A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Накратко..

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Накратко..

Писане by diddiiee on Пет Окт 03, 2014 1:12 am

1. Име? ДиАна (подчертавам А-то, защото нищо не мразя повече от това да ми бъркат името :D)

2. Години? 16

3. Защо избра този ник? болшинството от приятелите ми ме наричат така. +/- някоя и друга буква за цвят

4. Любимият ти жанр? Ако говорим за фикове - яой. Ако имате предвид филми, книги и прочее - всичко, без фантасмагории.. и под фантасмагории имам предвид вампири, върколаци и etc (Пърси Джаксън примерно ми е един от любите фантасмагорични филми). Което далеч не значи че не чета такива фикове, когато ми хареса как са написани. Също така от филмите не харесвам особено ужасите и не ги гледам сама, ама в добра компания ако не гледате страшен филм просто е грехота :D

5. Любим фик автор? Защо? Харесвам начина на писане на много хора, пък и мразя да избирам. Но ако пък наистина е наложително - Bling`sFOX и nana_99. Както казах и преди малко - харесвам начина им на писане.

6. Любима музика (Група, соло, песен...)? ох... слушам кажи-речи всичко. Иначе от k-pop-а любимци са ми EXO, BIGBANG, Block B, B.A.P, MBLAQ, SHINee и може би донякъде BTS
Любима песен на корейска група за всички времена - BIGBANG - Tell Me Goodbye.

7. За какво мечтаеш? Това, което мога да ви споделя - пътуване из Азия (Корея *в това число и остров Чеджу*, Китай, Япония, Тайван, Тайланд и etc)

8. Любим потребител? Пас.

9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.) Няма такова животно.

10. Послание към другите потребители.. The more you feel like giving up, the more you can't do it - Huang Zi Tao
diddiiee

Taurus
Брой мнения : 33
Точки : 2
Години : 19
Местожителство : Козлодуй сити ;д

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by sadreamer on Пет Окт 03, 2014 8:54 am

1. Име?

Десислава

2. Години?

Ъм 23...

3. Защо избра този ник?

Защото обичам меланхолоята и главата постоянно ми е зареяна в облаците >,<

4. Любимият ти жанр?

yaoi, комедия, драма (of course xD)

5. Любим фик автор? Защо?

Mimari_chan, SilverLibra, Bling's Fox и преди имаше едно момиче, чийто никнейм бе Blue или нещо подобно. Пишеше страхотен angst.  А за останалите, просто защото като се зачета в тяхна история забравям за всичко друго около себе си. Но има много други писатели, на които все не намирам времето да прочета фиковете,  за което съжалявам >,<'

6. Любима музика (Група, соло, песен...)?

Това ще бъде един много дълъг списък :D

Oт кпопа любимите ми групи са JYJ/TVXQ; Super Junior; Shinhwa (някой друг, който да ги харесва? Да ми пише на лично и ще бъдем най-добри приятелки до дето свят светува xD), Miss a, Secret.
От японска музикална сцена обожавам  Аyaka, One Ok Rock и Angela Aki, която е полу-японка,  но от мен да мине. Все още не мога да се насладя на нейния вариан на Кnocking on heavens door
Jamer Arthur, Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Rascall Flatts, One Republic и още други, чиито имена не мога да се сетя в момента.
От българските изпълнители си падах по Графа ( преди да се комерсиализира толкова) Д2, Мария Илиева (без последната й песен с Криско, от която още ме побиват тръпки xD)  Мастило и Бате Сашo. БТР също имат страхотни парчета.
От чалгата, най-вече Азис. Наслаждавам се на ъъъ....  лиричността  му в текстовете. Tака де, Напипай го, трябва да бъде националния ни химн x

7. За какво мечтаеш?

Да  ударя шестица от тотото и да си направя харем от кпоп изпълнители.
А сега сериозно, мечтая си да стана библиотекарка. Да прекарам цял живот, завила нос в някое книжле, изобщо не ми изглежда като лоша перспектива. И да, книжен плъх съм.

8. Любим потребител?
Трябва ли да отговарям на това? xD

9. Любимо твое произведение?
Все още нямам такова.

10. Послание към другите потребители..

Правете любов, а не война, а ако може да е между яой двойки още по-добре xD

sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1146
Точки : 637
Години : 26
Местожителство : Where The Dreamers Go

Писане by suicide.is.painlesss on Нед Окт 05, 2014 3:39 pm

1. Име: Йоана

2. Години: 17...

3. Защо избрах този ник: Амиии защото това име съм си измислила и си ми харесва. :D

4. Любимият ми жанр: yaoi, horror

5. Любим фик автор? Защо? - SilverLibra <3 (и други, но към нея имам специално отношение :D :3) Много харесвам начина, по който пише :)

6. Любима музика (Група, соло, песен...): K-POP и J-ROCK (от азиатското). Иначе харесвам също метъл, рок, понякога и рап слушам. О.о"
Любими групи: BTS, EXO, BigBang (на къде без тях!?), B.A.P, Block B, ONE OK ROCK, Mejibray, BORN иии други.

7. За какво мечтая: Да обиколя Азия   :91:

8. Любим потребител: vv (най-милото същество, което познавам ^^)

9. Любимо мое произведение: Спектър на цветове (на SilverLibra)

10. Посланието ми към другите потребители: Бъдете по-разкрепостени! 💯

Последната промяна е направена от LeeSangHye на Вто Апр 21, 2015 5:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 186
Години : 20
Местожителство : Русе

Писане by WhiteXxFoxie on Пон Окт 20, 2014 7:50 pm

1. Име? Десислава
2. Години? 18
3. Защо избра този ник? Ами защото не ми хрумваше нищо друго
4. Любимият ти жанр? Яой
5. Любим фик автор? Защо?Ами има много хора, които ми харесва как пишат.Например: shineexgirl, nana_99, mimarin-chan и Bling`s FOX.Тези са за сега.  
6. Любима музика (Група, соло, песен...)? SHINee, EXO,SNSD,F(x) не се сещам за други сега
7. За какво мечтаеш? Честно.Да ми се сбъдне всичко, което наистина искам.
8. Любим потребител? ами тези, които изброих за любими автори
9. Любимо твое произведение? Ако говорим за мой фик...май нямам любим
10. Послание към другите потребители.. Ами, живнете малко, форума изглежда замрял.

Последната промяна е направена от WhiteXxFoxie на Пет Авг 28, 2015 1:00 am; мнението е било променяно общо 1 път

WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo
Брой мнения : 279
Точки : 320
Години : 21

Писане by ProudElfHere~ on Чет Яну 08, 2015 2:57 am

1. Име? - Жулиета.
2. Години? - 14
3. Защо избра този ник? - Много бях луднала по групата тогава и в това време се регистрирах.
4. Любимият ти жанр? - Яой. Страшно увлекателно пишат в яой.
5. Любим фик автор? Защо? - Много са.
6. Любима музика (Група, соло, песен...)? - Любими групи - Infinite, EXO, Bangtan Boys. Соло: Sunggyu - I need you and Only Tears. Песен: Wu Yi Fan - There is a place (Somewhere only we know OST).
7. За какво мечтаеш? - Да видя всички к-поп групи, актьори и т.н., включително и двете ми китайчета-Крис (У И Фан) и Лухан, на едно място.
8. Любим потребител? - Не обичам да избирам между любими, ама в случая е Dragon_k00.
9. Любимо твое произведение? - ...
10. Послание към другите потребители. - Ами, не знам... Да се пишат все така хубави фикове и да продължават все така да се разбират с останалите.

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Писане by 줄리아나국 on Пет Яну 09, 2015 10:37 pm

1. Име? Джулиана

2. Години? 12
Рождена дата? 18.08.2002

3. Защо избра този ник? Любимата ми k-pop банда е BTS и JungKook ми е фаворит, затова..

4. Любимият ти жанр? Попринцип е Yaoi, но чета всичко и съм голям фен на ужасите.

5. Любим фик автор? Защо? *почва да гледа имената на всички потребители и се чуди откъде да започне *Нямам

6. Любима музика (Група, соло, песен...)? Рок, метъл, кпоп. Песните и групите са прекалено много.

7. За какво мечтаеш? Поне веднъж да бъда разбрана и приета от заобикалящите ме хора за мен самата, а не за това, което те са решили, че съм.

8. Любим потребител? Не е един

9. Любимо твое произведение? Ако става дума за нещо мое, twoshota ми "Гората White Rose" и едно стихотворение за Halloween, което написах за една приятелка.

10. Послание към другите потребители?
Четете, пишете, коментирайте и се забавлявайте. Също така не се отказвайте от писането - човек се учи от грешките си и тук винаги може да получи съвет как да става все по-добър и по-добър.(говоря като експерт)
줄리아나국

Leo
Брой мнения : 91
Точки : 32
Години : 15
Местожителство : Варна

Писане by sinfulxking on Сря Апр 08, 2015 6:55 pm

1. Име - Пламен

2. Години - 16

3. Защо избра този ник - Винаги съм харесвал историята и митологията. Eреб ( Erebus) е богът на нощта. Нощта е времето, когато съм отворен и  истинското си аз, също така тогава съм писал едни от произведенията ми, които даже са взимали награда. А Хансол е... животно. Той е от този тип , които харесвам най - много, когато е с сините лещи и черната коса ми напомня за Nightwing.

4. Любимият ти жанр - shoujo & yaoi

5. Любим фик автор? Защо? - много са, но този, който най - много харесвам е sadreamer

6. Любима музика (Група, соло, песен...) - { kpop; rock; pop; hip hop; } BTS, Shinhwa, Suju, Fiestar, 2AM & 2PM ( падам си по old kpop )
7. За какво мечтаеш - Машина на времето, която да ме отведе в 12,13 век. Стая пълна с манга и да разбера защо хората обичат толкова много баница

8. Любим потребител - не съм толкова активен в форума

9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.) - Не намирам това, което пиша за специално или хубаво, наречи го самокритика..

да пишат повече jikook
.

Последната промяна е направена от sinfulxking на Пет Авг 19, 2016 11:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път

sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Местожителство : Daegu ~

Писане by dreamsformagic on Пет Май 15, 2015 4:31 pm

1. Име? - Моника, но може просто Мони... ^^

2. Години? - 12, но... на 4 декември ставам на 13. ;д

3. Защо избра този ник? - Може би съм един голям мечтател и особено мечтая да съм в един по магически свят ( стоя винаги в него, не съм в реалността ).

4. Любимият ти жанр? - Всички, но не си падам по-големите драми. ;д Повече обичам фантастика, психо... а иначе хентай и яой. :33

5. Любим фик автор? Защо? - Всеки пише хубаво и нямам любим. :33

6. Любима музика (Група, соло, песен...)? - Аз всъщност освен кпоп... харесвам и рок, поп и мъничко - метъл. Но ще говоря са кпоп тук ( а ако някои се интересува за други мои любими групи, песни или певици може да ми пише ^^ ;д ), та... 2NE1 и техни любими песни са Crush, Happy... не се сещам още. 4Minute, песни - What's your name и всички песни на Hyuna.

7. За какво мечтаеш? - Да се срещна с идолите си също е една моя много голяма мечта.

8. Любим потребител? - Нова съм и не познавам повечето от вас... надявам се да си намеря приятели и тук.

9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.) - За мен аз не пиша хубаво, но това, което съм качвала ( за сега ) е в alle.bg , както бях казала. ^^ ;д

10. Послание към другите потребители... -Не знам какво, но... искам да ви кажа да вярвате в себе си! Когато направите грешка не се притеснявайте, с времето ще я оправите. ^^ Може би искам да кажа много, но... все едно - вие сте невероятни, нека не ви пука за мнението на другите.

dreamsformagic

Брой мнения : 5
Точки : 0

Писане by kurobai on Съб Юли 04, 2015 1:47 am

1. Име? - Сияна
2. Години? - 15
3. Защо избра този ник? - Просто ми хрумна.
4. Любимият ти жанр? - Харесвам всички жанрове, но най-много Yaoi.
5. Любим фик автор? Защо? - sadreamer, Bling'sFOX~ и други.
6. Любима музика (Група, соло, песен...)? - Главно слушам:
K-Pop: EXO, SHINee, Seventeen, B.A.P, Block B, Infinite и други.
J-Rock: ONE OK ROCK, GRANRODEO и други.
Rock: Hollywood Undead, Escape The Fate, Falling In Reverse, Bring Me The Horizon, Black Veil Brides, Linkin Park, Three Days Grace и други.
Имам много любими песни.
7. За какво мечтаеш? - Мечтая за много неща...
8. Любими потребители? - sadreamer, Bling'sFOX~
9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.) - Нямам.
10. Послание към другите потребители... - Забавлявайте се, вярвайте в себе си, не се отказвайте, продължавайте да пишете!

Последната промяна е направена от kurobai на Съб Авг 20, 2016 8:08 pm; мнението е било променяно общо 19 пъти

kurobai

Pisces
Брой мнения : 144
Точки : 161
Години : 16

Писане by ~kim sunny~ on Съб Юли 04, 2015 9:11 pm

1. Име? - Александра (Съни по мое мнение,ама хд)
2. Години? - 15
3. Защо избра този ник? - Обожавам двойката и няма как да го забравя,както обикновено правя..
4. Любимият ти жанр? - яой,обожавам го *о*
5. Любим фик автор? Защо? - Много са,но просто обожавам sadreamer (боже,видях неин коментар на мой фик,аз откачих....)и Nao~hime. Пишат уникално и винаги историите им ме карат да забравя за всичко и да се потопя в света,който те изграждат. Има още много талантливи авторки,но заради тях се престраших да се регистрирам и да публикувам,затова са ми любимки.
6. Любима музика (Група, соло, песен...)? - любима музика,амиии кпоп,метал,рап,рок,хип хоп...Любими групи - Bangtan Boys,GOT7,BAP,Big bang...........соло,нямам. Любима песен...ами Bts - Tomorrow
7. За какво мечтаеш? - Да се видя с Бтс и да си заживея с тях хд Също така да стана психолог и да помагам на деца,попадали в не много хубави ситуации,като мен,да се възстановят.....
8. Любим потребител? - Nao~hime
9. Любимо твое произведение? -Second life,защото го започнах заради един много важен човек за мен....
10. Послание към другите потребители. - Ами, не ме бива в тея неща.... Може би да продължават да пишат и да не се отчайват,ако някоя тяхна творба на е успешна,а да продължават да пишат,защото накрая труда им ще се отплати и ще получат заслуженото си уважение в форума.
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 104
Точки : 150
Години : 18
Местожителство : Плевен

Писане by jiminnie on Сря Авг 17, 2016 6:49 pm

1. Име: Ива

2. Години: 15

3. Защо избра този ник: Защото обожавам моят Чим-Чим  

4. Любимият ти жанр: Яоййй *-*

5. Любим фик автор? Защо? : Yuno~ chan. Защото пише уникални фикове и просто..всичко е удивително.Просто се запленявам докато чета.

6. Любима музика (Група, соло, песен...): BTS - House of cards. Мога да я слушам 24/7. :дд

7. За какво мечтаеш? Да отида в Корея и да се срещна с Bts. ( никога...:дд)

8. Любим потребител? Всичкиии :д

9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.): Само едно е :дд - В един есенен ден.

10. Послание към другите потребители..: Обичайте се и продължавайте все така да пишете прекрасни,вълшебни и уникални фикове!

Jiminnie4ever
jiminnie

Брой мнения : 4
Точки : 110
Местожителство : Jimin's heart <3

Писане by fancy fox on Сря Авг 17, 2016 8:54 pm

1. Име?
София

2. Години?
13 (декември навършвам 14 :D)

3. Защо избра този ник?
Хмм, ултимейт ми е Dahee от GLAM, които за съжаление се разпаднаха. След което преминах на латинското наименование на рози (surrexit idk ако е грешно), стоях отново като Dahee-cdnm, ала сега Asami ми стана доста чест псевдоним в други сайтове, в които пиша и някак си ми олицетворява любовта към Япония.

4. Любим жанр?
Доста са. Харесвам почти всички, с доста малки изключения, на които пък и рядко попадам, така че няма никакъв проблем в този въпрос.

5.Любим фик автор?
Nao~hime, Minzyy, Hotaru_No_Hikari, sadreamer, sinfulxking, taestylipsx, Bling`sFOX~, Kowarenay, Yuki_Ruki, suicide.is.painless, има и още няколко, но тези са ми фаворитите. Всяка една от тях се откроява със свой собствен стил и в творбите им откривам по нещичко от личностите им.

6. Любима музика? (Групи, соло, песен...)
Изброените отстрани в профила ми. За мен са уникални артисти, като добавя и още няколко R&B, баладни и хип-хоп изпълнители, картинката е запълнена.

7. За какво мечтаеш?
Това е сложен въпрос. Преди имах типично детски мечти (в периода, когато бях на 6-7 годинки и исках да отида в държава на име "Чужбина", хах), но сега все повече навлизам в реалността и може би мечтите ми някак не се вписват в цялата работа. Не са мечти, а по-скоро амбиции, които трябва да ги притежавам, за да преследвам целите, върху които ще си изграждам основа за стабилен живот. Знаете, образование, работа, връзки, да кажем, че имам една странна мечта - да намеря смисъл в нещо от тези изброените. Хах, имам доста странен възглед за света :D

8. Любим потребител?
Всички!

9. Любимо произведение, написано от теб?
Няма такова. Не съм човек, който обича какво пише, но обича да пише за удоволствието на своята душа.

10. Послание към потребителите?
Ако смятате, че писането ви се отдава, не го пропилявайте безцелно. Може да е вратичка към вашия успех, знае ли човек какво го очаква само от едно хоби?

Лека вечер! Беше ми приятно да отговарям :з

"they can't touch me,
we break off,
run so fast they can't even catch me.
touch me, I'll show you tricks with my stick stacks quickly"
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 643
Точки : 1383
Години : 15
Местожителство : - някъде там -

Писане by -bloodletter- on Пет Авг 19, 2016 10:36 pm

1. Име?
Светлозара.

2. Години?
Все още на 16. През Септември ще навърша 17.

3. Защо избра този ник?
Long story short. За всичко е виновна поредицата "Братството на Черния Кинжал". Блъдлетър е името на бащата на един от главните герои.

4. Любимият ти жанр?
Хентай, фентъзи и екшън.

Честно ли? Нямам. Чета нещо, ако ми хване интереса, а не защото еди-кой-си го е писал.

Просто ще напиша, че не отбирам. Слушам абсолютно всеки стил, стига песента да ми хареса.

7. За какво мечтаеш?
Към момента да оцелея през следващата учебна година и да не се издъня на сертификатните изпити, които ме очакват.

8. Любим потребител?
Нямам.

9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.)
Единственият ми завършен фик във форума - ""I am a woman too".

10. Послание към другите потребители?
Форумът е едноцот малкото места, в които човек може да се отпусне и да напише това, което носи в сърцето и душата си. Така че - бъдете себе си.

If you kill all my demons, my angels might die too

-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 631
Точки : 899
Години : 18
Местожителство : Варна

Писане by taestylipsx on Съб Авг 20, 2016 12:42 am

1. Име?
Мариела ( прякор Марс, странен е знам )

2. Години?
Almost 16

3. Защо избра този ник?
Сменяла съм доста никове, но от доста време в Steam седя с този.

4. Любимият ти жанр?
За fanfictions вече е само Аngst, Smut - Yaoi, а щом се отнася до книги - Романс, Комедия, Фантастика. Имам чувството, че ако чета Мистерия ще умра от любопитство и просто ще обърна на последната страница.

Много малко са - sadreamer, Bling's Fox и още двама, които не си спомням. Причина? Харесва ми smut-a, който пишат

В профила ми ги пише

7. За какво мечтаеш?
Да следвам археология или икономика, знам ли.

8. Любим потребител?
---

9. Любимо твое произведение? (Тези, които са написани от вас.)
---

--

No more second chance, a chain that can’t tie you down
For real though, this is just our misconception
An unstoppable coin, I seem to have seen somewhere ;
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Местожителство : ~ Seoul