A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Уил Грейсън, Уил Грейсън

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by suicide.is.painlesss on Пон Фев 09, 2015 7:32 pm

Това невероятно дело на Джон Грийн и Дейвид Левинан. ♡ На мен лично ми стана една от любимите книги. Някой чел ли я е? Мнения? Да ми препоръчате нещо подобно? :3
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 186
Години : 20
Местожителство : Русе

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by SilverLibra on Пон Фев 09, 2015 8:18 pm

Джон Грийн...
Обожавам Джон Грийн! Стилът му на писане, невероятните истории и уникален сюжет!
Книгата "Уил Грейсън, Уил Грейсън" я прочетох на втория ден, след пускането й на българския пазар. Признавам, че останах леко изненадана от стила. По различен е от обичайния негов, причината може и да е защото авторите са двама и чуждото присъствие неизменно се усеща. Все пак начина по който е написана не е за всеки, и определено не всеки би го разбрал.
Колкото до сюжета... Отне малко време докато го схвана. После започнах истински да се наслаждавам на книгата. Това че включва и хомосексуалност, разнообрази доста нещата и лично на мен страшно ми допадна (защо ли xD)
Не знам дали си чела останалите му книги, но ако не си, горещо ти ги препоръчвам. "Вината в нашите звезди" разби куп класации за отрицателно време."Къде си, Аляска?" не само, че ми е любимата книга евър, ами и е толкова дълбоко написана, че не ти излиза от ума дълги месеци след края й. "Хартиени градове",  "Множеството Катрини" и "Сняг Вали" (която също е писана, от повече от един автор) са също толкова невероятни от към всички странни...
П.П Страшно се радвам, че има още един негов фен във форума :)

SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Местожителство : В средната земя

Писане by suicide.is.painlesss on Пон Фев 09, 2015 9:34 pm

Това ми беше първата негова книга и страшно много ми хареса. Мисля сега да прочета "Хартиени градове" (а след нея може и другите му книги) :3
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 186
Години : 20
Местожителство : Русе

Писане by Bad Gal on Пон Сеп 12, 2016 6:40 pm

Това беше първата негова книга, която прочетох. Страхотна е! Допадна ми толкова много, може би защото имаше и гейове. хд Досега не съм чела подобна книга. Препоръчвам ти и другите книги на Джон Грийн и Дейвид Левитан, както и Стефани Майър, Софи Кинсела (нищо, че не е тийн авторка) , Кели Маккейн и други тийнейджърски автори, които пишат много леко, но интересно и определено завладяващо.
Bad Gal

Брой мнения : 9
Точки : 8
Местожителство : Затънтенвил

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

Създайте нова тема   Напишете отговор