A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

3 странни неща за мен~

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: 3 странни неща за мен~

Писане by ɞEunEun~Meiʚ on Пет Авг 26, 2016 9:43 am

1. Имам навика да заспивам в часовете по физика, история, и домашен бит и техника. А когато се събудя и часът не е приключил започвам да правя хартиени топчета.
2. Много говоря и понякога не спирам, ужасно дразнеща съм на моменти или през повечето време, но когато се запозная с някого съм адски срамежлива и не ми се чува гласа. Трябва да мине бая време, че да се отпусна.
3. В магазин за дрехи имам навика да душа дрехите преди да ги пробвам, същото е и с обувките. Не ми ли хареса миризмата ( много рядко), колкото и да са хубави дрехите или обувките ги връщам на мястото.

ɞEunEun~Meiʚ

Leo
Брой мнения : 24
Точки : 64
Години : 15
Местожителство : вкъщи...може би

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Nao~hime on Вто Сеп 06, 2016 10:31 pm

(1) Не понасям болката. Говоря за физическата. Страхувам се от нея на такова ненормално ниво, че сън не ме хваща, когато знам, че ми предстои да преживея болка. В този ред на мисли не ме питайте как съм раждала и то два пъти, преживяла съм трепанация с местна упойка, както и пункция на гръбначен стълб. Страдам и съм страдала много от зъбите си - те са чувствителни и всяко посещение при зъболекар посрещам с ужас. Едно може да запомните от мен - онези хора, които като мен са много чувствителни към болката са хипохондрици, за съжаление.

(2) Музика, филми, книги... Хареса ли ми нещо, съм способна да го гледам нон стоп до втръсване, циклично, на риплей... Отново и отново, докато не запомня реплики и дори мимики. Ставам сутрин, пъхвам флашка с филми (избирам бг аудио!), които съм изтеглила предварително и докато върша каквото и да е, в кухнята върви като музикален фон филмът. Последният такъв цикъл бе ''Дяволът носи Прада''. Месец и половина. Нон стоп на риплей. От една седмица съм на ''Хари Потър и Даровете на смъртта'' и двете части. Мисля, че е свързано дълбоко подсъзнателно - риплейването ми носи спокойствие, а може би и показва дълбоко психологичен проблем.

(3) Обичам да спя. Ако имаше възможност бих спала по двадесет и пет часа в денонощието. За съжаление, от скоро - близо година! - съм вечно недоспала... Понякога ми се струва, че дори живея в сънищата си като теориите на Кастанеда, но без наркотици или кактусова ракия... >.<

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by Nao~hime on Чет Апр 06, 2017 1:22 am

Хайде пак отново аз да съм. :)

(1) Не харесвам феминизма в каквато и да е форма. Не ми допада идеята жените да заемат мястото на мъжете във всяка сфера. За някои неща са нужни мъжете и това си е. Ако Господ смяташе жената за перфектно създание, щеше да се възпроизвеждат само яйцеклетки и да се раждат жени.

(2) Имам силно развито шесто чувство и пророчески сънища. Може да Ви звучи налудничаво, но досега сънищата ми не са ме лъгали. Моментите на дежа вю, в които изпадам са много чести, а лсед това се чувствам все едно съм глътнала топче за пинг-понг.

(3) Винаги, ама винаги съм страдала от женското приятелство. В мига, в който реша да се доверя на жената/момичето срещу мен и да повярвам неистово, че тя ще бъде с мен винаги, животът ми показва точно обратното. До такава степен съм си напатила, че предпочитам да нямам нищо общо със собствения си пол.

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1869
Точки : 1437
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

Създайте нова тема   Напишете отговор