех видях и този шот, който е завършен на xero_lover23 К-О-М-Б-И-Н-А и има грешка в инфото на за After Party на mia_koluchi / Дара във фика е OC, а не Сандара от 2N1

gmlto
FanFic Writers

Taurus

Писане by Nao~hime on Нед Май 31, 2015 4:42 pm

Вече ме е страх да казвам: готово. Уж оправих това, което съм изпуснала, но ако забележиш нещо друго, пак ме уведоми...

Същото важи и за другите потребители. Не се колебайте да ми кажете, ако съществува проблем или се налага намесата ми. :)

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Trouble.Maker. on Вто Юни 02, 2015 12:36 am

Може ли да преместите темата ми в Хентай-раздела? Благодаря  :114:http://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t1067-topic

Trouble.Maker.

Брой мнения : 213
Точки : 342
Местожителство : Korea

Писане by Nao~hime on Вто Юни 02, 2015 10:02 am

Разбира се. :)

Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите