A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Историаята на един идиоТ

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

Историаята на един идиоТ

Писане by Perpetual Pallor on Сря Мар 14, 2012 10:32 am

Казвам се Елиза , от Варна, годините ми си ги пише. :) Харесвам рок и метъл музиката ,но слушам и поп понякога (предимно корейски).Аниме фенче , обожаващо jrock and jpop , харесвам Япония като държава, не само заради анимета или нещо такова подобно.Абсолютен музикален, литературен и танцов индвалид , но това не ми пречи да си пуслам "произведенията" (за фикове говоря) :afro: Много искам след време (след изпитите) да почна да уча японски , а мечтата ми е да участвам и режисирам психологически хорър филм , в който ще съм главаната героиня , която е тежка меланхоличка Побъркана съм знам... :) Фенчица на яой и юри.Обожавам да играя Го (китайска стратегическа игра)

GAZEROCK IS NOT DEAD!!!!!! XD
Perpetual Pallor

Gemini
Брой мнения : 42
Точки : 0
Години : 19
Местожителство : Dark and lonely....I need somebody to to hold me.

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Историаята на един идиоТ

Писане by SS_La_Ms_Kim _501 on Сря Мар 14, 2012 5:19 pm

Добре дошла при нас Ели ^.^ (ако мога да те наричам така XD) Много се радвам, че се присъедини към нашето малко семейство (което започна да се разраства :cheers: ) и дано ти хареса. Нямам търпение да скивам психо-хоръра ти :lol!: .....
Ами ко друго да кажа....аз съм Радиана (Ради или Нана) и аз също обичам анимета XD Ем за сега толкова...ако имаш skype с удоволствие ще ти го поискам, както и facebook-a :lol!:
SS_La_Ms_Kim _501

Capricorn
Брой мнения : 120
Точки : 24
Години : 21
Местожителство : Сливен

Историаята на един идиоТ

Писане by ???? on Сря Мар 14, 2012 7:11 pm

Ели добре дошла в нашето яои семейство :D надявам се да си прекараш добре с нас :lol: и спокойно не си единствената която иска да играе във филм на ужасите аз също искам и да съм най-големия психопат в него :face: А да аз се казвам Вики но ми викат Кай или Кай-бейби и ми е приятно да се запознаем :face:

????
Гост

Писане by Perpetual Pallor on Сря Мар 14, 2012 8:23 pm

Аааа благодаря ви Кай-чан и Вики ^.^Facebook-а пишете ми налично , за скайпа , долу си го пише ^^
Perpetual Pallor

Gemini
Брой мнения : 42
Точки : 0
Години : 19
Местожителство : Dark and lonely....I need somebody to to hold me.

Писане by Neko ^^ on Сря Мар 14, 2012 10:45 pm

Добре дошлаа ! Аз съм Теди , Тед, Тедо както си поискаш !Наистина броят се увеличава хЗЗ Me:Happyy ^^
Neko ^^

Scorpio
Брой мнения : 156
Точки : 52
Години : 21
Местожителство : Phantomhive Residence

Вижте профила на потребителя http://shining-star.alle.bg/https://www.facebook.com/t3o.odora

Писане by Гост on Чет Мар 15, 2012 8:00 pm

ЕЙ МЕРИИИ :Д:Д:Д; ДОБРЕ ДОШЛА !

Гост
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото