A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Um, hey guys!

+3
Bling`sFOX~
SilverLibra
~✯Ice Princess ✯~
7 posters

Go down

Um, hey guys! Empty Um, hey guys!

Писане by ~✯Ice Princess ✯~ Пон Яну 19, 2015 3:52 pm

  Hey guys! Казвам се Алексис, но всички ме наричат Алекс или Лекси. Родена съм в САЩ, САЩ боже! Но по някаква странна причина сега се намирам в малък Златоград. На 14 съм и обичам да пиша, макар че не съм доста добра в това. Най-после си направих регистрация след месеци чудене и страх.... Ама не знам от какво. Дори сега ръцете ми треперят.... И такам, любимите ми жанрове са яой и хентай, обожавам да пиша и чета истории от двата жанра , но странното е, че ако се навия да пиша музата ми идва докато съм в училище. Мисля скоро да пусна някоя моя история, но ме е шубе... Доста!  
  Станах Кей попър през 2011, когато случайно попаднах на песен на Super Junior. От тогава съм фенка. Любими групи, BTS, EXO, GOT7, INFINITE, SHINEE, JJCC, BigBang, SNSD, T-ARA, ToppDogg и още много, но основно тези. Биас-ами Кукито. ♡♡♡ Това момче, или по-точно този оппа е толкова, толкова... ъгх! Няма думи! 
  Така, за друго не се сещам. Много ще се радвам да се запозная с Вас и да намеря много нови приятели, тъй като почти няма хора, с които да говоря открито за Кейпоп. Само един-двама. Останалите щом чуят BTS, веднага се сещат за Българския туристически съюз. Е, ако има някакви въпроси, питайте!
~✯Ice Princess ✯~
~✯Ice Princess ✯~

Брой мнения : 47
Точки : 44
Join date : 19.01.2015

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by SilverLibra Пон Яну 19, 2015 4:52 pm

Здравей Алекс, аз съм Наталия, приятно ми е :)
Чудно ми е защо всички толкова ги е страх да си направят рег тук и да качат нещо? Ние не ядем хора (до колкото съм запозната xD). Всички сме доста добрички и със сигурност ще си намериш приятели и ще се забавляваш! Ще чакам с нетърпение да прочета нещо твое.
Добре дошла!
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by Bling`sFOX~ Пон Яну 19, 2015 6:01 pm

Здравей малко сладко дете*по принцип не съм толкова странна*....надявам се хаха.
Та няма от какво да се притесняваш.
Добре дошла, радвам се че си се присъединила и УАААААА...САЩ. Готино. Та, и аз се надявам скоро да има нещо твое тук
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by Agent Deer Пон Яну 19, 2015 6:48 pm

Здрасти, Лекси или Алекс? Как предпочиташ? хд
Аз съм Ани, също на 14 (почти де хд) и съм от Кърджали. Чудя се как не сме се намерили толкова време, при положение, че съм ходила над милион пъти на Златоград. Сигурна съм, че ще си намериш много нови приятели, един, от които се надявам да съм аз. Е, добра дошла! Дано се забавляваш тук! :) :) :)
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by ~JJ...A~ Пон Яну 19, 2015 6:57 pm

Yo, Alex! Welcome!
Казвам се Аника, накратко Ани. Предпочитам да ме наричат Ани. На 13 все още. Чувствам се дребна! хд хд хд
Само ще ти кажа Добре дошла, надявам се да се забавляваш тук!!!
~JJ...A~
~JJ...A~
VIP

Capricorn
Брой мнения : 53
Точки : 98
Join date : 23.09.2014
Години : 25
Местожителство : In my world ...

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by fancy fox Пон Яну 19, 2015 8:28 pm

Йеео, казвам се Лина, на 16, Търново.
ТИ СИ РОДЕНА В САЩ , ОМО АЙ ЛАЙК ИТ !
Дано се забавляваш тук ;з и очакваме нещо твое <3
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by ~✯Ice Princess ✯~ Вто Яну 20, 2015 3:49 pm

Наричайте ме както Ви е удобно. Свикнала съм и Алекс, и  Лекси. Благодаря ви за топлото посрещане, много сте мили. Надявам се по-скоро да се поотпусна, че съм доста притеснителна... Винаги. Но и това с времето. Отново много благодаря за посрещането <3 <3 <3
~✯Ice Princess ✯~
~✯Ice Princess ✯~

Брой мнения : 47
Точки : 44
Join date : 19.01.2015

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by _Anny_ Вто Яну 20, 2015 4:21 pm

Хей, хей, хейй!! Аз съм Ангелина или просто Ани. Като гледам сме доста Ани-та. :D На 13, скоро 14. Също от Кърджали. :D Ииии добре дошла! Нямам търпение да прочета нещо твое. О да, оказа се, че биасът ни е един и същ.^^ И отново - добре дошла.
_Anny_
_Anny_

Aries
Брой мнения : 528
Точки : 0
Join date : 09.10.2012
Години : 22
Местожителство : Кърджали

Върнете се в началото Go down

Um, hey guys! Empty Re: Um, hey guys!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите