A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

HELP !! Търся един фик !!

Go down

HELP !! Търся един фик !!

Писане by Гост on Нед Ное 09, 2014 4:25 pm

Хей!Ами трябва ми малко помощ...Търся един фик и не мога да го открия.
Значи беше романтика или хентай.Завършен е,но няма много глави.Не помя с кой беше,но помня за какво ставаше на въпрос:
Имаше едно момче,което мисля,че беше скъсало с приятелката си и нае друго момиче,за да се преструват на гаджета пред нея.И така нали те се влюбиха....
И помня една сцена от фика:
Момчето и момичето,което той нае бяха на балкона на хотел и той беше седнал.Видяха,че до басейна стои бившата му.И той каза на наетото момиче да започне да го целува все едно го правят.И тя седна в него и започна да го целува.Бившата му ги видя и веднага си тръгна.След това те се прибраха в стаята си и тя май се изкъпа,а той и изсуши косата.И така започнаха вече наистина да го правят,но мисля,че не беше описано подробно ;ддд
И да това помня ;дд Ще съм много благодарна ,ако някой го знае!Много ми хареса и искам да го прочета пак! <33

Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Re: HELP !! Търся един фик !!

Писане by SilverLibra on Нед Ное 09, 2014 4:28 pm

Ммм така по описание малко трудно се намира фик... Случайно да се сещаш за заглавието... или горе долу поне как се е казвал?

SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Местожителство : В средната земя

Вижте профила на потребителя

Писане by Гост on Нед Ное 09, 2014 4:31 pm

Еми не ;дд Ама сякаш ми е останало нещо в главата,че заглавието беше свързано с работа ;ддд Но не съм сигурна претърсих каквото ми видяха очите,но не намерих :ДД

Гост
Гост

Писане by SilverLibra on Нед Ное 09, 2014 4:39 pm

Дам ясно... в случая лично аз не мога да да помогна защото в разделите различни от яой рядко влизам и фиковете които съм прочела от там се броят на пръсти... Трябва да ти каже някой друг който често влиза там. Иначе бих те посъветвала да видиш и в секцията Завършени може да го има (въпреки че тя май не е обновявана от доста време) ---> http://a-fanfiction.bulgarianforum.net/f33-forum
Става въпрос за фик от форума, нали?

SilverLibra
FanFic Writers

Писане by Гост on Нед Ное 09, 2014 4:40 pm

о или беше драма :ДДДДДДДД побърквам се вече

Гост
Гост

Писане by SilverLibra on Нед Ное 09, 2014 4:43 pm

Дамм дразнещо е. И на мен ми се е случвало xD Друг начин да го намериш е и ако се сетиш кой горе долу може да е бил автора... Иначе друг съвет май не мога да ти дам...

SilverLibra
FanFic Writers

Писане by Гост on Нед Ное 09, 2014 4:44 pm

Добре...мерси все пак :33

Гост
Гост

Писане by Гост on Нед Ное 09, 2014 5:41 pm

А спомних си още нещо ;ддд Но не съм сигурна,че е от този фик ;дд както и да е значи:
Момчето стоеше на терасата и бившата му дойде.Говореха си,обаче онова момиче което той нае ги видя да се целуват и понеже тя вече се беше влюбила в него избяга.Обаче всъщност той не е искал да целува бившата си и после започна да търси момичето което нае и на рецепцията му казаха,че е избягала плачейки и той излезе навън да я търси.А тя се разхождаше по магистралата и някакви др момчета дойдоха при нея и започнаха да я барат обаче той се появи на време и ги отупа.И после май се целунаха ;ддд

Гост
Гост

Писане by b.i_t.o.p on Нед Ное 09, 2014 7:28 pm

http://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t219-topic?highlight=big+bang ? това ли е защото ми прилича на него

b.i_t.o.p

Брой мнения : 3
Точки : 0

Писане by Гост on Нед Ное 09, 2014 8:02 pm

НЕВЕРОЯТНА СИ!Благодаря много :33

Гост
Гост

Писане by b.i_t.o.p on Нед Ное 09, 2014 8:08 pm

:28: :28: :28:

b.i_t.o.p

Брой мнения : 3
Точки : 0

Писане by Гост on Пон Дек 29, 2014 10:16 am

Ами аз пак търся нещо;ддд Мисля,че беше просто романтика и се разказваше следното:
Момиче и момче играеха в театър и имаха една сцена заедно където момчето беше по близо до момичето и там нали момичето не издържаше а после след като свършиха репетициите там имаше нещо като затвор ама нали не истински ;дд и без да искат се заключиха вътре и двамата имаше 2 легла и момчето легна горе обаче по едно време на момичето и стана студено и момчето слезе при нея и я гушна за да стопли и май така си признаха двамата чувствата ;ддддд

Гост
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите