A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hi на всички

Go down

Hi на всички Empty Hi на всички

Писане by Fey-Fey Пон Апр 16, 2012 12:35 am

Хехехеехе малко късно, но никога не е късно, нали :d? Е, аз съм Фей на 19 години съм, уча в Пловдивския университет. Обичам азиатците от малко, но ако броим така, от както знам, че анимета са анимета минаха 6 години, значи от 6 години съм аниме фен, любимото ми аниме е Fate Stay Night и Naruto <3. От 5 гони слушам j-rock лубимците ми са Gazeto разбира се, моето бебче е Руки... А от 1 година слушам k-pop и гледам драми в моя топ 5 групи са, както следват
1. SHINee /Винаги са номер едно за мен <3/ те ме зарибиха по k-pop-а и разбира се настоятелството и тормозите на сестра ми :d.
2. Super Junior
3. Big Bang
4. EXO
5. 2NE1
MBLAQ също бяха в топ 5, но след Hello Baby ме разочароваха...
Моят любимец, моето бебче и любовта на нуна е моето Baby Angel Taemin <3.<3!
Fey-Fey
Fey-Fey

Брой мнения : 48
Точки : 0
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите