A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЛЕКСИКОНЧЕ

+16
gmlto
Fahrii
fancy fox
Hotaru_No_Hikari
sadreamer
dreamsformagic
Leo_Flame
Minzyy
ProudElfHere~
^Kim Mimi^
WhiteXxFoxie
dreamcatcher
Bling`sFOX~
ivi
SilverLibra
Nao~hime
20 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

ЛЕКСИКОНЧЕ - Page 2 Empty Re: ЛЕКСИКОНЧЕ

Писане by Elizi Нед Ное 29, 2015 11:52 pm

1. Ако можеше да се върнеш назад във времето и да избереш сам/ сама името си,
какво щеше да бъде то? - ами.. може би щях да съм "Айрин"...харесвам странните имена! :3

2. Ако имаш възможността да работиш работата на мечтите си, то тя щеше да бъде? - щях да работя като актриса!...обожавам филми от типа "драми" и т.н. .."обичам" е силна дума, която си позволявам да напиша! /но имам и друга любима професия хД/

3. Ако можеше да избираш живота си той щеше да бъде много по ...? - интересен и различен от обичайния!

4. Ако можеше да имаш живота на друг човек за една седмица, кой щеше да бъде този човек? - ахх много са, но бих искала живота на първия ми Биас - Итък /СуДжу/ искам да почувствам и аз славата и това да бъда обичана истински... т.т :3

5. Ако можеше да спасиш един единствен човек от смъртта - какъв човек щеше да бъде той? - не се е родил човека, че да премина към този етап хД

6. Ако за Коледа можеше да получиш мечтания подарък - какъв щеше да бъде той? - да спечеля 1 милион и да се махна завинаги от Европа и да се заселя в Азия /по възможност в Япония/

7. Ако можеше да промениш само едно нещо в себе си, то щеше да бъде..? - да не бъда толкова студен човек

8. Ако избираше между вечното щастие и вечната любов, кое от двете щеше да спечели и защо? - ВЕЧНОТО ЩАСТИЕ! Защо ли!? Защото не е гаранция, че ще си влюбен за цял живот, а и без щастие няма как да си само влюбен мухаха! /моя мисъл/

9. Ако можеше да избираш какъв да се родиш ( човек, животно, растение) какъв щеше да избереш да бъдеш? - ИСКАХ ДА СЪМ МЪЖ! /има нещо в мен, което силно го желае хД!/

10. Ако можеше да живееш другаде, къде щеше да живееш? - Япония!!!

11. Ако можеше да живееш в друга епоха, коя щеше да бъде тя? - може би в епохата на Боговете ха!

12. Ако можеше да промениш едно нещо в човечеството, кое щеше да бъде то? - бих искала да променя егоизма у хората..

13. Ако можеше да бъдеш Бог какви щяха да бъдат твоите 10 заповеди? - ами не съм мислила!

14. Ако ти остават 24 -часа живот.. какво би направил? - ще гледам за последно Яой ха!

15. Ако си любов каква любов ще си? ( Без истинска - :)) - страшно ревнива..
Elizi
Elizi

Capricorn
Брой мнения : 75
Точки : 168
Join date : 22.07.2015
Години : 27
Местожителство : Страната на изгряващото слънце. : 3

Върнете се в началото Go down

ЛЕКСИКОНЧЕ - Page 2 Empty Re: ЛЕКСИКОНЧЕ

Писане by Mell_K~Chu Съб Сеп 10, 2016 4:42 pm

1. Ако можеше да се върнеш назад във времето и да избереш сам/ сама името си, какво щеше да бъде то? - Minhee /просто ми харесва/ или Melinda.

2. Ако имаш възможността да работиш работата на мечтите си, то тя щеше да бъде? - Стилист на SHINee или BTS. :D

3. Ако можеше да избираш живота си той щеше да бъде много по ...? - Забавен.

4. Ако можеше да имаш живота на друг човек за една седмица, кой щеше да бъде този човек? - Jeon Jungkook. /и не знам защо ;д/

5. Ако можеше да спасиш един единствен човек от смъртта - какъв човек щеше да бъде той? - Сестра ми.

6. Ако за Коледа можеше да получиш мечтания подарък - какъв щеше да бъде той? - Билет за концерт на любима група.

7. Ако можеше да промениш само едно нещо в себе си, то щеше да бъде..? - Срамежливостта.

8. Ако избираше между вечното щастие и вечната любов, кое от двете щеше да спечели и защо? - Вечното щастие, защото чрез нея можеш да намериш правилния човек. /Лол о_о хд/

9. Ако можеше да избираш какъв да се родиш ( човек, животно, растение) какъв щеше да избереш да бъдеш? - Дъщеря на богат бизнесмен.

10. Ако можеше да живееш другаде, къде щеше да живееш? - Южна Корея, Япония или Тайланд.

11. Ако можеше да живееш в друга епоха, коя щеше да бъде тя? - В Ледена епоха. /шегувам се, но наистина не знам ;д/

12. Ако можеше да промениш едно нещо в човечеството, кое щеше да бъде то? - Убийствата и неуважението откъм някои хора.

13. Ако можеше да бъдеш Бог какви щяха да бъдат твоите 10 заповеди? - Хмм... Само едно нещо ще кажа: "Доброто да побеждава злото." /като по филмите ;дд/

14. Ако ти остават 24 -часа живот.. какво би направил? - Да кажа на любимия човек, че го обичам. /т.е на семейството и на човека, който харесвам/

15. Ако си любов каква любов ще си? ( Без истинска - :)) - Изпепеляваща. /леле хд/

Интересен лексикон. ^^
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите